X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    U mnie wyszło na usg bo mi urosla torbiel ponad 7 cm na jajniku.
    Aha, taki coś.
    Własnie czytałam o objawach. Mnie troszkę niepokoją bóle owulacyjne...może też być to objawem jakiś. Mam nadzieję, że nie.

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • e-milka Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nad moim wczoraj 5 bocianów ;)

    Megii1986, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    e-milka
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam endo a hormony ok.
    mi wykryto przez usg, torbiel na jajniku, dużo zrostów i guzków w macicy, w zatoce Douglasa...
    ja poszłam do gina po roku bezowocnych starań i pierwszej stracie, ale dodatkowo miałam tak bolesne miesiączki że jechałam na lekach wymiotując, plus ból przy stosunku, krwawienia międzymiesiączkowe i częsty ból podbrzusza. książkowe objawy...

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Aha, taki coś.
    Własnie czytałam o objawach. Mnie troszkę niepokoją bóle owulacyjne...może też być to objawem jakiś. Mam nadzieję, że nie.
    To nie musi być objawem. Po prostu Twój organizm tak ma. Mój też bardzo mocno daje mi do zrozumienia, że owulacja idzie bo boli bardziej niż przy @. Nie ma co szukać sobie na siłę przypadłości tylko cieszyć się życiem bo stres i nerwy działają w drugą stronę.

    Megii1986, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie to nigdy nie mialam żadnych torbieli, czy cyst... Miesiaczki w miare regularne. Niezbyt bolesne. Pomaga mi apap lub cos rozkurczowego. Robilam oklady z borowiny. Sa mocno estrogenne. Wiec myślę ze borowina by mi zaszkodzila gdybym miala endometrioze.

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja będę testowała 22 sierpnia - w naszą pierwszą rocznicę ślubu ! Oby zawitał do nas prezencik :) Trzymam kciuki za Was ! :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    To nie musi być objawem. Po prostu Twój organizm tak ma. Mój też bardzo mocno daje mi do zrozumienia, że owulacja idzie bo boli bardziej niż przy @. Nie ma co szukać sobie na siłę przypadłości tylko cieszyć się życiem bo stres i nerwy działają w drugą stronę.
    Tak!

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi, trzymam kciuki !

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Hej, ja będę testowała 22 sierpnia - w naszą pierwszą rocznicę ślubu ! Oby zawitał do nas prezencik :) Trzymam kciuki za Was ! :)
    A dopisałaś się sierpniowym wątku? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2016, 20:02

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu idę na żywioł ;) Clo nie biorę bo mój lekarz na urlopie i nie udało mi się ustalić co mam dalej robić. Poza tym przez wyjazd nie miałam jak iść na monitoring. Także zobaczymy, czy będzie owulka czy nie. W każdym razie nie nastawiam się ;)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    To nie musi być objawem. Po prostu Twój organizm tak ma. Mój też bardzo mocno daje mi do zrozumienia, że owulacja idzie bo boli bardziej niż przy @. Nie ma co szukać sobie na siłę przypadłości tylko cieszyć się życiem bo stres i nerwy działają w drugą stronę.
    Też tak mam, ze owu boli bardziej niz @, teraz prawie wcale nie bolała żadnej nospy nic...gdyby nie krwawienie to bym nie zauważyła ha ha :D
    Dziewczyny a czy badałyście poziom witaminy D? Podobno przy staraniach jak jest niedobór to kapa....

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nigdy nie badałam ale suplementuję :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie badalam ale łykam :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest jeden z dwóch suplementów jakich nie zażywałam. Zawsze myślałam, że w okresie letnim nie grozi niedobór witaminy D

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, Abby, po ile bierzecie? Ja od miesiąca 2000 jednostek.

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    To jest jeden z dwóch suplementów jakich nie zażywałam. Zawsze myślałam, że w okresie letnim nie grozi niedobór witaminy D
    Podobno i tak są ogromne niedobry a jak ktoś mało czasu spędza na dworze to już w ogóle.

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po badaniu prolaktyny i progesteronu poddalam się i nic nie badam. Ginka po kilkunastu miesiącach kazała mi odstawić wszystko i zobaczyć jak ogarnizm się zachowuje bo tak na prawdę każdy organizm funkcjonuje po swojemu niekoniecznie mieszczac się w laboratoryjnych labach. Niepłodność jako choroba cywilizacyjna doskonale rozwinęła rynek farmaceutyczny a lekarze przepisuja wszystko jak cukierki.

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę właśnie aby się zaopatrzyć w wit d w sumie nic nie tracę. Macie jakieś sprawdzone suplementy?

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mieszkam w Norwegii więc w lecie nie biorę bo słońce mamy 20-21 h na dobę. ale od września do kwietnia obowiązkowo. niedobór witaminy D wpływa również na słabe samopoczucie psychiczne, o co dodatkowo przy takiej aurze nie trudno! Czasem jest tak, że przez 2 miesiące nie widzę słońca...

    biorę również 2000

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Ja po badaniu prolaktyny i progesteronu poddalam się i nic nie badam. Ginka po kilkunastu miesiącach kazała mi odstawić wszystko i zobaczyć jak ogarnizm się zachowuje bo tak na prawdę każdy organizm funkcjonuje po swojemu niekoniecznie mieszczac się w laboratoryjnych labach. Niepłodność jako choroba cywilizacyjna doskonale rozwinęła rynek farmaceutyczny a lekarze przepisuja wszystko jak cukierki.
    No oczywiście, masz rację. Ale też zależy co i w jakiś ilościach brałaś.
    Ja w tym cyklu tylko euthyrox, polocard i pregna z jodem, kwasem foliowym, witaminą D i żelazem. To się mojemu organizmowi przyda. I krem progestella po owulacji.

    Jakie miałaś poziomy, ze tak zarzuciłaś wszystko ?

    Megii1986 lubi tę wiadomość

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ