X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Mam taki zamiar ;) co planujesz zmienić w żywieniu?

    Chcę wprowadzić trochę kuchni wegetariańsko/wegańskiej celem zwiększenia ilości spożywanych warzyw i owoców.Magnezu z potasem już tak bardzo mi brakuje, że mam takie skurcze całego ciała, że @ ze swoimi skurczami wczoraj zniszczyła mnie do granic możliwości.

    Na tapecie aktualnie przepisy z jadłonomii. Nie zamierzam rezygnować z mięsa ani produktów od zwierzęcych absolutnie. Zabrakło mi też po prostu ostatnimi czasy polotu w kuchni w stosunku do jedzenia zabieranego ze sobą do pracy jak i obiadów, więc jestem otwarta na nowe inspiracje.

    Plus jak co miesiąc próba redukcji śmieciowego żarcia i słodyczy ze sklepowych półek. No i ze wszystkich alkoholi zostaję tylko przy winie bo cała reszta mi zdecydowanie nie służy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W związku z tym ze będę was i tak podczytywac i tak to nie obrazę się za jakieś proste fajne inspiracje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    W związku z tym ze będę was i tak podczytywac i tak to nie obrazę się za jakieś proste fajne inspiracje ;)
    http://www.jadlonomia.com/przepisy/pasztet-warzywny-doskonay/
    To jest mój faworyt. Jutro robię podejście do pasztetu z fasoli i jeszcze dzisiaj machnę paprykarz warzywny. Jak będzie to dam znać :D czy warte polecenia i jadalne :D

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona zona - fajna strona z przepisami. :D

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    a próbowalyście kiedyś testów clearblue digital? tych z wyświetlaczem?

    Nigdy. Ja w zyciu kupilam moze 3 opakowania testow ciazowych ;) Zawsze w rossmannie :D pierwsze z brzegu ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Wiecie co, z tymi objawami jak dla mnie, to jest całkowicie inaczej niż nam się "wydaje' ;)
    Ja przed ciążą, oczekiwałam, że cyce to mnie będą bolały a rzygała będę dalej niż widziała jeszcze przed @ ;)
    A prawda taka, że mi się udało mdłości ominąć, ale koleżanki, które się z nimi zetknęły, zaczęły przygodę z przytulaniem porcelany ok 5-6 tygodnia ;) piersi mnie bolały CZASAMI, dosłownie raz na kilka dni i to też już grubo po teście ;) BA! ja już fasolę na USG widziałam i dopiero jakieś delikatne objawy przychodziły :)
    także jeśli ktoś ma mdłości przed @ to ja bym się rozejrzała dookoła kto tu jelitówę sprzedał :P
    Oczywiście, życzę każdej wymarzonych II kreseczek :*
    Ale to nie jest tak ze kto ma więcej objawów jest "bardziej" w ciąży a jak kogoś cyce nie bolą to jest "mniej" :D

    Ale, już jutro wrzesień więc zaczynamy walkę o ciążuniowe podium i musimy pobić sierpniówki! ot co :D

    Ja przed @ nie mialam zadnych objawow. NIC. Teraz jesli zajde to tez sie nie spodziewam zmian. Rzygalam od 7-8tyg do konca 4 miesiaca caly czas za to. Cala ciaze z Corka smialam sie do kolezanki, ze brzuch mnie tak boli jakbym zaraz @ miala dostac a tu np 5 miesiac ciazy juz ;) LwD gora!!! No stress. Popatrzcie na gify Zakreconejzony i Morwy - od razu czlowiek luzuje :) Buziaki. Milego dnia!

    ZakreconaŻona, Morwa lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry!:)
    od jakiegoś czasu Was podczytuje i przyszedł moment, w którym i ja potrzebuje z kimś porozmawiać. Zapisuje się na wrześniowe testowanko- 5 września , choć szanse są nikłe, gdyż jestem dość skomplikowana:P Pierwszy monitoring cyklu zaliczony- owulacja w 32 dniu cyklu (?!) , wykryta bakteria coli w posiewie plus za wysoka prolaktyna. Mam wrażenie,że odżywiam się ostatnio jedynie tabletkami. Czy któraś z Was też borykała się z tą bakteria?
    milego dnia!
    Dora

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    dzień dobry!:)
    od jakiegoś czasu Was podczytuje i przyszedł moment, w którym i ja potrzebuje z kimś porozmawiać. Zapisuje się na wrześniowe testowanko- 5 września , choć szanse są nikłe, gdyż jestem dość skomplikowana:P Pierwszy monitoring cyklu zaliczony- owulacja w 32 dniu cyklu (?!) , wykryta bakteria coli w posiewie plus za wysoka prolaktyna. Mam wrażenie,że odżywiam się ostatnio jedynie tabletkami. Czy któraś z Was też borykała się z tą bakteria?
    milego dnia!
    Dora
    Pozno ta owulacja.. Tak dlugie masz cykle? Slyszalam ze im pozniej owulka tym zle bo jajeczko moze byc przestarzale ale nie wiem ile w tym jest prawdy. Ja z taka bakteria nigdy nie mialam doczynienia wiec nie pomoge

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka, ja nie, ale spotkałam się na forum tu z dziewczynami, które ją miały. Jest wyjatkowo niebezpieczna dla płodu. Już wyleczona jest?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam strasznie nieregularne wahają się pomiedzy 30-60 dni,więc ciężko określić owulacje,gdyż nie mam żadnych jej objawów. Od roku się nie zabezpieczamy i jak do tej pory nie udało sie Nam nic zmajstrować:(
    Coli w trakcie leczenia...
    od zeszłego miesiąca chodzę do kliniki niepłodności. Przed Nami badanie nasienia i drożność jajowodów;/

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka, powodzenia na badaniach. Ja przed ciążą z E miałam cykle 15-50 dni. da się zajść w ciążę przy takich cyklach. jedynie wskazany monitoring, bardzo dokładna obserwacja cyklu, temp, testy owu itd itd :)
    Przy takich cyklach rok nie zabezpieczania się to za mało w mojej ocenie :) podejrzewam, że wystarczy ustalenie dokładnie owulacji bo przy tak nieregularnych cyklach trzeba by być wróżbitą żeby wiedzieć bez obserwacji, monitoringu itd :) powodzenia!

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje Pianistka:)
    odnośnie mojej pozniej owulacji, usłyszałam od mojej ginekolog "myślałabym,myślała i nie wymyśliłabym ,że nie miała Pani jeszcze owulacji w 32 dc":P


    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ;) ja w ciąży z córką miałam owulację ponad tydzień wczesniej niż zwykle! :) czasem miałam owu w 8 dc a czasem 25 dc :) więc bez kontroli to nikłe szanse by trafić :)
    trzymam kciuki!

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbankrutuje na tych testach owulacyjnych:p ale co zrobić.... tak juz musi być:)

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    zbankrutuje na tych testach owulacyjnych:p ale co zrobić.... tak juz musi być:)

    Nie tylko Ty ;D Ja ostatnio na sporą promocję w aptece natrafiłam bo kosztowały tylko 6zł, a nie 21


  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    zbankrutuje na tych testach owulacyjnych:p ale co zrobić.... tak juz musi być:)
    Kupuj większą ilość to wyjdzie taniej. Ja zawsze lubiłam te z domowego laboratorium, ale kasy sporo trzeba na nie wykładać. Korzystałam tez z tych z allegro , ale swojego czasu za dużo nie wniosły w obserwację. A na ten cykl zamówiłam testy owulacyjne w gemini, 30 sztuk za 17 zł z groszami. Plus przesyłka około 13 zł . Niestety nie wiem jakie będą , więc nie mogę jeszcze ich polecić ani tym bardziej ostrzec przed nimi ;)

    Edit:
    Tu masz te testy , które zamówiłam na ten cykl:

    http://www.aptekagemini.pl/test-owulacyjny-paskowy-horienmedical-1-opakowanie-30-testow.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 13:17

  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zamówiłam na allegro po taniości, ale wydaje mi się,że coś z nimi nie tak...na monitoringu owulacja ,na teście jej brak...wiec chyba wrócę do tych z apteki.

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    ja zamówiłam na allegro po taniości, ale wydaje mi się,że coś z nimi nie tak...na monitoringu owulacja ,na teście jej brak...wiec chyba wrócę do tych z apteki.
    Te co wysłałam są z apteki . Ja mialam to samo z testami owulacyjnymi z allegro :/

  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już sobie je wygooglowałam :D jeżeli i tym razem się nie uda to zamówie- chociaż bardzo chciałabym wierzyć ,że jjuz wszystko bedzie ok:)

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a czy ten poniedziałkowy test mogl wylapac ciaze biochemiczna

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ