X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, nie robisz testów?

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 lutego 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/f6214f7f185d20c264dcf33319936a5a

    O patrz. Tylko kilka robilam i wszystkie o 7 rano a temp wysoko. Tylko dziwne ze tak szybko spadla do normalnosci jak krew przyszla.. No ale moze okres i dlatego pozniej sie podniesie? No nie wiem. Ja zawsze na wykresach mam niska i ciezko mi z niego czytac lub cokolwiek sadzic ;) zobaczymy jak bedzie tu.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Risax, no ja po samych antykach też miałam wyższą temperaturę niż w tym cyklu. A teraz mam niższą i bardziej jednostajną, mniejsze rozbieżnoci według mnie :) u Ciebie pewnie się to bardzo ładnie rozwinie. Dobrze że jestem blondynką to przynajmniej nie będzie widać siwych włosów jak z nerwów osiwieje :D

    Szarlotka nie robie bo mój ma objekcje co do tego. Muszę liczyć na wielki fart :/

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na antykach zawsze będą wyższe temperatury bo masz wysokie stężenie hormonów ;)

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Herbata z mlekiem i miodem? Prawie po angielsku :D chyba by mi to nie posmakowało :P ale dziwactwa to syndrom kobiety w ciąży :D dobry znak, uda Ci się :) a słuchaj mam takie pytanie. Twój widział test? Co powiedział? :)
    No teraz to już mi modły zostały jedynie. A ja obiecałam sobie że jak 3 cs nie pójdą to lecę na badania odpuszczając sobie tym samym 4 :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny, no ja się nie mogę odpedzic od mojego."Samo się nie zrobi przecież", czasami muszę już sięgać po wymówki;-) a jak wiadomo to też zależy od nastroju, po jakimś ciężkim dniu. On po @ chodzi i tylko pyta kiedy... A co do tesciowych:moja jest kochana oczywiście, ale przeszła samą siebie w przygotowaniach weselnych. Także teraz to taki dystans mam. A w szkoleniu męża mnie wspiera;-) A Walentynki spędziliśmy z rodzicami męża, zagoscili u nas i troszkę nam plany popsuli. Szarlotka i ja mam podobnie z tym sluzem, sama nie wiem co juz zaznaczac. Trzymam kciuki za Was!

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, w sumie to racja. Lepiej nie robić zbędnej nadziei a jak już będzie wszystko pewne to wtedy zrobić miłą niespodziankę :) no ja po trzech cyklach chcę iść bo postanowiłam dać czas mojemu organizmowi samemu się uregulować :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka no ja malutko ale wciąż tak samo go kocham jak wtedy kiedy zdałam sobie z tego sprawę chociaż czasami mnie tak wkurza że mam ochotę wyrzucić go przez okno :P a ksywa sama nie wiem, jakoś tak wpadło mi do głowy i stwierdziłam że napewno nikt nie ma takiej :) a Twoje czemu taka? Lubisz to ciasto? :D coś czuję, że Ty pójdziesz na badania ale zaciążona :D

    Jadziunia moja teściowa i teściu też bardzo nam pomogli w przygotowaniach. Chciałam ją zaangażować i nawet suknie ze mną wybierała. Lubie ją strasznie. Chociaż jak wiadomo bardziej trzyma stronę Mojego ale to normalne, to jej Synuś ;) a co do śluzu to nie jest tak że zapisujemy najbardziej płodny? Swoją drogą bardziej płodny jest wodnisty czy rozciągliwy? :P

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotko po ślubie jesteśmy pół roku, natomiast w sumie to jesteśmy razem prawie 8 lat. Ukija nam również bardzo pomogli, ale za dużo chcieli po swojemu decydować, przy tym byli nie do zniesienia, strasznie nas stresowali swoim zachowaniem. A sukni teściowa nie widziała przed ślubem przez co też się niesamowicie obraziła:-) a wszystko dlatego że chciała pewnie i w tym decydować tym bardziej jesteśmy sobie bkiskie:-) Od tamtej pory nie pozwalam jej ingerować na tyle co przed ślubem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija u mnie to nawet na odwrót, teściowa trzyma moją stronę a syna ustawia do pionu:-)

  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    A ja znowu mam takie chujowe temperatury.. Mowia ze niby 36,6 prawidlowa a ja mam zawsze mniej ;D jakas zimna chyba jestem haha ;)

    ja normalną temp mam w okolicy 36,0 :D

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Risax, no ja po samych antykach też miałam wyższą temperaturę niż w tym cyklu. A teraz mam niższą i bardziej jednostajną, mniejsze rozbieżnoci według mnie :) u Ciebie pewnie się to bardzo ładnie rozwinie. Dobrze że jestem blondynką to przynajmniej nie będzie widać siwych włosów jak z nerwów osiwieje :D

    Szarlotka nie robie bo mój ma objekcje co do tego. Muszę liczyć na wielki fart :/

    Tez jestem blondynka ;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Aaa no tak, faktycznie ;)
    Zostaje trzymać kciuki, żeby Twojemu się dzisiaj zachciało ;)
    Ja odpuszczam kolejny cykl jeśli w tym będzie coś nie tak..
    Zrobiłam sobie na śniadanie kanapki z serem i ketchupem a popijam to herbatą z mlekiem i miodem..
    Tak sobie zdałam z tego sprawę w połowie jedzenia..

    Mmmm az mi smaka narobilas na herbate z mlekiem ;) uwielbiam <3

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija jesli na darmo krzycze to nie wiem co ci zrobie! Haha
    A jesli juz na darmo to wiesz co? Jak oddasz cykl na badania to wlasnie wtedy zajdziesz bo nie bedziesz tak myslec i chciec.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff doczytalam :D

    no więc tak - ja farbowana, ale tez blondynka ;D
    Chyba mogę tu uchodzić za "starą" żonę - bo ślubowaliśmy prawie 6 lat temu, niespełna 12 lat razem jesteśmy.

    Bawarka - fuuuj :P niecierpie :-)) Moja kumpela teraz jest w ciązy, Bylismy ostatnio na zakupach i ona wcinała frytki z lodami, nakrzyczala na Meza, ze malo ketchupu jej dal - mówie Marta rób test, bo to normalne nie jest hahah:D no i były II :D

    Jak tylko wybyłam do księgowej nasiepałyście tyle postów, ze hoho ;D

    Naszła mnie ochota na łososia i machnęłam sobie na 2 sniadanie roladki. Palce lizac :D

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki :)

    Odebrałam wynik badań AMH - mój wynik to 2,59 ng/mL więc chyba moja rezerwa jajnikowa w normie :)

    ug376iye929i107i.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadziunia, ja też nie pozwalam jej się zbytnio ingerować, ale jednak staram się wysłuchać jej opini bo wole być z nią jednak w dobrych kontaktach :) moja była niesamowicie szczęśliwa że mogła ze mną być podczas wybierania sukni. A co do jakichkolwiek decyzji to razem z moim trzymaliśmu się swoich nie słuchając ani moich rodziców ani jego o wszystko dobrze wyszło :D

    Rosax to ja chyba muszę ten cykl na badania przyspieszyć :D haha :P nie no mam nadzieję, że nie będziesz musiała na darmo krzyczeć i w końcu nie przyjdzie. Bo jak nie to ją zabije, tylko nie wiem jeszcze jak :P blondynki są spoko, chociaż często ludzie traktujà mnie jak taką typową z kawałów. Może z twarzy na taką wyglądam? :D

    Molyx nie cierpie łososia :D bawarki też zresztą :D wole koktajle ze świeżych owoców. No uruchomiłyśmy się to naskrobałyśmy troszkę :)

    Swoją drogą dziewczyny w piątek idę na badania krwii i już trzęsę portkami bo strasznie się tego boję. Na tyle że od razu pomimo tapety robie się biała jak ściana i mi słabo i duszno :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara to super dobra nowina! Strasznie się cieszę! :*

    madziara0080 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukijs ja zawsze tak mialam, tydzien przed pobraniem krwi juz zle spałam, balam sie. przeszlo mi po tym jak urodzilam corkę (wczesniak) i codziennie mi 3x pobierali krew na badania. teraz sie juz nie boje. mdleje tylko jak jej pobieraja - młoda juz wie i zajmuje sie pilnowaniem czy robie sie zielona i mniej placze

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, to super dobre wiadomości, cieszę się :*
    Ukija, jakie badania będziesz robić?
    Tez jestem blondynką :P

    madziara0080 lubi tę wiadomość

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ