X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 10 listopada 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha jaki sen ;D
    A no ukija czasem i z makijazem czlowiek padnie. A mi to sie wydaje ze moze nie na @ takie marzniecia i bole?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :) ukija kochana a ja i tak mocno kciuki trzymam. !!! :* ♥
    pewnie bylo ci zimno biedna nie przepracowywuj się tak !
    Mnie w nocy okropnie twardnial brzuch i czulam młodego jak mi uderzs glowka w dol zeswiruje kiedyś... oj za szybko by bylo niech posiedzi jeszcze do poczatku grudnia ...

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 10 listopada 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta z wtorku 13 dpo 71.
    Nie chca mi powtorzyc dzis. wartosci odpowiadaja bardzo dobrze. Mam czekac do wizyty i przestac sie martwic.

    Magduullina, #Dorotka#, zFolwarku lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pitole piekna beta rosax :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane dawno nie pisałam bo miałam ciężki okres.. Rosa co za wspaniałe wieści.. nic się nie przejmuj ja przy becie prawie 100 widziałam ledwo cień a u Cb to już pokaźna krecha. Twój robaczek już się wgryzł w Cb. Ukija jeszcze nic nie przesądzone nie.. zaciskam za Cb i Su kciuki..<3 A u nas czas leci.. niestety przyplatała się cukrzyca ciążowa miesiąc już przetrwałam to i kolejne dwa też wytrzymam. Nie wiem czy to normalne ale od kilku dni boli mnie mostek że chwilami mam ochotę się popłakać. Postaram się teraz częściej do was pisać..

    Ps.. kochane kto się kolejnymi krechami chwali :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2016, 10:23

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 10 listopada 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Dorotka# wrote:
    Cześć kochane dawno nie pisałam bo miałam ciężki okres.. Rosa co za wspaniałe wieści.. nic się nie przejmuj ja przy becie prawie 100 widziałam ledwo cień a u Cb to już pokaźna krecha. Twój robaczek już się wgryzł w Cb. Ukija jeszcze nic nie przesądzone nie.. zaciskam za Cb i Su kciuki..<3 A u nas czas leci.. niestety przyplatała się cukrzyca ciążowa miesiąc już przetrwałam to i kolejne dwa też wytrzymam. Nie wiem czy to normalne ale od kilku dni boli mnie mostek że chwilami mam ochotę się popłakać. Postaram się teraz częściej do was pisać..

    Ps.. kochane kto się kolejnymi krechami chwali :P
    Mostek cie boli bo malenstwo ci tam czyms uciska.
    Cukrzyca.. Hmm nie mialam ale ponoc ciulostwo co? Jakas specjalna dieta?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa jaka beta;*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Mostek cie boli bo malenstwo ci tam czyms uciska.
    Cukrzyca.. Hmm nie mialam ale ponoc ciulostwo co? Jakas specjalna dieta?
    No niestety pilnowanie cukrów i tego co się je.. he na dobre wyszła mi ta dieta bo w ciągu miesiąca schudłam 1,5 kilo :P a tak nie jest zła czasami też zgrzesze i zjem coś słodkiego.. no a jak Ty się czujesz? Mam nadzieje że dzień przed moimi urodzinami pochwalisz się zdjęciem z maleństwem :*

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Beta z wtorku 13 dpo 71.
    Nie chca mi powtorzyc dzis. wartosci odpowiadaja bardzo dobrze. Mam czekac do wizyty i przestac sie martwic.

    Super beta! Gratulacje z calego serca!!! :) Superowo! Niebawem bedziesz informowac czemu nie pijesz kawy ;)

    Ja tymczasem postanowilam ostatecznie calkowicie odstawic od piersi Corke. Wlasciwie to zostalo 1 karmienie na dobe a czasem i raz na 2, 3 dni ale uznalam ze moze to wplywa jednak na plodnosc. Gin i endo uznali ze wyniki mam dobre ale ze wlasnie to szczatkowe karmienie moze skutkowac ze nie zachodze. Zobaczymy.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, zFolwarku, jakieś światełko w tunelu, zobaczysz zaraz się wszystko unormuje i nie obejrzysz się a będziesz w ciąży :)

    Ja byłam na becie...choć wszystkie znaki mówiły "nie idź"
    -zaspałam
    -nie mogłam znaleźć dowodu
    -zepsułam zamek w kurtce (udało się naprawić)
    -Pani z dzieckiem była bardzo długo i weszłam na pięć minut przed zamknięciem punktu pobrań

    e ? :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Kurcze, zFolwarku, jakieś światełko w tunelu, zobaczysz zaraz się wszystko unormuje i nie obejrzysz się a będziesz w ciąży :)

    Ja byłam na becie...choć wszystkie znaki mówiły "nie idź"
    -zaspałam
    -nie mogłam znaleźć dowodu
    -zepsułam zamek w kurtce (udało się naprawić)
    -Pani z dzieckiem była bardzo długo i weszłam na pięć minut przed zamknięciem punktu pobrań

    e ? :D

    Na szczescie moja Corka zupelnie nie zauwazyla tego odstawienia. W sumie sie ciesze bo karmiac jeszcze rok temu strasznie balam sie jak to zrobic zeby odstawic bez dramatu i placzu Malej. Ale okazalo sie ze bardzo powolne i stopniowe eliminowanie kolejnych karmien przez ponad 8 ostatnich miesiecy spowodowalo, ze moja Corka zupelnie na luzie podeszla do sprawy i NIC nie zauwazyla i NIC dla niej sie nie zmienilo. Ot dzien jak codzien. A za nami juz 3 dni bez. Takze to mnie bardzo cieszy. Moja kolezanka odstawila bardzo gwaltownie i jej plakalo okropnie przez 2 tygodnie. Jak juz zatem urodzicie i bedziecie karmic i przyjdzie czas na odstawienie to naprawde polecam metode malusienkich kroczkow i powolutku. Dziecie bedzie spokojne :) A co do ciazy to zobaczymy. Cieszy mnie, ze wszyscy lekarze z jakimi rozmawialam to mowili ze wyniki sa dobre i ze na pewno to nie kwestia wieku bo niedawno rodzilam i nie chorowalam itd. Takze wg nich to wylacznie kwestia czasu jak z pierwsza ciaza. Mam nadzieje... Ech tak marzylam by chodzic w ciazy zima. Z Corka juz na jesieni bylam w ciazy i to najlepszy czas na ciaze moim zdaniem. Teraz jakby sie udalo to juz najwczesniej sierpnien porod czyli srodek upalow i lata... I wysoka ciaza tez w okresie letnim... Ale mam nadzieje, ze sie uda :)

    Susa kiedy wynik bety? W ogole dlaczego ja robisz juz?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Dorotka# wrote:
    Cześć kochane dawno nie pisałam bo miałam ciężki okres.. Rosa co za wspaniałe wieści.. nic się nie przejmuj ja przy becie prawie 100 widziałam ledwo cień a u Cb to już pokaźna krecha. Twój robaczek już się wgryzł w Cb. Ukija jeszcze nic nie przesądzone nie.. zaciskam za Cb i Su kciuki..<3 A u nas czas leci.. niestety przyplatała się cukrzyca ciążowa miesiąc już przetrwałam to i kolejne dwa też wytrzymam. Nie wiem czy to normalne ale od kilku dni boli mnie mostek że chwilami mam ochotę się popłakać. Postaram się teraz częściej do was pisać..

    Ps.. kochane kto się kolejnymi krechami chwali :P

    Teraz ja! Koniec zartow! :)

    PS. Cukrzyce da sie jakos ogarnac. Wiem, ze to trudne. Akurat tego nie mialam ale moja kolezanka cala ciaze walczyla. Trzymam kciuki. Juz blizej niz dalej!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego robię betę? Bo biorę duphaston bo miałam w tym cyklu owu i wogóle...

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dlaczego robię betę? Bo biorę duphaston bo miałam w tym cyklu owu i wogóle...

    Aaaa rozumiem. Myslalam, ze jakis test juz wyszedl na + i nie zauwazylam tego. Ok. Trzymam kciuki! O ktorej wynik?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku kochaniutka no liczę na Cb :*.. cukrzyca nie jest taka straszna da się ogarnąć.. no to masz za sobą mały sukces.. niby słyszałam że jak się karmi to ma się ochronę przed zajściem.. oby udało się za pierwszym razem <3

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Dorotka# wrote:
    zFolwarku kochaniutka no liczę na Cb :*.. cukrzyca nie jest taka straszna da się ogarnąć.. no to masz za sobą mały sukces.. niby słyszałam że jak się karmi to ma się ochronę przed zajściem.. oby udało się za pierwszym razem <3

    Niby tak mowia z ta ochrona ale nie jesli miesiaczkujesz regularnie i karmisz malo (taki byl moj przypadek). Jednak 3 gin powiedzialo, ze w orgnizmie kobiety ktora produkuje mleko nawet na szczątkowe karmienie mogą sie dziać rzeczy nieprzewidywalne i ze nie sa w stanie mi zagwarantowac, ze karmiac dalej (nawet tak malo) zajde a jesli calkowicie zrezygnuje to organizm w 100% wroci do normy. Zobaczymy.Tez licze na siebie :) ;) 6.12 nasza rocznica slubu - wtedy tez koniec tego cyklu ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 18 powinny być te wyniki
    Zobaczy się, dziś 11 dpo... ale nie nastawiam się

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Do 18 powinny być te wyniki
    Zobaczy się, dziś 11 dpo... ale nie nastawiam się

    Trzymam kciuki!

    PS. Mialam wiele razy juz spytac - jesli mozesz odpowiedz oczywiscie. Czemu akurat taki masz cytat Kinga?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z folwarku to trzymam kciuki ze teraz po odstawieniu sie uda <3 i bez zatow wysikasz te dwie krechy.

    Su o ktorej wyniki?

    Dorotka ty masz tyc a nie chudnac ;D

    Obsikalam ostatni dzis test jaki mialam bo by mi spokoju nie dal. Kasetkowy. We wtorek byl tam malutki cieniek czyli przy becie 71 a dzis jest pozadny cien ;) mysle ze beta dobrze rosnie. I koniec moich obaw.
    Jutro przyjdzie test z tygodniami. Obsikam go jutro i powtorze za tydz czy rosnie z 1-2 na 2-3. ;) i spokojnie poczekam do wizyty.

    Kurcze tak mnie lozko przykleilo ze nie mam jak obiadu zrobic a czas najwyzszy ;D na 14 musi byc. Boze daj sil bym doszla do kuchni!!

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Dorotka# wrote:
    No niestety pilnowanie cukrów i tego co się je.. he na dobre wyszła mi ta dieta bo w ciągu miesiąca schudłam 1,5 kilo :P a tak nie jest zła czasami też zgrzesze i zjem coś słodkiego.. no a jak Ty się czujesz? Mam nadzieje że dzień przed moimi urodzinami pochwalisz się zdjęciem z maleństwem :*
    Nie mam innego zamiaru. Pochwale sie na pewno! A ja sie czuje jakbym sie nie czula ;D nic mi sie nie chce..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 979 980 981 982 983 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ