X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    dziś mąż zabiera mnie na sushi i czoję :) relaks, dziecko zostawiamy z moją mamą :)
    super :D

    Ewi28 lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Rosax a bolały Cię jajniki?
    Caly czas bola :( raz jeden raz drugi a na koniec wpiernicza sie bol malpowy..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Caly czas bola :( raz jeden raz drugi a na koniec wpiernicza sie bol malpowy..
    mnie zaczęły kilka dni po owu do przedwczoraj a teraz bardziej @....czekam na bete

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1,2

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magroz zajmiesz sie bardziej corcia i rum cyk beda dwie kreski! ucaluj ja od ciotek <3 duzo nerwow Ci zycze na kolejne badania <3

    Ewi ja tez chce sushi!! Ale juz nie moge :( przysmak tylko do 1 polowy cyklu ;( jak i pol dosmazona karkowka ;D

    Na obiad mialam karkowke przed obiadem jadlam bulke z salami wiec poczytalam ze salami wolno ale nie wolno niedosmarzonego miesa.. No i moja karkoweczka byla wysmarzona az za bardzo :(

    Su a o ktorej maja byc wyniki?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odechciewa się

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obiecałam sobie, ze nie będe płakac ale mam dość przytłacza mnie za bardzo

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzewczyny co to się stanęło. Jaki ruch na wątku! :D

    Rosa beta cudeńko ❤ niech w kropku będzie moc!

    Su przykro mi kochana :* tule mocno!

    A ja... witam się z Wami w 11 cyklu starań. Nie płacze, nie jojcze, nie użalam dię. Spinam pośladki i pije dziś wino! Czas popracować nad endo i to ostro :P ze starej ekipy zostałam tylko ja i Anka a tu 1.5 miesiąca. Ledwo 1.5 cyklu :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kochana zaś u mnie płacz i zgrzytanie zębami...cóż przede mną ostatni miesiac kiedy byłabym objeta macierzyńskim, jak się nie uda fora ze dwora szukanie nowej roboty i wszystko od początku....gtubo na wiosne przyszłego roku

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su ja chcę się zwolnić z pracy i to zależy ode mnie kiedy będę chciała bo zmieniam miejsce zamieszkania na zupełnie inne miasto :P presja jest najgorsza, nie? A może to ona nas blokuje? :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem kochana, możliwe... ale co ja poradzę jak takie chore życie w tym kraju? Ostatni miesiac, potem lipa....

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosa superowa beta.gratki teraz odpoczywaj ile sie da i nie denerwuj

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    su ile zawsze trwa u ciebie 2 faza.może jeszcze nic straconego?

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sua ty duzo czasu do @ jeszcze masz?
    Ukija teraz to ty nie masz innej mozliwosci jak mnie dogonic i z opuznieniem ale rodzic od razu po mnie!
    Jestem uparcich. Z rana jade na bete do starego gina. Mam nadzieje ze mi zrobi tzn zrobic zroni ale jutro czy w poniedzialek.. Bo nie wiem czy w piatku labo odbiera od nich probki ;D
    A z tego co pamietam to on lubi usg robic wiec mam nadzieje ze gdybym jutro oddala a w poniedzialek powtorka to udaloby sie by tam zajrzal do kropka, bo bez watpliwosci i zamartwiania wiem ze kropus tam jest. <3

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe tylko co powie ze zmienilam lekarza.. Ale ja juz wiem co powiem. Poszlam do innego bo mowil po polsku i chcialam barfziej podpytac o wszystko a po niemiecku jezyka medycznego nie znam ;D
    No i co o tabletkach proga powie bo pamietam ze on to zawsze na pozniej odkladal.. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2016, 17:44

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 dniowa fl, teraz jest 11 dpo. Ale kalendarzyk mi wskazuje dopiero za 3 dni @...eh
    Tak czy inaczej dupka odkładam

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 10 listopada 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Magroz zajmiesz sie bardziej corcia i rum cyk beda dwie kreski! ucaluj ja od ciotek <3 duzo nerwow Ci zycze na kolejne badania <3

    Ewi ja tez chce sushi!! Ale juz nie moge :( przysmak tylko do 1 polowy cyklu ;( jak i pol dosmazona karkowka ;D

    Na obiad mialam karkowke przed obiadem jadlam bulke z salami wiec poczytalam ze salami wolno ale nie wolno niedosmarzonego miesa.. No i moja karkoweczka byla wysmarzona az za bardzo :(

    Su a o ktorej maja byc wyniki?
    Kochana ja nią się zajmuje 24/247dni w tygodniu.Ona wymaga stalej opieki itd.Juz sama nie wiem co z czym.Duzo stresu mam bo ciągle ma ataki paniki strachu agresji i wszystko na raz.Latwo komuś mówić jak nie ma się chorego dziecka.Nigdy nie będzie samodzielna,jak pomysle sobie co bedzie jak mnie zabraknie to mi same lzy sie cisną.Stres dobrze wpływa na mnie ani na moje zdrowie.Lekarka rodzinna stwierdziła ze caly czas będę cos lapala bo mój organizm przeciążony.U mnie juz 15cs a nie ujrzałam nawet cienia-nie wiem jak nawet wyglada i jake to uczucie niepewności czy jest ciąża czy nie.Przy pierwszej ciazy nie robiłam testu ani bety tylko czekałam sobie ponad 2tygodnie i wtedy do lekarza a ze nie bylo wolnych ginkow to poszłam dopiero na poczatku 3miesiaca.Ach pech to pech.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 10 listopada 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Dzewczyny co to się stanęło. Jaki ruch na wątku! :D

    Rosa beta cudeńko ❤ niech w kropku będzie moc!

    Su przykro mi kochana :* tule mocno!

    A ja... witam się z Wami w 11 cyklu starań. Nie płacze, nie jojcze, nie użalam dię. Spinam pośladki i pije dziś wino! Czas popracować nad endo i to ostro :P ze starej ekipy zostałam tylko ja i Anka a tu 1.5 miesiąca. Ledwo 1.5 cyklu :P
    Kochanie tule mocno.;*Walcz walcz,masz moje poparcie.Nim sie obejrzysz bedzie pozytywny koniec cyklu.;*

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 10 listopada 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny :) co ma być to będzie :P nie ma co! Marysieńka na mnie czeka już gdzieś tam :P

    Rosa uparciochu jeden! :D dogonie Cię nie martw się :P cierpliwość zostanie nagrodzona :D zdecydowałam się porozmawiać na ten temat z moją Mamą, będzie stres i nie będę wiedziała jak zacząć ale muszę dla swojego spokoju :P

    Magroz mam Twoje błogosławieństwo? Nie poddam się!

    Dziewczyny dziś znowu dzwoniła do mnie Teściowa znowu znalazła mi ginekologa to już drugi :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 10 listopada 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Kochana ja nią się zajmuje 24/247dni w tygodniu.Ona wymaga stalej opieki itd.Juz sama nie wiem co z czym.Duzo stresu mam bo ciągle ma ataki paniki strachu agresji i wszystko na raz.Latwo komuś mówić jak nie ma się chorego dziecka.Nigdy nie będzie samodzielna,jak pomysle sobie co bedzie jak mnie zabraknie to mi same lzy sie cisną.Stres dobrze wpływa na mnie ani na moje zdrowie.Lekarka rodzinna stwierdziła ze caly czas będę cos lapala bo mój organizm przeciążony.U mnie juz 15cs a nie ujrzałam nawet cienia-nie wiem jak nawet wyglada i jake to uczucie niepewności czy jest ciąża czy nie.Przy pierwszej ciazy nie robiłam testu ani bety tylko czekałam sobie ponad 2tygodnie i wtedy do lekarza a ze nie bylo wolnych ginkow to poszłam dopiero na poczatku 3miesiaca.Ach pech to pech.
    Magroz domyslam sie tylko jak moze byc ciezko. Nie chidzilo mi ze sie nia nie zajmujesz a w pozytywnym znaczeniu ze te badania teraz to przestaniesz myslec o ciazy i z nienacka w niej bedziesz. Jestem pelna podziwu jak dajesz sobie rade i ze pomimo ze jest Ci ciezko chcesz podolac Przy dwojce dzieci. NALEZY CI SIE MEDAL! Masz sile by walczyc, masz w sobie niepochamowane podklady milosci, ktore chcesz jej dawac! Jestes dobrym wzorem do nasladowania. Pomimo trudnosci radzisz sobie idealnie.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 982 983 984 985 986 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ