Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 13 września 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaFasola wrote:
    Edka, ide ide... Lepiej dmuchac na zimne nawet jezeli nie ma ciazy :(juz raz sie o tym przekonalam tylko ze wtedy nie mialam zadnych plamien ani objawow poronienia dusiero na wizycie usg pokazalo ze plod sie nie rozwija i nie bylo slychac serduszka :( ale wtedy nie wiedzialam ze dzieje sie cos zlego i nawet nie mialam szans zareagowac ;(

    To tak samo jak ja.

    Chciałam tylko napisać, że mam coraz większą ochotę pójść dziś po test i rano siknąć. Jutro będzie 12dpo i myślę, że już by coś pokazał. Nie doczekam chyba 16-09.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 13 września 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie dzis znowu negatyw. Koniec zludnych marzen o drugiej kresce.

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 13 września 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się znowu @ sypią...

    Ciężarówki wyślijcie wiruski, trzeba to zmienić!

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 13 września 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj gin moze mnie dopiero jutro rano przyjac. Ale podjade zaniedlugo zapytam czy mnie przyjmie jak nie to sprobuje gdzies indziej :(

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 13 września 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet zmierzylam sobie temp ( wiem ze w ciagu dnia nie jest wiarygodna ) ale bylo 37.5 a w dzien @ zawsze mam nizsza nawet w ciagu dnia :(

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 13 września 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co gdybać. Kiedy idziesz na bete?

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 13 września 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam was za te moje zale tu :(

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola
    ale gin nic nie poradzi, na USG nic nie zobaczy, bez wyników bety nic ci nie powie, musisz mieć wynik wtedy ewentualnie na plamienia dostaniesz duphaston/luteinę

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 13 września 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz sie zbieram do gin tylko czekam na mame bo mojego S niestety juz nie ma :( musial wyjechac i dopiero w piatek wraca.
    A sama za bardzo sie boje jechac. Podjade najpierw tam gdzie przyjmuje moj gin bo tam jest odrazu labolatorium..

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola
    najpierw bete zrób i progesteron i z wynikami idz, bo to bez sensu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 09:36

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 13 września 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, nie przepraszaj tylko działaj! Leć na betę i koniecznie progesteron.
    My tutaj ci przez neta nie ocenimy co się dzieje. To może być za niski progesteron i konieczne są leki, moze być biochemiczna, może być wszystko ok a plamienie może być z tych "zdarzających się". Ale do tego potrzebujesz szybko znać poziom bety i proga. więc leć do labu i trzymam kciuki!

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 13 września 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zamelduj się po powrocie. Będziemy czekać.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 13 września 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak pisze Luccecita, gin jedyne co ci powie, to żeby iść zbadać progesteron i betę. więc nie trać czasu, i od razu idź do laboratorium

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta to podstawa po pozytywnym pierwszym teście..już nie jest jak za czasów naszych mam, musimy mieć rękę na pulsie.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27202

    Wysłany: 13 września 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    No właśnie, piszesz inaczej a wiesz może jak działa ten dong na endometrium? bo clo podobno osłabia z tego co dziewczyny pisały.
    Dobrze działa na endometrium, bo zawiera fitoestrogeny, ale jak masz pcos , endometrioze albo inna przypadłość gdzie mogą występować wyższe poziomy estrogenów to dong będzie jak dolanie oliwy do ognia , bo jeszcze bardziej te estrogeny będzie podbijał.

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Dobrze działa na endometrium, bo zawiera fitoestrogeny, ale jak masz pcos , endometrioze albo inna przypadłość gdzie mogą występować wyższe poziomy estrogenów to dong będzie jak dolanie oliwy do ognia , bo jeszcze bardziej te estrogeny będzie podbijał.
    No to u mnie jak znalazł obok migdałów na endometrium :) Zawsze mam ładne hehe zobaczymy w tym cyklu :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 13 września 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa już byłaś na badaniach?

    Karola leć na badania i nie zastanawiaj się. Trzymam kciuki

    Pozytywne nastawienie :)
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27202

    Wysłany: 13 września 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    Morwa już byłaś na badaniach?

    Karola leć na badania i nie zastanawiaj się. Trzymam kciuki
    Byłam :D właśnie wyszłam z laboratorium, przyznali mi nawet zniżkę co mnie bardzo cieszy , bo trochę kasy u nich zostawiam ;) ale na wyniki muszę niestety trochę dni poczekać.

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, dużo wiesz o dongu. Możesz mi potwierdzić że on rzeczywiście wpływa na owulację?

  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 13 września 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moze mi ktoras z was napisac w jakie dni badac poszczegolne hormony bo chce sobie je zbadac w tym cyklu. Tzn w przyszlym

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 10:05

    f2w33e3kcrry2bu4.png

‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ