X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tlumacze :) Hehe. Ale strasznie zazdroszczę tym które maja juz :( Prosze chociaż o jedno, tylko o jedno.... Czy chce za wiele ? :(

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri, to prawda... Mam mój skarb wyczekany choć gdybym już nie urodziła drugiego dziecka to ta pustka gdzieś by była... :( to dziwne, ale obecnie całkowicie inne emocje odczuwam niż przy staraniach o Emkę

    Marcjanna, mam wrażenie, że ja takiego odblokowania potrzebowałam :) medycznie, nie zrobiłam NIC! ZERO! NULL! :D
    po prostu stwierdziłam, że jak nam nie dane, to kupimy drugiego psa i będziemy jeździć po koncertach po Europie :P
    a że Emma charakterna to postanowiła pokrzyżować nam plany :D choć to ona od lat była naczelnym planem...


    Sandri, apetyt rośnie w miarę jedzenia :D Urodzisz szczęśliwie cudne dziecko a potem zapragniesz drugiego :) ja wczesniej nie śmiałam marzyć o drugim... ale teraz? czemu nie? zwłaszcza, ze wg gina teraz bedzie to najprostsze... za kilka lat może byc za późno

    cookiemonsterka, Megii1986 lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Nie tlumacze :) Hehe. Ale strasznie zazdroszczę tym które maja juz :( Prosze chociaż o jedno, tylko o jedno.... Czy chce za wiele ? :(
    Będzie dobrze, musi być ;)
    To dopiero mój 2cs liczę na "kampanię wrześniową" :D więc kochochane staraczki komórki wyłaniajcie, a plemiczki ruszajcie :D

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny ja tak marzę, że aż ..... bardzo chcę i mam nadzieję, że w końcu się uda. Psa już mam ale na koncertowanie to raczej po polsce tylko mnie stać ha ha ha :D

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    Będzie dobrze, musi być ;)
    To dopiero mój 2cs liczę na "kampanię wrześniową" :D więc kochochane staraczki komórki wyłaniajcie, a plemiczki ruszajcie :D
    O mój boże jak to mówią nie ma spiny są drugie terminy ? :D Wrzesień zawsze był stresujący bo szkoła ha ha a ja nie cierpiałam szkoły choć miałam dobre wyniki zawsze :D

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomyślcie... byłybyśmy majówkami <3

    Ja Emcię urodziłam w lutym i choć to tak naprawdę bez znaczenie, to marzę by w drugiej ciąży nie musieć zakrywać brzusia swetrami i kurtką :)

    SusannaDean, Megii1986 lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowe dzieci<3 na wiosnę <3 wręcz idealnie, a jakie wakacje przyjemne

    Pianistka, cookiemonsterka, ojejku, Megii1986 lubią tę wiadomość

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo... u mnie w rodzinie nikt nie urodzil sie w maju. Wiec fajnie by bylo :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 26 maja w dzień mamy dostałam swój pierwszy prezent... II kreseczki :) ale magicznie byłoby urodzić drugiego maluszka w tym dniu... :)

    Emma urodziła się w imieniny swojego dziadka :) Ale w maju okazji nie mamy żadnych

    Megii1986, AJA_S lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zrobiam dzis tylko 70 km na rowerze ale bez kitu nie nadrobie was...
    Zuważyłam tylko ze mam tu "bratna dusze" endokobietke :D
    Pianistka witaj ja tez mam endometrioze zdiagnozowana poprzez usg mialam torbiel endometrialna 5 cm. pozbylam sie jej dieta no i CA125 mam podwyzszone. ale dzidzi jak nie bylo tak nie ma...
    tyle ze u mnie jeszcze nie doczynnosc tarczycy i hiperprolaktynemia :(
    ale wiem ze w koncu sie uda.

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    ja zrobiam dzis tylko 70 km na rowerze ale bez kitu nie nadrobie was...
    Zuważyłam tylko ze mam tu "bratna dusze" endokobietke :D
    Pianistka witaj ja tez mam endometrioze zdiagnozowana poprzez usg mialam torbiel endometrialna 5 cm. pozbylam sie jej dieta no i CA125 mam podwyzszone. ale dzidzi jak nie bylo tak nie ma...
    tyle ze u mnie jeszcze nie doczynnosc tarczycy i hiperprolaktynemia :(
    ale wiem ze w koncu sie uda.
    Hej Madziulla, jesteś :) Ale szał na tym rowerze.... ja bym 7 km nie zrobiła... :O

    Ode mnie z maja jest teściu ha ha miałby wnuka na urodziny

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, endo to nie wyrok, będę powtarzać jak mantrę. Niedoczynność ogarniam, z tego co wiem do opanowania lekarmi. Hiperprolaktynemia? muszę się doszkolić w tym temacie. Ale jestem pewna jednego :) w końcu i pod Twoim sercem zamieszka Okruszek <3
    I szacun za dystans. Kiedyś jeździłam podobne odległości, biegałam dużo... w ciąży musiałam się oszczędzać a teraz córka pochłania mnie bez reszty... rozlazłam się trochę :P
    i właśnie pomyślałam że wypadałoby przed ciążą zrobić ład z kilogramami po poprzedniej :/ choć mam nadzieję, ze nie zdążę! :)

    SusannaDean, Megii1986 lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka dzieki za mile slowa
    W tej chwili tarczyca i prolaktyna opanowana ale lekarz dal nam czas do konca roku potem idziemy do kliniki

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Madziulla, endo to nie wyrok, będę powtarzać jak mantrę. Niedoczynność ogarniam, z tego co wiem do opanowania lekarmi. Hiperprolaktynemia? muszę się doszkolić w tym temacie. Ale jestem pewna jednego :) w końcu i pod Twoim sercem zamieszka Okruszek <3
    I szacun za dystans. Kiedyś jeździłam podobne odległości, biegałam dużo... w ciąży musiałam się oszczędzać a teraz córka pochłania mnie bez reszty... rozlazłam się trochę :P
    i właśnie pomyślałam że wypadałoby przed ciążą zrobić ład z kilogramami po poprzedniej :/ choć mam nadzieję, ze nie zdążę! :)
    No właśnie ja mam nadzieję że też nie zdążę się odchudzić i będę po porodzie nadganiać, ale no zobaczymy dziewczyny.....

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, trzymam kciuki, by udało się bez pomocy :)

    Susanna, ja w ciąży z Em przytyłam... .... 19,5 kg! masakra :/

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po tylu latach staran przestalam sie maetwic o wage wyglad itd wiem ze to wazne ale nie wariuje jakby przybyl mi kg tu czy owdzie.mam ochote to jem ciastko chec mam na drinka to pije drinka korzystam poki moge.trzeba znalezc sie w polsrodka inaczej bym chyba zwariowala.w czasie urlopu nie zalowalam sobie niczego ani jedzenia ani slodyczy ani alko.wroce do pracy moj tryb wroci do normy :-)
    "Czy z endo czy bez endo
    Wszystkie tutaj w ciazy beda":-) :-) :-)

    cookiemonsterka, Megii1986 lubią tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik, rymowanka super ! :D :D

    Dzieci są warte wszystkiego... każdego rozstępu, wora pod oczami...
    ale jak widzisz ten uśmiech rano, bo maluch cieszy się, bo mama przyszła <3 to jest nie do opisania!

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Madziulla, trzymam kciuki, by udało się bez pomocy :)

    Susanna, ja w ciąży z Em przytyłam... .... 19,5 kg! masakra :/
    Ło kurcze sporo ale czego się nie robi :D Będziesz biegać za dwójką dzieci to wszystko stracisz :D

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ten miesiąc będzie dla Nas szczęśliwy, zobaczycie ;)

    cookiemonsterka, Megii1986 lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wstępnie poproszę wpisać na 17-go a jak już @ przyjdzie to będę ewentualnie zmieniać jak trzeba będzie :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ