X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam księżycowy więc dorobiliśmy ;)

    Megii1986, AJA_S lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało jest 6 miesięcznych dzieci które przesypiaja noce. Przynajmniej wśród moich znajomych. Moja tez jeszcze nie przesypia. Znaczy nie śpię jak człowiek od 16 miesięcy :D

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem okropnym śpiochem, ale z wielką niecierpliwością czekam aby móc z powodu dziecka nie spać w nocy... fajne marzenie nie? :) :D :D
    Potem pewnie będę się śmiała z tego, ale teraz to się nie liczy tylko to, aby mieć dzidziusia <3

    Abby, kto to Rabarbar? :)

    Megii1986, Marcjanna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córka :)

    Megii1986, SusannaDean lubią tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abby, pocieszyłaś :D Ja nie wiem, czy ja trafiłam na jakąś grupę zołz, ale z naszego lutowego forum, z 32 dzieci tylko moje i jeszcze 1 inne budzi się tyle razy :o
    A mówiąc "przespanie" nocy nie mam na myśli od 20 do 6, tylko 4 h ciurem :P budzi się wciąż co 1-2 h.


    Susanna, to prawda, najważniejsze, że maluszek jest <3

    w ogóle macierzyństwo moim zdaniem to najwspanialsza rzecz, jaka może się kobiecie przytrafić :) tylko czasem włącza się tryb narzekania, taka kumulacja raz na jakiś czas. Wybaczcie że padło dziś i to na Was :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2016, 18:23

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Megii1986 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przespane noce się nie liczą... :) ja juz nie pamietam jak to bylo :p z checia sobie przypomne :p ale za to niesamowicie boje sie porodu :(

    Julia Daria 9lat
    (*) 7tc
    Kacper Cyprian 5lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Moja córka :)
    Basia? :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! :)
    Ja poproszę o wpisanie na 10 września :)
    Mam nadzieję, że 13 cykl okaże się w końcu tym szczęśliwym..

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Abby, pocieszyłaś :D Ja nie wiem, czy ja trafiłam na jakąś grupę zołz, ale z naszego lutowego forum, z 32 dzieci tylko moje i jeszcze 1 inne budzi się tyle razy :o
    A mówiąc "przespanie" nocy nie mam na myśli od 20 do 6, tylko 4 h ciurem :P budzi się wciąż co 1-2 h.


    Susanna, to prawda, najważniejsze, że maluszek jest <3

    w ogóle macierzyństwo moim zdaniem to najwspanialsza rzecz, jaka może się kobiecie przytrafić :) tylko czasem włącza się tryb narzekania, taka kumulacja raz na jakiś czas. Wybaczcie że padło dziś i to na Was :D

    Może i ja się doczekam dziewczyny <3

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megii, ja mam tak genialne wspomnienie porodu, że mam nadzieję, powtórzę to <3 :) W zasadzie mogłabym jeszcze 10 razy rodzić :D

    Susanna doczekasz się, doczekasz :) My o Emkę staraliśmy się 36 cykli. I w końcu zaskoczyło :)


    A co do nieprzespanych nocy to macie rację :) za 2 lata moja córa będzie w nocy spała jak aniołek a ja zamiast spać to będę rozmyślała o tym czasie, kiedy była takim okruszkiem i chciała spać na moich rękach :) dzieci rosną za szybko...

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megii ja jeszcze nie mam dzieci, a w tym roku 31 stuknie i mam obawy jak to wszystko będzie...? Jestem kosmetologiem i niektórych zabiegów nie będę mogła wykonywać. Obawy są zarówno przed zajściiem w trakcie jak i potem...

    Trzymajmy się tego, że zajdziemy, urodzimy przy najmniejszym oporze i będziemy szczęśliwymi mamaciami zdrowych bobasków. :D

    Megii1986, SusannaDean lubią tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Megii, ja mam tak genialne wspomnienie porodu, że mam nadzieję, powtórzę to <3 :) W zasadzie mogłabym jeszcze 10 razy rodzić :D

    Susanna doczekasz się, doczekasz :) My o Emkę staraliśmy się 36 cykli. I w końcu zaskoczyło :)


    A co do nieprzespanych nocy to macie rację :) za 2 lata moja córa będzie w nocy spała jak aniołek a ja zamiast spać to będę rozmyślała o tym czasie, kiedy była takim okruszkiem i chciała spać na moich rękach :) dzieci rosną za szybko...

    Co było przyczyną takiego długiego starania się u Was? :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Megii1986 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka pozytywne wspomnienia z porodu... ojjj zazdroszcze :) ja z moimi wspomnieniami powinnam odrazu zapisac sie na cesarke :) hihi ale poki co staram sie o tym nie myslec :) te 9miesiecy ciazy to jest frajda :) cudowne uczucie nie do opisania :)

    Julia Daria 9lat
    (*) 7tc
    Kacper Cyprian 5lat
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna będzie dziewczynka ;) myśl o tym :D a się uda

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • Megii1986 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    Megii ja jeszcze nie mam dzieci, a w tym roku 31 stuknie i mam obawy jak to wszystko będzie...? Jestem kosmetologiem i niektórych zabiegów nie będę mogła wykonywać. Obawy są zarówno przed zajściiem w trakcie jak i potem...

    Trzymajmy się tego, że zajdziemy, urodzimy przy najmniejszym oporze i będziemy szczęśliwymi mamaciami zdrowych bobasków. :D

    Obawy są zawsze :) ale najlepiej o nich nie myslec :) noc coz pewnie swoje przemeczymy ale za to kazdy usmiech takiego malego cudenka wynagradza wszystko !!! :)

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

    Julia Daria 9lat
    (*) 7tc
    Kacper Cyprian 5lat
  • Megii1986 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    Megii ja jeszcze nie mam dzieci, a w tym roku 31 stuknie i mam obawy jak to wszystko będzie...? Jestem kosmetologiem i niektórych zabiegów nie będę mogła wykonywać. Obawy są zarówno przed zajściiem w trakcie jak i potem...

    Trzymajmy się tego, że zajdziemy, urodzimy przy najmniejszym oporze i będziemy szczęśliwymi mamaciami zdrowych bobasków. :D

    Obawy są zawsze :) ale najlepiej o nich nie myslec :) noc coz pewnie swoje przemeczymy ale za to kazdy usmiech takiego malego cudenka wynagradza wszystko !!! :)

    Julia Daria 9lat
    (*) 7tc
    Kacper Cyprian 5lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    Susanna będzie dziewczynka ;) myśl o tym :D a się uda
    Najpierw to chcę być w ciąży :D Potem będę myśleć o płci :D

    cookiemonsterka, Megii1986 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe wrześniowe staraczki. Ciężko Was nadrobić po całym dniu. Mam nadzieję, że żadnej z Was nie pominęłam przy wpisywaniu na listę :). Ja też chciałabym mieć dzieci w bardzo krótkim odstępie czasu, ale na razie ciężko posiadać jedno. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie to ulegnie zmianie.

    cookiemonsterka, Megii1986, Marteczka93, marzymisie, AJA_S lubią tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megii, ja jestem jakimś wybrykiem natury bo dla mnie ciąża to pasmo stresu i niepewności i będę tylko czekała na poród. W ciąży z Emmą kilka razy krwawiłam (po wcześniejszych stratach możesz sobie wyobrazić co czułam)... ciągle strach :(
    A poród? Bolało nieziemsko, to fakt. W sumie rodziłam 17 godzin, naturalnie, bez znieczulenia, córka 4,15 kg. Wspominam wspaniale mimo koszmarnego bólu :) myślę, że nastawienie dużo daje..

    Susanna, tak naprawdę to jedynym kierunkiem była endometrioza. Hormonalnie wszystko git, mąż git... Ja tak naprawdę zachodziłam w ciąże z łatwością. wystarczył seks w owulacje i ciąża... ale problem był z zagnieżdżeniem. między 5 a 6 tygodniem szczęście się kończyło. 4 razy. po prostu źle zagnieżdżona fasolka

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Megii, ja jestem jakimś wybrykiem natury bo dla mnie ciąża to pasmo stresu i niepewności i będę tylko czekała na poród. W ciąży z Emmą kilka razy krwawiłam (po wcześniejszych stratach możesz sobie wyobrazić co czułam)... ciągle strach :(
    A poród? Bolało nieziemsko, to fakt. W sumie rodziłam 17 godzin, naturalnie, bez znieczulenia, córka 4,15 kg. Wspominam wspaniale mimo koszmarnego bólu :) myślę, że nastawienie dużo daje..

    Susanna, tak naprawdę to jedynym kierunkiem była endometrioza. Hormonalnie wszystko git, mąż git... Ja tak naprawdę zachodziłam w ciąże z łatwością. wystarczył seks w owulacje i ciąża... ale problem był z zagnieżdżeniem. między 5 a 6 tygodniem szczęście się kończyło. 4 razy. po prostu źle zagnieżdżona fasolka

    Osz cholerka. To rzeczywiście. Stosuję zapobiegawczo polocard (zamiennik acardu)
    U mnie jak narazie wogóle się nie udaje zajść....

    Megii1986 lubi tę wiadomość

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ