X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 12 września 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    to tak jak u mnie, nawet nie urosły nic... takie flaki normalne he he :)


    No to to samo.
    A jajniki na owu bolały i miałam plamienie nowulacyjne

  • rudykot Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 12 września 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    No to to samo.
    A jajniki na owu bolały i miałam plamienie nowulacyjne

    Jaki czas po tym bólu miałaś plamienie owulacyjne? czy jest możliwe żeby mieć 5 dni później?

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 12 września 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem z Wami. Kibicuję Wam mocno! Zapisałam się na wizyte do gina, mąż jeszcze nic nie wie. Wiedzą tylko moje dwie przyjaciółki :-D Chciałabym mojemu m powiedziec w jakiś oryginalny sposób. Myślę jak to wykombinować.

    dev142pfs__.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 12 września 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudykot, nie wiem...
    Ja te bóle miałam tak od 3 dni przed owu chyba.

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Rudykot, nie wiem...
    Ja te bóle miałam tak od 3 dni przed owu chyba.


    ja miałam i przed owu i po , w piątek miałam jeszcze takie uczucie pulsowania macicy jakby coś mi się wkręcało w nią... myślałam, że może się udało, a może owu się przesunęła i się udało? sama nie wiem...

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Marmurkowa wrote:
    U mnie 28 dc. mam regularne chyba od zawsze...28-29 i jest @
    Ale nie robiłam testu i nie mam nawet ochoty, jednym słowem nawet nie biorę pod uwagę II.


    a jak się czujesz? ponoć przy drugiej ciąży często nie ma objawów tak jak przy 1 , tak mi lekarz mówił, bo organizm już to zna...

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 września 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak w środku cyklu miałam dziwny ból jak na @ byłam trochę zdziwiona bo wcześniej typowy ból jajników, myślałam że @ nadchodzi...

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Ja tak w środku cyklu miałam dziwny ból jak na @ byłam trochę zdziwiona bo wcześniej typowy ból jajników, myślałam że @ nadchodzi...


    ja to samo i to tak mnie jajniki bolały, że masakra... a teraz spokój od kilku dni...

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    ja to samo i to tak mnie jajniki bolały, że masakra... a teraz spokój od kilku dni...

    ponoć te bóle jajników to zwiastuny owulki

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 września 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    a jak się czujesz? ponoć przy drugiej ciąży często nie ma objawów tak jak przy 1 , tak mi lekarz mówił, bo organizm już to zna...

    Przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów przez pierwszy miesiąc za to w drugim jak się zaczęło to skończyło w ósmym, wymioty 24h odwodnienie i niedowaga ciągłe kroplówki jedna wielka masakra, najgorszemu wrogowi nie życzę.

    Ed. Kamma mi właśnie nie bolały jajniki tak jak zawsze tylko ból @ U MNIE SIĘ OBJAWIA "ciężkim" brzuchem i krzyżem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 12:13

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 12 września 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów przez pierwszy miesiąc za to w drugim jak się zaczęło to skończyło w ósmym, wymioty 24h odwodnienie i niedowaga ciągłe kroplówki jedna wielka masakra, najgorszemu wrogowi nie życzę.


    A przed testowaniem miałaś w pierwszej jakiejś objawy? Piersi czy co kolwiek?

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów przez pierwszy miesiąc za to w drugim jak się zaczęło to skończyło w ósmym, wymioty 24h odwodnienie i niedowaga ciągłe kroplówki jedna wielka masakra, najgorszemu wrogowi nie życzę.


    no ja objawy miałam, duże przy pierwszej ciąży, niestety zakończona niepowodzoeniem... a teraz modlę się żeby jednak ta miesiączka nie przyszła, choć marne szanse...

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 września 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    A przed testowaniem miałaś w pierwszej jakiejś objawy? Piersi czy co kolwiek?

    Nic kompletnie. Ale to było dziwne bo po upojnej nocy wstałam i stwierdziłam ze zaszłam tej nocy w ciążę ;) do testu zmusił mnie mąż, mi ten test nie był potrzebny żeby wiedzieć, ale nie miałam żadnych objawów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 12:16

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    A przed testowaniem miałaś w pierwszej jakiejś objawy? Piersi czy co kolwiek?


    ja miałam przede wszystkim piekące bardzo piersi i mega zmęczenie, takie że zasypiałam na stojąco...

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 września 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita gratuluje:*:*
    P.s piękne imię daliście córeczce ,moje ulubiene :D

    Kasiula09 U mnie też dzisiaj program wyznaczył owulacje ,więc lecimy tak samo :)

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Nic kompletnie.


    to może u Nas jest jeszcze szansa- Maarcia?
    ja 27dc, ty też jakoś tak nie?
    tylko, że przy 1 ciąży test wyszedł mi na 3 dni przed mczką... a tu nic, chyba, że doszło później do zagnieżdżenia?

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Niestety, wypadam z wrześniowego testowania. Przyszła @ i to 2 dni przed terminem. Eh...


    kochanie głowa do góry, wiem łatwo się mówi, bo ja już też zrezygnowana jestem, ale wierze, że do świąt nam się uda, w końcu musimy mieć piękny prezent, prawda?

    edka85 lubi tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 września 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Niestety, wypadam z wrześniowego testowania. Przyszła @ i to 2 dni przed terminem. Eh...
    To Twoja ostatnia @ ! Zapamiętaj to sobie ;) Październik należy do Ciebie :*:*

    edka85 lubi tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 12 września 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piekące i bolące piersi mam przed @ oraz mdłości,zmęczenie i jakieś inne objawy typowo ciążowe, więc nie biorę tego do głowy. Dopiero jak @ nie zjawi się do 2 tygodni po terminie to żadnej ciązy nie biorę pod uwagę.

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Ja piekące i bolące piersi mam przed @ oraz mdłości,zmęczenie i jakieś inne objawy typowo ciążowe, więc nie biorę tego do głowy. Dopiero jak @ nie zjawi się do 2 tygodni po terminie to żadnej
    ciązy nie biorę pod uwagę.

    jak ja bym chciała mieć Twoje podejście !!! :)

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
‹‹ 197 198 199 200 201 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ