X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx hahaha serio? Kochana jest! Ja chyba nie dam rady przezwyciężyć. Wszystko zaczęło się kiedy byłam w gimnazjum. Poszłam na badanie i głupia pielęgniarka przejechała mi po żyle igłą. I od wtedy panika. Zawsze z Mamą chodziłam do momentu kiedy się nie przeprowadziłam do innego miasta :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, no ja chciałam zrobić niespodziankę, udała się na szczęście i jej przeszło:-) słuchamy rodziców, ale co z tym zrobimy to już nasza decyzja bo wiemy czego pragniemy. Powodzenia, nie ma się czego bać bo w ciąży częściej są badania. Tak też mnie pocieszala pani w punkcie pobrań:-) Ostatnio krew nie chciała mi lecieć z nerwów:-D

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, same blondynki tutaj :D a właśnie jak najwięcej zrobie, morfologia, witaminy, tsh, cholestresol dobry i zły, tyle na ile da mi skierowanie (prywatna opieka medyczna więc problemu nie powinno być). Jak najwięcej badań za jednym zamachem :D

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w poniedziałkowy poranek. :)

    Ukija - lepiej się przyzwyczaj do pobierania krwi. :D Ja nigdy się nie bałam, ani nic. Ale z wiekiem i rosnącymi problemami ze zdrowiem zawsze mnie przeraża widok tylu fiolek, z którymi idę do punktu poboru. :) Nie pamiętam kiedy ostatni raz pobierali jedną, albo dwie. :D Podejrzewam, że w ciąży wcale nie jest lepiej.

    Szarlotka - no jasny gwint to ja się już doczekać nie mogę i jak czwartek będę się pakować to specjalnie dla Ciebie tu wlezę, wywalczę dostęp do laptopa! :D

    Madziara - no to bardzo ładnie. Trzymam jutro za Ciebie kciuki! :)

    madziara0080, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - o nie nie, ja brunetka! :D

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadziunia Ty już za wczasu mnie nie stresuj. Na każde pobieranie w ciąży będzie ze mną chodził Mój, będzie cieszył się że jest zaangażowany i przy okazji będzie mnie woził :)
    Teściów trzeba trzymać krótko i nie dawać za bardzo się im wtrącali, nie ważne jak bardzo są super sympatyczni :)

    Jadziunia lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka co tam słychać nasza kochana brunetko? Swoją drogą kiedyś zafarbowałam się na czarno, jak patrze na zdjęcia młodości to dziś uważam że wyglądałam okropnie :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnei w ciązy najgorszy był test obciążenia glukozą. Nie dość, ze fuj - to 2 x kłują ;)

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx prooooszę nie pisz mi takich rzeczy bo zaraz zawału dostanę! Chyba wole być nieświadoma :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - to ja z natury jestem brunetką, ale farbuje się na czarno i nie wyobrażam sobie innego koloru :) Jeszcze jestem okularnicą i mam takie czarne oprawki ;) Czasami wyglądam jak zołza, ale mężczyźni kochają zołzy ;)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też brunetka :)
    Madziara to super, że wynik dobry.
    Chwilę temu przysłali wyniki męża. Wynik: asthenozoospermia - nieprawidłowa ruchliwość. Ciekawe co gin powie. Chyba czas zacząć szukać androloga dobrego.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za taki of ale mam pytanie. Czy owulacja może być 2 razy z tego samego jajnika? W poprzednim cyklu bolał mnie prawy jajnik i teraz znowu :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam od przyjaciółki, która ma miesięcznego bąbla, że ten test z glukozy jest okropny, niestety :(

    ug376iye929i107i.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa no co Ty gadasz. To nie za dobrze. Ale wszystko się unormuje. Lekarz, leki itp. :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - może się tak zdarzyć. Zazwyczaj owu jest naprzemiennie, raz z lewego a raz z prawego jajnika, ale to nie jest reguła, wiec wszystko jest w normie :)

    ug376iye929i107i.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija pewnie, że tak.
    Oby. Teraz muszę go wspierać jak nigdy wczesniej żeby nie czuł się beznadziejny. Dobrze, że reszta w normie.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny, mam zawał. Umieram ze strachu przed tymi wszystkimi badaniami w ciąży :( unikam lekarzy jak diabeł święconej wody a tutaj będą badania i kłócie :(

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa - wspieraj chłopa, bo wiesz jak to z nimi jest. Kobietki są jednak bardziej twarde, więc tym bardziej wsparcie mu się przyda.

    Kup mu Androvit, myślę, że może pomóc :)

    ug376iye929i107i.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa teraz będziesz bardzo musiała się postarać, bo mężczyzna w takiej sytuacji, po takiej wiadomości może się załamać. Teraz Ty będziesz musiała stać się takim trochę mężczyzną w domu ;)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Dobra dziewczyny, mam zawał. Umieram ze strachu przed tymi wszystkimi badaniami w ciąży :( unikam lekarzy jak diabeł święconej wody a tutaj będą badania i kłócie :(


    ej ej no co Ty ! Bardzo zmienisz zdanie, jak zobaczysz II :-) Dasz rade :)
    Ja bardzo balam się znieczulenia podpajęczynówkowego (w kręgosłup), a niemal nic nie bolało

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ