X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 11:52

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duż, duże I powiem Wam, że po drugiej ciąży, ustabilizowaniu spraw powiedziałam sobie, że wystarczy 2+2 Jednak zdecydowaliśmy z mężem, że spróbujemy. Oboje marzymy o synu :-)

    dev142pfs__.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem w kropce :o
    Dziś mój 26 dc, według testów owu jestem między 4 a 6 dpo...
    No ale żeby nic nie przeoczyć to codziennie sikam na testy owu. W czwartek ubiegły był pozytyw, w piątek już bledziuch a od soboty na testach owu biel wizira... no i dzisiaj obsikałam test owu a tam się krecha pojawiła :o druga owulacja? czy test robi mnie w bambuko? zgłupiałam

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2023, 20:40

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem testy owu wychodzą jak jest ciazunia tak kiedyś czytalam

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Mi sie snilo 2 dni temu ze robilam test i wyszla druga blada kreska ... Ja nie wierze w sny.. To sa tylko projekcje naszych marzen i nie jest w cale tak ze jak sni Ci sie ze jestes w ciazy to w niej nie bedziesz. Glowa do gory ;*

    Obyś miała racje. :)

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka nie wiem... serduszkuj to i tak nie zaszkodzi, a.może pomóc ;)

    Pozytywne nastawienie :)
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, ciężko powiedzieć. A może doszło do zapłodnienia bo wtedy też ponoć testy owu wychodzą pozytywnie. Moim zdaniem raczej druga Owulacja to nie jest.

    Dziewczyny, a mi zaraz wyrwie z podbrzusza tego zarodka, którego i tak tam pewnie nie ma, taki mam kaszel. Poszłam do apteki i kupiłam syrop. Oczywiście zapobiegawczo powiedziałam, że dla kobiet w ciąży i pojawił się problem. Dostałam jakiś syrop prawoślazowy bo nic więcej Pani nie chciała mi dać :/

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysoki poziom progesteronu może wskazywać owulacje.

    dev142pfs__.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to że testy owu wykrywają ciążunię, potwierdziłam na sobie. kiedyś słyszałam o tym, i będąc w ciąży postanowiłam sprawdzić (wiecie, te moje miliard testów z owu z allegro :P ). i faktycznie przy pozytywnym teście ciążowym test owulacyjny również był pozytywny.
    ALE... podobno jestem między 4 a 6 dpo... więc noł czens na jakiekolwiek pozytywy nawet gdyby ciążunia

    chyba że owulacja była dawno temu... ten cykl taki posrany, z krwawieniem w środku :/ dzisiaj 26 dc licząc od pierwszego krwawienia.

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam tylko że śluz kremowy biały, temp oscyluje w granicach 37. nie prowadzę temp na wykresie bo wstaję do dziecka wiele razy, codziennie rano o innej porze... więc to jest G warte

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek ;) nadrobić Was od wczorajszego wieczora to nie lada wyczyn ;)

    Ja zanim w lipcu dowiedziałam się o ciąży to nad wyraz źle znosiłam upał i dostałam uczulenia na słońce tak absurdalnie silnego, że wapno nie pomagało. Ale to były takie objawy których kompletnie z ciążą nie łączyłam. A w zeszłym roku przed ciążą nie czułam kompletnie nic innego, specyficznego. Zaczęłam w sumie plamić od 12 dpo ale testy wychodziły negatywne - a później w jajowodzie okazało się, że czaił się ninja. Także po 2 ciążach wiem, że przed terminem @ nie ma żadnych zwiastujących objawów. A szkoda...

    Ja zarzucam wpizdu całe obserwacje i mierzenie i olewam sygnały mojego ciała bo tylko niepotrzebnie się nakręcałam. Od 1dpo "jestem, nie jestem?udało sie?nie udało się?" nie nie nie koniec z ciążową psychozą.

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka może być coś na rzeczy, może to było jakieś krwawienie około owulacyjne. Ale kiedyś słyszałam o podwójnej owulacji najpierw pękł pęcherzyk dominujący a po czterech dniach kolejny dojrzewajacy potwierdzone usg. Ten drugi osiągnął rozmiar i normalnie pękł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Dodam tylko że śluz kremowy biały, temp oscyluje w granicach 37. nie prowadzę temp na wykresie bo wstaję do dziecka wiele razy, codziennie rano o innej porze... więc to jest G warte

    Pianistka jak śluz jest każdy inny poza przezroczystym wodnistym bądź rozciągliwym to to na pewno nie jest śluz płodny. A śluz biały kremowy również może być wodnisty albo rozciągliwy ale jest on śluzem niepłodnym.

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kobietki! Ja się ostatnie 3 miesiące wsłuchiwałam w ciało, szukałam objawów i na końcu wielkie nic. Nawet nie miałam okazji robić testu, bo zawsze czekałam na @ a po ostatnim @ się tak wkurzyłam, że zakupiłam 13 sikaczy na allegro. Mężowi się nie przyznałam, bo by mnie wyzywał :D ale gdzieś koło owulacji parę dni temu powiedziałam sobie STOP. Jak będzie dzidziuś to fajnie, jak nie to nie, i muszę w końcu wyluzować, bo stres w niczym nie pomaga. I teraz na luzie sobie wszystko obserwuję :) POLECAM :)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Pianistka może być coś na rzeczy, może to było jakieś krwawienie około owulacyjne. Ale kiedyś słyszałam o podwójnej owulacji najpierw pękł pęcherzyk dominujący a po czterech dniach kolejny dojrzewajacy potwierdzone usg. Ten drugi osiągnął rozmiar i normalnie pękł.

    oho, brzmi absurdalnie, pasowałoby do mnie :P
    ja tylko mam nadzieję, że to nie jest druga owulacja bo i tak ten cykl jest beznadziejny :/

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlate, bardzo dobre podejście :) Stres i ciągle myślenie o ciąży nic nie fajkę. Ja w poprzednim cyklu pracować piszesz to nie mogłam, tak szalałam. A teraz spokój, co ma być, to będzie :) Czasami jak człowiek odpuści to właśnie się udaje :)

    Pianistka, Lh jest ponoć zbliżony do hcg i dlatego testy owulacyjne w ciąży wychodzą pozytywne :) A może rzeczywiście jest już po owu, tylko utrzymuje się u Ciebie dość wysoki poziom Lh i testy go wygrywają ? Albo owulka była szybciej niż wyznaczył OF :D

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka, tylko że wczoraj, przedwczoraj test był totalnie biały, stąd zdziwienie...
    no nic, będę na nie sikać, bo jeśli owulacja dopiero przyjdzie to nie chce jej przegapić ;) zaskoczę zołzę!

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Mi sie snilo 2 dni temu ze robilam test i wyszla druga blada kreska ... Ja nie wierze w sny.. To sa tylko projekcje naszych marzen i nie jest w cale tak ze jak sni Ci sie ze jestes w ciazy to w niej nie bedziesz. Glowa do gory ;*
    O rany, jak sny to projekcje naszych marzen to ja dziękuję; P dzis mi sie snilo, ze znalazlam zwloki kobiety i przytargalam je w reklamowkach na moja uczelnie na prosektorium i tam razem z patomorfologiem robilismy sekcje. Okazalo sie że kobieta była w ciazy (ciążowy watek musial byc:)). Potem musialam na zaliczenie poskladac jej cialo i wszystko nazwac:0 chyba cos juz ze mna nie tak :) tymbardziej ze na sekcji(w dodatku noworodka:() bylam raz, bo boje sie krwi:0 moze wczorajsze wino za bardzo zaszumialo;0

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O masakra jaki sen, ja bym sie obudziła cała mokra pewnie :D ja w każdym razie w sny wierze, zawsze cos zwiastują, czasami jak sobie przypomnę, to czytam sennik.pl :D

    p19uqqmzk4ecto70.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ