X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona Żona przepisz mnie proszę na 13 bo dzisiaj przyszła @ o 2 dni za wcześnie :/
    Podejrzewam że na skutek borowin bo od lat miałam cykle 28 dniowe.
    Jakoś rozbiło mnie to rozregulowanie.

    Pianistka teraz Emma nie daje spać bo mała a za jakiś czas nie da spać bo będzie duża ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 08:06

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małe gnojki hahhah fajnie powiedziane. A ja spałam jak suseł. Teraz do pracy a potem do fryzjera na keratynowe prostowanie włosów. Trzeba się uczesac ładnie dla męża!

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też powinnam zbierać się już do pracy ale jakoś nic mi się dzisiaj nie chce, jakiś dołek.

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Ja też powinnam zbierać się już do pracy ale jakoś nic mi się dzisiaj nie chce, jakiś dołek.
    Szybko zleci a o @ pomyśl ze to ostatnia i juz następnych 8 nie przyjdzie.

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Marcjanna myślę w ten sposób 73 cykl :)
    Będzie dobrze, głowa do góry, cyc do góry i żwawo do przodu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 08:21

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbieram się do pracy, miłego dnia drogie Panie :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 albo i więcej bo przecież po porodzie też przez pewien czas nie ma :D

    Miłego dnia dziewczyny :) Ja już ponad rok nie byłam w pracy a jeśli zafasolkuję to i kolejne 1,5 nie będę :x rozszarpią mnie tam :P

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Tak Marcjanna myślę w ten sposób 73 cykl :)
    Będzie dobrze, głowa do góry, cyc do przodu i żwawo do przodu ;)
    Widziałam historię pod postem. Nie wiem co powiedzieć, czy tak musiało na nas przepaść żeby wyczekiwac macierzyństwa? Jeśli tak jest pisane to myślę że to niesprawiedliwe. Mogłoby to być wyposrodkowane jakoś podzielone tam na górze.

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    9 albo i więcej bo przecież po porodzie też przez pewien czas nie ma :D

    Miłego dnia dziewczyny :) Ja już ponad rok nie byłam w pracy a jeśli zafasolkuję to i kolejne 1,5 nie będę :x rozszarpią mnie tam :P
    Oj tam oj tam nie będzie tak źle. To się odważy na ciężarne źle słowo powiedzieć ha

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja w pracy ale tez jakos tak mi sie e chcialo po tym dlugim weekendzie... :P o 8:10 z domu wyszlam :D
    miłego dnia :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna, w ciąży z Emmą miałam przykrą sytuację w pracy... było zastraszanie i szantaż :/ szef myślał, że trafił na głupią Polkę, która spuści łeb i posłusznie wykona polecenie... ale się pomylił ;) ... i już szefem nie jest. boleśnie spadł ze stołka ;)
    krótko po rozpoczęciu pracy zaszłam w ciążę (w zasadzie kontrakt podpisałam w dzień owulacji! :D ) i rzecz jasna nie miałam pojęcia o ciążyl popracowałam miesiąc i musiałam iść na zwolnienie chorobowe. Szefowi było to nie na rękę (burak, przecież to nie on mi płacił za zwolnienie tylko taki nasz "urząd pracy"). Najpierw próbował mnie zwolnić, kiedy rozpętałam burzę i poszłam z tym do jego kierownika, to zaczął mnie szantażować, że podanie o mój urlop macierzyński wyśle tylko, jeśli podpiszę sama wypowiedzenie ;) i tym przegiął pałę... nagrałam go i oskarżyłam o szantaż. I już mym szefem nie jest. i w sumie chyba już nie będzie niczyim :D podła jestem... ale o swoje trzeba walczyć

    SusannaDean, Megii1986, cookiemonsterka, Marmurkowa lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze zrobiłaś, to samo bym zrobiła ale na szczęście takiej sytuacji nie miałam. U mnie w pracy to nie wiem jak to będzie mam kiepską umowę a fajną pracę. Wiem , że powrotu nie będzie, chodź bardzo bym chciała

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może jednak? :) może szefostwo przywita Cię z powrotem? :) trzymam kciuki. a nawet jeśli nie, to przecież nie koniec świata :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej co tam?powiedzcie mi jai super mocny lek moge kupic w aptece na ból zęba aby przeżyc do wizyty u dentysty ale tai mocny i bez recepty?

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sądzę jestem jego jedynym pracownikiem i nie sądzę aby na mnie czekał z otwartymi ramionami, poza tym ostatnio żyję z nim jak pies z kotem. Czasami myślę że do wariatkowa się nadaje. Hehheh

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam :) Ja też niedługo do pracy jakoś przeboleję te parę dni do weekendu :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak, ja mocnego bez recepty nie znam, ale mi zawsze pomaga ibuprofen, biorę nawet 3... paracetamol nie działa. trzymaj się

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Anusiak pyralgina żadne inne

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym chciała tez tak szybko jak Ty Pianistka zaczac starania o drugie dziecko własnie ze wzgledu na endometrioze i potem pojsc na urlop wychowawczy. nie mam nic przeciwko zlobkom ale nie chcialabym zaprowadzać tam dzieci. chce byc z nimi cale dnie jak najdluzej. ale to oczywiście niestety uzależnione od jednego. pieniędzy i od tego jak moj maz w danym momencie bedzie zarabiał. ja o swoja prace jestem spokojna pracuje u taty firmie. z wlasnego wyboru. lubie bardzi ta parce.

    Megii1986, Demsik lubią tę wiadomość

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ