X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z fizycznego puntu widzenia nie ma czegoŝ takiego jak podwójna owulacja. A co do snów to czesto nie pamiętam co mi się śniło :-) Lece włosy ufarbować, jutro rozpoczęcie roku więc mamuśka musi mieć styl i klase hehe

    ZakreconaŻona, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    dev142pfs__.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    O rany, jak sny to projekcje naszych marzen to ja dziękuję; P dzis mi sie snilo, ze znalazlam zwloki kobiety i przytargalam je w reklamowkach na moja uczelnie na prosektorium i tam razem z patomorfologiem robilismy sekcje. Okazalo sie że kobieta była w ciazy (ciążowy watek musial byc:)). Potem musialam na zaliczenie poskladac jej cialo i wszystko nazwac:0 chyba cos juz ze mna nie tak :) tymbardziej ze na sekcji(w dodatku noworodka:() bylam raz, bo boje sie krwi:0 moze wczorajsze wino za bardzo zaszumialo;0
    Heh no to faktycznie Twoim marzeniem to nie bylo, ale pojawila sie ciaza ;) a to juz marzeniem jest ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam dziś brudny śluz :( nie do końca brązowy Ale też nie czysto biały jak wczoraj dziś 10 dpo pewnie progesteron już spada będę plamic i @ za rogiem :( :( buuuuuuuuu

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Dziewczyny mam dziś brudny śluz :( nie do końca brązowy Ale też nie czysto biały jak wczoraj dziś 10 dpo pewnie progesteron już spada będę plamic i @ za rogiem :( :( buuuuuuuuu

    A zawsze tak masz? Może to implantacja?

    Pianistka lubi tę wiadomość

    dev142pfs__.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka pare dni mnie nie bylo i 1 wrzesnia nie testuje bo robilam wczoraj bete i ujemna wiec czekam na @. malo mnie tu bedzie we wrzesniu bo teraz potrzebuje paru dni na odstresowanie a od 11 do 25 mam urlop i jedziemy w gory. wiec tam malo bede sie udzielac. podczytywac pewnie bede i czasem pewnie cos wam naskrobie.
    ZakreconaZono moja - matko watku jak pojawi sie @ podan nowa date testowania. na wrzesnien pewno sie zalapie spokojnie. pod koniec ale bedzie
    Trzymam za wszystkie kciuki z calego serca <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 10:59

    an.kie.tyk, ZakreconaŻona lubią tę wiadomość

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zawsze kiedyś często miewalam teraz po prostu w dniu @ przychodzi krwawienie,ale jak kiedyś tak bywało może organizm postanowił szybciej dac mi znać w stylu: "nic z tego nie łudź się dziewczyno"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 10:55

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla odpoczywaj. Przykro mi bardzo :-( Owocnego urlopu Ci życzę <3

    A mi w tym cylku pęka głowa, dosłownie. Nie potrafie się z bólem uporać. Tabletki pomagają ale ćmi mimo wszystko. Musze chyba się przebadać

    dev142pfs__.png
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Nie zawsze kiedyś często miewalam teraz po prostu w dniu @ przychodzi krwawienie,ale jak kiedyś tak bywało może organizm postanowił szybciej dac mi znać w stylu: "nic z tego nie łudź się dziewczyno"

    A który to u Ciebie dc?

    dev142pfs__.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Madziulla odpoczywaj. Przykro mi bardzo :-( Owocnego urlopu Ci życzę <3

    A mi w tym cylku pęka głowa, dosłownie. Nie potrafie się z bólem uporać. Tabletki pomagają ale ćmi mimo wszystko. Musze chyba się przebadać
    Cześć, coś jest na rzeczy , bo mam dokładnie to samo. Łeb mi pęka w tym cyklu masakrycznie.. w poprzednich tak nie miałam. Także współczuję bólu i życzę szybkiego powrotu do pełni sił :*:*

    Edit : jakoś przez to przejdziemy ;)

    1-virgo.w529.h352.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 11:13

    an.kie.tyk, zFolwarku, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine wrote:
    Jedziemy do Łeby nad Polskie morze ;p
    jak narazie nie szykujemy się na jakieś zagraniczne atrakcje mój przyszły mąż i tak przynajmniej raz w tygodniu jest za granicą, taka praca ;p Litwa, Łotwa, Estonia..
    Pięknie jest na Łotwie na dzikich plażach przy zatoce Ryskiej ;p byłam już tam z nim kilka razy.. ma swój urok i prawie zawsze cała plaża dla nas :)

    Też bym chciała czuć tą swoją owulację.. ale przez cały rok starań miałam wrażenie że niby ją czuję ale jednak to ni było to bo jak się nie dawno okazało nie miałąm od dawna owulacji ze względu na długie cykle a wszystko przez tarczycę.. teraz mam nadzieję bedzie lepiej bo się już lecze i akurat ten cykl był książkowy 29 dniowy :)

    A gdzie bylas na tej Lotwie gdzie sa takie superowe plaze?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    jakoś przez to przejdziemy ;)

    1-virgo.w529.h352.gif

    ja jestem na poczatku tej fali..ciezko jest ale dam rade :)

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    A który to u Ciebie dc?
    24 dc mam 28 dniowe cykle w 14 mialam ovu

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz kupilam tescior i sobie lezy do jutra, ale sie stresuje ...

    VillemoVilo lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Hejka pare dni mnie nie bylo i 1 wrzesnia nie testuje bo robilam wczoraj bete i ujemna wiec czekam na @. malo mnie tu bedzie we wrzesniu bo teraz potrzebuje paru dni na odstresowanie a od 11 do 25 mam urlop i jedziemy w gory. wiec tam malo bede sie udzielac. podczytywac pewnie bede i czasem pewnie cos wam naskrobie.
    ZakreconaZono moja - matko watku jak pojawi sie @ podan nowa date testowania. na wrzesnien pewno sie zalapie spokojnie. pod koniec ale bedzie
    Trzymam za wszystkie kciuki z calego serca <3

    Kochana złap oddech i wiatr w żagle na kolejny cykl. Odpoczywaj na urlopie i wróć do nas ze zdwojoną siłą <3 Skrobnij czasem coś we wiadomości jak tam Wasze górskie wspinaczki :) Cudownej rocznicy ślubu Wam życzę :*

    Ja zabieram się za gotowanie w ramach odstresowania. Czas zmienić sposób żywienia na nieco zdrowszy. Ciekawe ile wytrzymam w tym moim zdrowym postanowieniu???
    brek.gif

    zFolwarku, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taki zamiar ;) co planujesz zmienić w żywieniu?

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, udanego urlopu! Wypoczywajcie :) i smutno z powodu @

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa damy radę! My chyba jakoś podoobnie testować będziemy :-) @ powinnam mieć 15 ale wpisałam sie na 14 bo pewnie nie wytrzymam.

    Daria może faktycznie implantacja, czekaj spokojnie na rozwój wydarzeń i oczywiście życzę aby to nie była @

    Młoda i ty tak spokojnie sobie na ten test patrzysz?

    dev142pfs__.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Morwa damy radę! My chyba jakoś podoobnie testować będziemy :-) @ powinnam mieć 15 ale wpisałam sie na 14 bo pewnie nie wytrzymam.

    Daria może faktycznie implantacja, czekaj spokojnie na rozwój wydarzeń i oczywiście życzę aby to nie była @

    Młoda i ty tak spokojnie sobie na ten test patrzysz?
    Nie patrze :D zamknelam w szafce i niech sobie tam lezy :D

    an.kie.tyk, Pianistka lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wybacz gafę. Skojażył mi się termin testowania z Marmurkową (wstyd) :-)

    Morwa lubi tę wiadomość

    dev142pfs__.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a próbowalyście kiedyś testów clearblue digital? tych z wyświetlaczem?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ