X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatkaa wrote:
    My tez ruszamy ale 13 wrzesnia. 11 mamy chrzciny synka i potem relaks. Oczywiscie @ ma wtedy termin ale kto wie ;-) a gdzie ruszacie?

    To.moj 2 cykl ( tak wiem ze wiele z was ma za soba wiele cykli i zycze by ten byl juz zafasolkowany) i w tym juz mierze temp itp. Z synem udalo sie wlasnie w 2cs, wtedy tez zaczelam.mierzyc temp i robic testy.dzisiaj wyszedl test owulacyjny pozytywnie i nawet bez testu wiedzialam ze cos bedzie na rzeczy bo czuje owulki. Z tym ze boje sie ze ciaza mi wszystko poprzestawiala. Zobacze co wyjdzie :-)


    Jedziemy do Łeby nad Polskie morze ;p
    jak narazie nie szykujemy się na jakieś zagraniczne atrakcje mój przyszły mąż i tak przynajmniej raz w tygodniu jest za granicą, taka praca ;p Litwa, Łotwa, Estonia..
    Pięknie jest na Łotwie na dzikich plażach przy zatoce Ryskiej ;p byłam już tam z nim kilka razy.. ma swój urok i prawie zawsze cała plaża dla nas :)

    Też bym chciała czuć tą swoją owulację.. ale przez cały rok starań miałam wrażenie że niby ją czuję ale jednak to ni było to bo jak się nie dawno okazało nie miałąm od dawna owulacji ze względu na długie cykle a wszystko przez tarczycę.. teraz mam nadzieję bedzie lepiej bo się już lecze i akurat ten cykl był książkowy 29 dniowy :)

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    No to niezla impreza :p

    Na imprezowanie nie moge narzekac, gorzej jest po imprezowaniu :D moj idzie grzecznie spac a ja musze trzymac miske kolezance i ja pocieszac bo za kazdym razem placze ;D

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 4 w domu :D Ostatnie które zrobiłam w zeszłym cyklu leżały pół roku i zrobiłam tylko dlatego że termin im mijał. Także ja mogę kupować i będą leżeć spokojnie :D
    Dariaa teraz kup bo się przydadzą :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Na imprezowanie nie moge narzekac, gorzej jest po imprezowaniu :D moj idzie grzecznie spac a ja musze trzymac miske kolezance i ja pocieszac bo za kazdym razem placze ;D

    Ojej to faktycznie masz niefajnie :/:/

    Eleni lubi tę wiadomość

  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    A ja wlasnie skonczylam "imprezowac" moj poszedl spac bo rano do pracy a kolezanka lezy spita i bełta ;D a co u mnie ? Zalewa mnie... Ale na szczescie nie krew tylko sluz. Jest go masakrycznie duzo O.o zawsze mialam gesty bialy sluz przed @ ale teraz jest taki bardziej wodnisty niz gesty chociaz z gestosci tez cos w sobie ma i jest go duuuzo wiecej niz w poprzednich cyklach... I dzisiaj caly dzien jadlabym ananasa. Zjadlam jednego calego sama i chcialam jesc drugiego ale M mowi ze moze zaszkodzi fasolce jak juz jest wiec musialam zadowalac sie czyms innym :D


    A taki zalewający śluz to przypadkiem nie ten płodny??
    nie znam sie za bardzo bo ja takiego śluzu to nigdy nie miałam zawsze tylko ten biały kremowy :/

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ja mam 4 w domu :D Ostatnie które zrobiłam w zeszłym cyklu leżały pół roku i zrobiłam tylko dlatego że termin im mijał. Także ja mogę kupować i będą leżeć spokojnie :D
    Dariaa teraz kup bo się przydadzą :D


    Kurde tez bym tak chciala ! :D ja jak kupie test to tylko odliczam dni do zrobienia a nawet i wczesniej testuje :D ale teraz nie kupilam zadnego i dzielnie czekam do czwartku :D

    Malowanka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Kurde tez bym tak chciala ! :D ja jak kupie test to tylko odliczam dni do zrobienia a nawet i wczesniej testuje :D ale teraz nie kupilam zadnego i dzielnie czekam do czwartku :D

    Haha ja to samo.
    Dlatego już nie kupuje

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine wrote:
    A taki zalewający śluz to przypadkiem nie ten płodny??
    nie znam sie za bardzo bo ja takiego śluzu to nigdy nie miałam zawsze tylko ten biały kremowy :/

    Ja juz jestem na koncu cyklu :) mam 2 dni do @ wiec chyba to nie plodny aczkolwiek moglo mi sie cos poprzestawiac... Tylko ze nigdy z @ problemow nie mialam. Odkad odstawilam tabsy jest wszystko tak jak ma byc :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny teraz jak kupicie to już ostatnie :) U mnie to już za dużo testów zrobiłam i dlatego zluzowałam.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Dziewczyny teraz jak kupicie to już ostatnie :) U mnie to już za dużo testów zrobiłam i dlatego zluzowałam.

    Mam wielka nadzieje ze tak bedzie :D

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Ja juz jestem na koncu cyklu :) mam 2 dni do @ wiec chyba to nie plodny aczkolwiek moglo mi sie cos poprzestawiac... Tylko ze nigdy z @ problemow nie mialam. Odkad odstawilam tabsy jest wszystko tak jak ma byc :)
    Poczekaj do 1-wszego a się okaże. Skoro jest wszystko tak jak ma być to trzeba poczekać. Tylko kup jutro patyka żebyś miała na czwartek rano :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Poczekaj do 1-wszego a się okaże. Skoro jest wszystko tak jak ma być to trzeba poczekać. Tylko kup jutro patyka żebyś miała na czwartek rano :D
    Wiem, wiem :D kupie jutro poznym popoludniem zeby w dzien nie kusil ;D
    Tylko boje sie ze te wszystkie inne od wszystkich objawy jakie mam i tak zwiastuja @ :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strach zawsze jest ale sprawdzisz i będziesz wiedziała :D

    Malowanka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Lovi89 Przyjaciółka
    Postów: 114 166

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa staram sie drugi miesiac i jestem 4 dzien po owulacji, teraz czekam na brak okresu:) caluje:*

    VillemoVilo, aaandzia lubią tę wiadomość

    c6x6s65gsnbi4djq.png

    15.09.2014 Nikodem:*
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Strach zawsze jest ale sprawdzisz i będziesz wiedziała :D
    Strach najgorszy i te objawy podobne do @ :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovi89 wrote:
    Witam, jestem tu nowa staram sie drugi miesiac i jestem 4 dzien po owulacji, teraz czekam na brak okresu:) caluje:*
    Lovi witamy w naszych skromnych progach i zyczymy Ci jak najszybciej II kreseczek :*

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    objawy @ to mam dwa dni przed.. a tak to wszystkie typowo ciążowe a potem rozczarowanie.. :/

    Gdyby nie pewne wydarzenia w histori to mało która kobieta miał by problemy z zajściem w ciąże.. i było by nas w Europie tak dużo, że nie byłoby miejsca dla "obcych" ;) :D

    Przed snem czepiają się mnie głupoty ;p
    Nawet z moim M lepiej żebym nie nawiązywała kontaktu na ważne tematy po 21 bo to zawsze kończy się nieporozumieniem ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 23:24

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine wrote:
    objawy @ to mam dwa dni przed.. a tak to wszystkie typowo ciążowe a potem rozczarowanie.. :/

    Gdyby nie pewne wydarzenia w histori to mało która kobieta miał by problemy z zajściem w ciąże.. i było by nas w Europie tak dużo, że nie byłoby miejsca dla "obcych" ;) :D

    Przed snem czepiają się mnie głupoty ;p
    Nawet z moim M lepiej żebym nie nawiązywała kontaktu na ważne tematy po 21 bo to zawsze kończy się nieporozumieniem ;p
    Wlasnie... Rozczarowanie.. Jak ja nie lubie tego slowa :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Wlasnie... Rozczarowanie.. Jak ja nie lubie tego slowa :/
    Nikt nie lubi :)
    Mi ono towarzyrzyszy prawie codziennie.. jak nie w życiu osobistym to w życiu zawodowym jeśli wgl mogę je tak nazwać.. żadna rozmowa kwalifikacyjna nie zakończyła się jeszcze sukcesem... :/ mam wrażenie, że bez znajomości jest się nikim :/
    Niby nie mam się co jeszcze spieszyć bo ost rok magisterki przede mną ale sama świadomość, że znalezienie pracy jest męczarnią zatruwa życie.. :( a problemy z zajściem w ciążę tylko z miesiąca na miesiąc dokładają mi zmartwień..

    Nie mam pomysłu na prezent dla mojego Mężczyzny :(
    Chciał "coś pięknego" - tylko jedno może być aż tak piękne żeby go zadowolić, a na tym forum pragniemy tego wszystkie..
    Urodziny ma 16 września więc w moim przypadku ten prezent nie wchodzi w grę :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 23:34

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine, kup sobie weekend w SPA. W końcu ukochany chciał "coś pięknego" :)

    cookiemonsterka, Josephine lubią tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ