X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 12 września 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamma, nie przyciągaj do siebie złych myśli :) myśl że się uda :)

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Kamma, nie przyciągaj do siebie złych myśli :) myśl że się uda :)


    marcia, myślałam cały ten cykl,a to cycki piekły, a to dół brzucha bolał, a teraz jak ręką odjął.. nic ani miesiączki ani ciąży... zaje..fajnie tyle czekać i się ludzić, myslę, że na bank to nie ciąża bo już by test coś pokazał, zastanawiam się czy nie iść na betę

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 12 września 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wszystkich + !! <3<3
    A @, nie martwcie sie musi sie w koncu udac !! Trzymam kciuki :*

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 12 września 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boshe, musicie przestać wstawiać te testy z dwoma kreskami, bo jak Boga kocham dziś kupię sama test i go zrobię, a to dziebko za wcześnie bo dziś dopiero 10dpo.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    Boshe, musicie przestać wstawiać te testy z dwoma kreskami, bo jak Boga kocham dziś kupię sama test i go zrobię, a to dziebko za wcześnie bo dziś dopiero 10dpo.

    mam to samo, dlatego testowałam w 26dc i 27dc i dupa. I załamka na maxa...

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • rudykot Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 12 września 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    wczoraj ogarnęła mnie ogólnie jakaś panika... dół, wyłam jak bóbr, czasem jestem taka bezradna, co zrobić jak tak bardzo się chcę. nigdy nie zrozumiem tego fenomenu, jak laski, które mają w nosie to, że będą w ciąży niczym się nie przejmują nie dbają o siebie. myslę, ze problem tkwi w psychice... chyba się zablokowałam...

    Mój wczorajszy dzień wyglądał podobnie... Miałam coś tu pisać na forum ale poczułam ze nic nie ma sensu, po co to wszystko. Miałam z moim mężem nie rozmawiać już o staraniach ale on zaczął temat ze pójdzie do lekarza. Przyznam ze wstydem ze olalismy jeden problem. Jego nasienie... chodzi o to że znajdują się w nim grudki i czasem jest bardziej żółtawe a czasem mniej. Problem (który uznaliśmy za jego fizjologie) trwa już bardzo długo... może z 3 lata? a razem jesteśmy od 8 lat. W Internecie powiało grozą na ten temat. Więc mąż postanowił się przebadać. A potem ja idę do ginekologa, jak już będzie jasna sytuacja u niego. Boję się.

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 12 września 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też 10dpo ale nie myślę testować :p

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Ja też 10dpo ale nie myślę testować :p

    a czujesz coś, czy nic?

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 12 września 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    Boshe, musicie przestać wstawiać te testy z dwoma kreskami, bo jak Boga kocham dziś kupię sama test i go zrobię, a to dziebko za wcześnie bo dziś dopiero 10dpo.
    tez mam dzis 10dpo I tak mnie korci tym bardziej ze wykres w miare fajny mam

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 12 września 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosssiagabrysiowa wrote:
    tez mam dzis 10dpo I tak mnie korci tym bardziej ze wykres w miare fajny mam

    No mój właśnie też obiecujący... eh, czekanie wykończy.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 12 września 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajac zycie jutro bedzie s padek a pojutrze@

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 12 września 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    wczoraj ogarnęła mnie ogólnie jakaś panika... dół, wyłam jak bóbr, czasem jestem taka bezradna, co zrobić jak tak bardzo się chcę. nigdy nie zrozumiem tego fenomenu, jak laski, które mają w nosie to, że będą w ciąży niczym się nie przejmują nie dbają o siebie. myslę, ze problem tkwi w psychice... chyba się zablokowałam...
    Tez tego nie rozumiem koniery ktore nie musza robic nic myslec nad tym mierzyc liczyc faszerowac sie lekami Nic nie roztrzasaja jak my nie biora pod lupe zachodza w ciaze od strzala Ciaze sa zdrowe (dzieki bogu oczywiscie) ale czesto te kobiety nie chca tych dzieci My czekamy zeby okres nie przyszedl one sie madla zeby przyszedl nam wtedy przychodzi im nie...:( my placzemy
    Jak nie ma 2 kresek na tescie one placza ze sa...my tez na ich miejscu bysmy plakaly ale ze szcescia :( ja mam
    taki problem ze wsEdzie ale to naprawde wszedzie widze kobiety w ciazy...nie wazne czy ide plantami w krakowie w niedziele czy po osiedlu w moim miescie...poprostu wszedzie tabunami JesCze czesto jest tak ze owe ciezarne maja juz po 2 innych dzieci...a ja sie wtedy modle oby bylo mi dane choc jedno zdrowe

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    Tez tego nie rozumiem koniery ktore nie musza robic nic myslec nad tym mierzyc liczyc faszerowac sie lekami Nic nie roztrzasaja jak my nie biora pod lupe zachodza w ciaze od strzala Ciaze sa zdrowe (dzieki bogu oczywiscie) ale czesto te kobiety nie chca tych dzieci My czekamy zeby okres nie przyszedl one sie madla zeby przyszedl nam wtedy przychodzi im nie...:( my placzemy
    Jak nie ma 2 kresek na tescie one placza ze sa...my tez na ich miejscu bysmy plakaly ale ze szcescia :( ja mam
    taki problem ze wsEdzie ale to naprawde wszedzie widze kobiety w ciazy...nie wazne czy ide plantami w krakowie w niedziele czy po osiedlu w moim miescie...poprostu wszedzie tabunami JesCze czesto jest tak ze owe ciezarne maja juz po 2 innych dzieci...a ja sie wtedy modle oby bylo mi dane choc jedno zdrowe


    mam to samo... a do tego grono moich koleżanek, rodziny ma już dzieci, a my dalej bez... tak żałuje, że szybciej się nie decydowałam, ale tu borukalam się z pracą, tu mieszkanie. eh... co za zycie...

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 12 września 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo tak to w życiu jest, że jak jesteś samotna, to na ulicach same zakochane pary, jak chcesz mieć dziecko, a nie możesz to same ciężarówki... U mnie też w mieście jakaś plaga ciąż. 500+ robi swoje :P

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 12 września 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankietyk, myślę, że Twój test mówi sam za siebie :) Jeszcze raz gratuluję :)

    Julita, Kamma, jeszcze nie wszystko stracone. Jak to się mówi tutaj na OF, dopóki nie ma @, jest nadzieja :) Zaciskam za Was kciuki bardzo mocno :)

    Nola, tak to jest. Nie zawsze życie jest sprawiedliwe ;) Jednym pewne rzeczy przychodzą szybko, innym nieco później :) Ale uda się Nam wszystkim, zobaczycie :) Ja w to głęboko wierzę :)

    Ja dzisiaj pierwszy dzień z clo. W sumie nie narzekam bo skutków ubocznych u mnie brak prócz lekkiego czucia jajników. W czwartek monitoring. Najgorszy jest ten pregnyl. Przez to hcg znowu będę przez dwa tygodnie myślała, że jestem w ciąży, aż pregnyl nie wypłucze się z organizmu i czar pryśnie :(

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 września 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Ja jakoś nie mam weny pisać, zaglądam do Was co któryś dzień. Zajrzałam na 8 stronę i widzę że raczej słabo to wygląda...ten wrzesień to dla większości raczej nie jest szczęśliwy :/
    W tym cyklu nawet nie pilnowałam ovulki, 15 wrzesień na testowanie strzeliłam pi razy oko, ale dzisiaj obliczyłam dokładnie i teoretycznie jutro powinnam dostać @. Ciekawe czy przyjdzie w terminie bo zeszły cykl trochę rozjechał się przez borowiny.Piersi bolą mi od 3 dni więc chyba wszystko w normie. Tylko że w tym cyklu jakoś tak zaczęło boleć od pach i dopiero wczoraj przeszło do piersi, myślę że jednak borowin już nie będę robić bo wszystko mi pomieszały i jeśli mam być szczera przestraszyłam się.Ale brzuch nie daje o sobie znać a z reguły przed @ zawsze mocno odczuwałam dolegliwości łącznie z wymiotami i okropnym spadkiem sił witalnych.

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 12 września 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    a czujesz coś, czy nic?


    Nic mnie nie boli , nawet piersi czy brzuch jak to zawsze przed @

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Marmurkowa wrote:
    Cześć Dziewczyny. Ja jakoś nie mam weny pisać, zaglądam do Was co któryś dzień. Zajrzałam na 8 stronę i widzę że raczej słabo to wygląda...ten wrzesień to dla większości raczej nie jest szczęśliwy :/
    W tym cyklu nawet nie pilnowałam ovulki, 15 wrzesień na testowanie strzeliłam pi razy oko, ale dzisiaj obliczyłam dokładnie i teoretycznie jutro powinnam dostać @. Ciekawe czy przyjdzie w terminie bo zeszły cykl trochę rozjechał się przez borowiny.Piersi bolą mi od 3 dni więc chyba wszystko w normie. Tylko że w tym cyklu jakoś tak zaczęło boleć od pach i dopiero wczoraj przeszło do piersi, myślę że jednak borowin już nie będę robić bo wszystko mi pomieszały i jeśli mam być szczera przestraszyłam się.Ale brzuch nie daje o sobie znać a z reguły przed @ zawsze mocno odczuwałam dolegliwości łącznie z wymiotami i okropnym spadkiem sił witalnych.



    ja to samo mam w ogóle nie czuje się jak na miesiączkę, a powinna przyjść jutro lub w tym tygodniu... ciekawe czy będzie póki co 27dc brak ciąży - test ujemny ....

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak jak u mnie, nawet nie urosły nic... takie flaki normalne he he :)

    marciaa wrote:
    Nic mnie nie boli , nawet piersi czy brzuch jak to zawsze przed @

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 września 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    ja to samo mam w ogóle nie czuje się jak na miesiączkę, a powinna przyjść jutro lub w tym tygodniu... ciekawe czy będzie póki co 27dc brak ciąży - test ujemny ....

    U mnie 28 dc. mam regularne chyba od zawsze...28-29 i jest @
    Ale nie robiłam testu i nie mam nawet ochoty, jednym słowem nawet nie biorę pod uwagę II.

‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ