X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 2 września 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demesik gratulacje <3 daj nam po wirusku;)) Spokojnej ciąży!


    Mamuśki, może któraś mi poradzi jak zakończyć karmienie. Obiecnie zeszłam już prawie do zera i ściagam laktatorem 2xdzień po 2 minutki każda pierś i teraz jest najgorszy moment bo nie wiem jak to definitywnie zakończyć i w miarę dla siebie bezboleśnie;)

    Podejrzewam, że to może być u mnie przyczyną braku ciąży i poronienia. Organizm wie, że mam na wykarmieniu dziecko i nie dochodzi do zapłodnienia... oczywiście, to moja hipoteza. Jesteśmy też w trakcie badań. Mąż robił seminogram, a ja jutro badam resztę hormonów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 08:26

    Demsik lubi tę wiadomość

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik
    gratuluje!!

    Demsik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Tempka lekko w dol ale mierzona godz wcZeśniej niz zawsze.
    Test dwie sliczne kreski.nie wierze.nie wiem czy jechac do kliniki?

    Wspaniale!!!! Gratuluję :)

    Demsik lubi tę wiadomość

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 2 września 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik! Uwialbiam Takie historie jak Twoja!!! Gratuluje :) Nie ma to jak zobaczyć 2 krechy w dniu wizyty w klinice :D

    Jak opowiadałam mężowy to spytał co pomogło? a Ja mu na to że : zapisanie sie na wizyte w klinice :) Swoja drogą ta klinika ma niesamowitą skuteczność wystarczy zapisać sie na wizyte!

    melmarmis, Demsik lubią tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 2 września 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik, gratuluję Tobie naprawdę. Podziwiam Ciebie za wytrwałość. Twój przypadek pokazuje, że nie można się poddawać i trzeba walczyć, aż się uda.

    Daria, bardzo mi przykro. Ja po pierwszym nieudanym cyklu popłakałam się jak dziecko, zwłaszcza wtedy, gdy musiałam powiedzieć mężowi, że się nie udało. Widzę, że Ty długo się już starasz. Nie wiem, co Ci powiedzieć bo jestem dopiero na początku tej drogi, ale nie poddawaj się. W końcu zobaczysz dwie piękne kreski na teście i doczekacie się upragnionego maluszka. Trzymam mocno kciuki za Twój kolejny cykl :)

    Demsik lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Demesik gratulacje <3 daj nam po wirusku;)) Spokojnej ciąży!


    Mamuśki, może któraś mi poradzi jak zakończyć karmienie. Obiecnie zeszłam już prawie do zera i ściagam laktatorem 2xdzień po 2 minutki każda pierś i teraz jest najgorszy moment bo nie wiem jak to definitywnie zakończyć i w miarę dla siebie bezboleśnie;)

    Podejrzewam, że to może być u mnie przyczyną braku ciąży i poronienia. Organizm wie, że mam na wykarmieniu dziecko i nie dochodzi do zapłodnienia... oczywiście, to moja hipoteza. Jesteśmy też w trakcie badań. Mąż robił seminogram, a ja jutro badam resztę hormonów.

    Z tego co wiem, to są specjalne tabsy, które się bierze na zasuszanie pokarmu. Po jakimś czasie laktacja ustawie całkowicie.

    Demsik lubi tę wiadomość

  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 2 września 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Demesik gratulacje <3 daj nam po wirusku;)) Spokojnej ciąży!


    Mamuśki, może któraś mi poradzi jak zakończyć karmienie. Obiecnie zeszłam już prawie do zera i ściagam laktatorem 2xdzień po 2 minutki każda pierś i teraz jest najgorszy moment bo nie wiem jak to definitywnie zakończyć i w miarę dla siebie bezboleśnie;)

    Podejrzewam, że to może być u mnie przyczyną braku ciąży i poronienia. Organizm wie, że mam na wykarmieniu dziecko i nie dochodzi do zapłodnienia... oczywiście, to moja hipoteza. Jesteśmy też w trakcie badań. Mąż robił seminogram, a ja jutro badam resztę hormonów.



    Moja przyjaciółka jest w 3 miesiącu ciąży z zaskoczenia;D (jej mąż radar ciążowy kazał jej test zrobić bo stwierdził, że ma brzuch taki sam jak była w 1 ciąży;d)karmi normalnie swoje pierwsze dziecko i jakoś zaskoczyło samo;D

    Demsik lubi tę wiadomość

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 2 września 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik gratulacje :*

    A ja melduję punktualna jak zwykle @ :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 08:53

    Demsik lubi tę wiadomość

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 2 września 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 11:55

    Demsik lubi tę wiadomość

  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 2 września 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy możecie mi polecić (lub wskazać wątek na ovu z tym tematem) jakieś miejsce gdzie w Warszawie wykonują badanie droznosci ljajowodow jajowodow? Raczej myślę o badaniu prywatnym ale nie upieram się.
    To będzie kolejny krok plus oczywiście seminogram Mojego. Daje sobie czas do końca roku później jeżeli wszystko będzie ok a my dalej nie w ciąży pomyślimy o in vitro -po prostu nie chce już dłużej czekać. Trzymajcie kciuki za mój spokój duchowy bo lekko nie jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 09:01

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 2 września 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje zaciążone!!!
    Sama pamietam mój cień cienia w 11dpo. A teraz ten cień cienia siedzi obok i przytula sie do mnie.

    Zaraz policzę kiedy powinnam testować i Wam napisze, żeby dopisać do listy.

    Czy któraś z Was pije ocet jabłkowy? Ja jestem w 9 dc i jeszcze nie pije, ale po weekendzie będę go robić to moze jeszcze sie przyda. Ovu przede mną ;)
    W jakich proporcjach pijecie?

    Nie dam rady nadrobić tych wszystkich stron, ale ostatnio o imionach było. Mam Natalkę, która miała byc Maurycym. Dla drugiego zostaje Maurycy albo Hugo. Z dziewczynka zawsze mieliśmy problem. Byc moze Hania...

    ZakreconaŻona, Demsik lubią tę wiadomość

    Natalka 03.2015 <3
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 2 września 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Demesik gratulacje <3 daj nam po wirusku;)) Spokojnej ciąży!


    Mamuśki, może któraś mi poradzi jak zakończyć karmienie. Obiecnie zeszłam już prawie do zera i ściagam laktatorem 2xdzień po 2 minutki każda pierś i teraz jest najgorszy moment bo nie wiem jak to definitywnie zakończyć i w miarę dla siebie bezboleśnie;)

    Podejrzewam, że to może być u mnie przyczyną braku ciąży i poronienia. Organizm wie, że mam na wykarmieniu dziecko i nie dochodzi do zapłodnienia... oczywiście, to moja hipoteza. Jesteśmy też w trakcie badań. Mąż robił seminogram, a ja jutro badam resztę hormonów.

    Moja bratowa karmiła ponad 3 lata. Musiała zacząć przyjmować jakieś tabletki i mieć różne badania i tłumaczyła bratankowi, że jest chora i w ten sposób odstawiła. Bratanek do tej pory przytula się ;)

    Pozytywne nastawienie :)
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 2 września 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:55

    Demsik lubi tę wiadomość

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 2 września 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny, prosze o wpis na listę na 25 września ;)

    zakocona lubi tę wiadomość

    Natalka 03.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik! Gratuluję Ci, wspaniała wiadomość z rana <3
    asm.gif

    Dariaa, Bobby29 ściskam Was mocno! Nie poddawajcie się tylko walczcie do samego końca <3
    right-here-bro.gif

    Ja wstałam po późnowieczornym treningu i klima mnie załatwiła. Gardło zawalone, gustowna oprycha na ustach...dramat :(
    hngv.gif

    Demsik, Marteczka93, zFolwarku lubią tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 2 września 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi, hi hi, widzę, że imię Natalia tutaj wśród dzieci jest dość popularne, a to takie piękne imię :DDDDD

    Bobby, szkoda, że przyszła @. Głowa do góry i z bojowym nastawieniem ruszaj na podbój kolejnego cyklu :)

    Tygrysek lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 2 września 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEMSIK !!!!!!!!!!


    http://iv.pl/images/19883686485683551878.jpg

    Demsik lubi tę wiadomość

    dev142pfs__.png
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 2 września 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobby tak jak dziewczyny mówią! Nowy cykl nowe możliwości ;)

    Natalka 03.2015 <3
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 września 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, zdrówka! Kuruj się teraz :*

    Bobby nie lubię :(

    A z tymi wizytami w klinice coś jest na rzeczy... Ja z córką zaskoczyłam po 3 latach w maju, a w czerwcu mieliśmy lecieć do kliniki :)

    Demsik, Tygrysek lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka to chyba też jest tym co siedzi w głowie człowiek odpuszcza bo i tak będzie klinika. Nasze nogi tam staną w styczniu 2017 jeżeli się nic nie zadzieje wcześniej samo. To może też zadziała cuda na moją głowę.

    Demsik, Tygrysek lubią tę wiadomość

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ