X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi testami z allegro to jest tak ze chyba nigdy nie wychodzą pozytywne. U mnie najciemniejsza kreska oznaczała pozytyw ale nigdy nie była ciemniejsza od kontrolnej.

    p.s. nie nadążam za Wami... będe tak z doskoku

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    już sobie je wygooglowałam :D jeżeli i tym razem się nie uda to zamówie- chociaż bardzo chciałabym wierzyć ,że jjuz wszystko bedzie ok:)
    Musi być teraz ok :) a przede wszystkim my musimy w to uwierzyć ,że tak właśnie będzie :) jak przetestuję te testy to dam Ci znać, bo równie dobrze może być to podobne gowienko co te z allegro ;) także dać znać co i jak , bo będę się tu pewnikiem wam chwalić :)

  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie... niby jest kreska,ale jakas taka bardzo jasna.

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    Z tymi testami z allegro to jest tak ze chyba nigdy nie wychodzą pozytywne. U mnie najciemniejsza kreska oznaczała pozytyw ale nigdy nie była ciemniejsza od kontrolnej.

    p.s. nie nadążam za Wami... będe tak z doskoku
    Ja nawet na taki pozytyw nie mogłam liczyć z tymi z allegro :/ zawsze kreska testowa była jaśniejsza niż kontrolna. Czasami minimalnie, ale jednak. A tyle się ich obsikało, że głowa mała ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 13:32

  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa,a za Ciebie kiedy trzymać kciuki?:)

    Morwa lubi tę wiadomość

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    dziewczyny a czy ten poniedziałkowy test mogl wylapac ciaze biochemiczna
    Mógł wyłapać ciążę, czy powtarzałaś testy rano? albo robiłaś betę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka a mogę spytać czym leczysz tę bakterie? Mój mąż miał w posiewie i antybiogram.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    Morwa,a za Ciebie kiedy trzymać kciuki?:)
    Zawsze i wszędzie :D teraz np ważą się losy ile moich komórek urośnie, z których będą ewentualnie dzieci. Później będziemy pękać a następnie zapładniać. Później będziemy zagnieżdżać i wysikać dwie kreski na teście ciążowym. Także ciągle się coś dzieje :D

    giphy.gif

    Mona_M, Pianistka, ZakreconaŻona, aaandzia, Salamanka, zFolwarku, an.kie.tyk lubią tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Mógł wyłapać ciążę, czy powtarzałaś testy rano? albo robiłaś betę?
    dzis robiłam o 5 rano test i biel wizyra.

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Salamanka a mogę spytać czym leczysz tę bakterie? Mój mąż miał w posiewie i antybiogram.

    biorę razy dziennie Ceclor Mr ,2 razy dziennie Sanprobi i na noc jakże cudowne czopki dopochwowe Pimafucin ( na całe szczęscie dziś ostatni raz)

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Zawsze i wszędzie :D teraz np ważą się losy ile moich komórek urośnie, z których będą ewentualnie dzieci. Później będziemy pękać a następnie zapładniać. Później będziemy zagnieżdżać i wysikać dwie kreski na teście ciążowym. Także ciągle się coś dzieje :D

    [
    ]
    A zatem moja droga zaciskam kciuki!
    Czuje w kościach, że jeszcze z większą niecierpliwością będę sięgać po telefon w pracy, żeby dowiedzieć się co u Was słychać:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 13:47

    Morwa lubi tę wiadomość

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja z tymi testami owu z allegro mam takie same doświadczenia. Za pozytyw uznaję najciemniejszy jakiego się doczekam, choć i tak kreska testowa jest jaśniejsza od kontrolnej. także one chyba tak mają :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    dzis robiłam o 5 rano test i biel wizyra.
    Robiłaś test tej samej firmy ?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Oj ja z tymi testami owu z allegro mam takie same doświadczenia. Za pozytyw uznaję najciemniejszy jakiego się doczekam, choć i tak kreska testowa jest jaśniejsza od kontrolnej. także one chyba tak mają :)
    To oznacza ,że do niczego się nie nadają, bo test powinien dać nam ładny pozytywny wynik jest wyrzut lh. Taki , aby nie trzeba było się zastanawiać i porównywać z innymi zrobionym wcześniej testami :) takie jest moje zdanie.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    Morwa wrote:
    Zawsze i wszędzie :D teraz np ważą się losy ile moich komórek urośnie, z których będą ewentualnie dzieci. Później będziemy pękać a następnie zapładniać. Później będziemy zagnieżdżać i wysikać dwie kreski na teście ciążowym. Także ciągle się coś dzieje :D

    [
    ]
    A zatem moja droga zaciskam kciuki!
    Czuje w kościach, że jeszcze z większą niecierpliwością będę sięgać po telefon w pracy, żeby dowiedzieć się co u Was słychać:D
    7 Września idę na podglądanie na ekranie ;) to wtedy zdam już pierwsze relacje co się tam u mnie wyprodukowało :) a jak tylko przyjdą testy owulacyjne to zaczynam program pt "Lanie na ekranie" :D

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Kupuj większą ilość to wyjdzie taniej. Ja zawsze lubiłam te z domowego laboratorium, ale kasy sporo trzeba na nie wykładać. Korzystałam tez z tych z allegro , ale swojego czasu za dużo nie wniosły w obserwację. A na ten cykl zamówiłam testy owulacyjne w gemini, 30 sztuk za 17 zł z groszami. Plus przesyłka około 13 zł . Niestety nie wiem jakie będą , więc nie mogę jeszcze ich polecić ani tym bardziej ostrzec przed nimi ;)

    Edit:
    Tu masz te testy , które zamówiłam na ten cykl:

    http://www.aptekagemini.pl/test-owulacyjny-paskowy-horienmedical-1-opakowanie-30-testow.html
    Też je teraz zamówiłam :D Póki co to na 2 wcale kresek nie było na 2 ledwo ledwo a dzisiaj jeszcze nie wiem bo nie robiłam :D A na tych z allegro zawsze była blada czy to przed owu czy w owu a nawet po niej do samej @ była zawsze taka sama. Jak pokaże owulację i faktycznie ona będzie to będę polecać :D Póki co wydaje mi się że są coś lepsze od allegrowych.

    Morwa lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    To oznacza ,że do niczego się nie nadają, bo test powinien dać nam ładny pozytywny wynik jest wyrzut lh. Taki , aby nie trzeba było się zastanawiać i porównywać z innymi zrobionym wcześniej testami :) takie jest moje zdanie.
    zgadzam się

    ja byłam bardzo zadowolona z testów owulacyjnych clearblue. pokazuje się buźka gdy owu ;) naprawdę są czytelne bo nie ma zastanawiania się czy kreska juz wystarczająco ciemna...
    no ale tanie nie są i w perspektywie miesięcy starań odpuściłam z nimi

    Morwa lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lecę dziewczyny do pracy. Miłego dnia!:)

    Morwa lubi tę wiadomość

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jak dobrze ja juz z pracy. Zaraz obiadek zrobię pyszny. Dzisiaj o niczym innym nie myślę tylko o jedzeniu :-)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja też bym zjadła coś dobrego... chodzą za mną takie rzeczy niektóre... :D
    dzisiaj Lasagne, ale czekam aż mąż wróci z pracy :)
    a potem wyślę go na zakupy po jakieś pyszności :D bo ja mam do sklepu kilka km :x a nie po drodze było mi zrobić prawko ^^ więc rzadko z małą chodzimy do sklepu, raczej chodzimy po naszej wyspie :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ