X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 13 września 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Byłam :D właśnie wyszłam z laboratorium, przyznali mi nawet zniżkę co mnie bardzo cieszy , bo trochę kasy u nich zostawiam ;) ale na wyniki muszę niestety trochę dni poczekać.
    To nadal trzymam kciuki. informuj co i jak ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 13 września 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Byłam :D właśnie wyszłam z laboratorium, przyznali mi nawet zniżkę co mnie bardzo cieszy , bo trochę kasy u nich zostawiam ;) ale na wyniki muszę niestety trochę dni poczekać.
    Trzymam kciuki ze wkoncu sie dowiesz przyczyny swoich niepowodzen

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa trzymam kciuki za badania ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 września 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Dziewczyny myślicie ze 12dpo powinno coś wyjść ?

    Corcula lubi tę wiadomość

  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 13 września 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Witam. Dziewczyny myślicie ze 12dpo powinno coś wyjść ?
    U mnie 11dpo I biel vizira

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • Izabela86 Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 13 września 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Ja bym była dobrej myśli. Test wykonałaś bardzo wcześnie, a zatem kreska nie mogła wyjść ciemniejsza przed upływem 5 min. Iza, leć na betę. To da ci już dziś odpowiedź, czy test się nie myli.
    Bete mogę dopiero w czwartek zrobic. Przełożyłam 2 klientki na późniejsza godzine ale licze ze macie racje i bedzie z rego tesciku cos wiecej

    Izabelka
    13.07.16 Moj Aniołek 12tc
    01.02.06 Synek
    27.03.04 Coreczka
    http://ovufriend.pl/graph/ad7343147f960b116d46dd8878cab63c]ad7343147f960b116d46dd8878cab63c.png[/url]
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 13 września 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Karola
    najpierw bete zrób i progesteron i z wynikami idz, bo to bez sensu

    Ja poszłam bez wyników, zrobiłam je dopiero na drugi dzień, lekarz już w w mój 30 dc stwierdził że macica rozpulchniona i już coś sie działo na usg, potwierdził ciąże i dał luteine bo plamiłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 10:08

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 września 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosssiagabrysiowa wrote:
    U mnie 11dpo I biel vizira


    A późniejszego dnia wyszła kreska?

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 13 września 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) Cholercia jakieś wirusisko mnie dopadło, leżę i kwiczę :/
    Moja mama będąc w 2 ciążach miała przez pierwsze 4 miesiące @ - normalną, nawet nie wiedziała że jest w ciąży.
    Mi lekarz (bardzo dobry i doświadczony) 2 tyg. po terminie @ powiedział że macica rozpulchniona ale jeszcze nie jest pewien czy to ciąza.... Więc u każdej kobiety jest inaczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Witam. Dziewczyny myślicie ze 12dpo powinno coś wyjść ?
    Może ale nie musi.

  • Wariatkaa Przyjaciółka
    Postów: 107 130

    Wysłany: 13 września 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Witam. Dziewczyny myślicie ze 12dpo powinno coś wyjść ?

    Mi wczoraj wieczorem w 12 dpo wyszly 2 kreseczki. Dodam ze w 10 dpo nic nie wyszlo

    marciaa, She86 lubią tę wiadomość

  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 13 września 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    A późniejszego dnia wyszła kreska?
    Dzis mam 11dpo

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • Jadu Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 13 września 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny ja tez testuje pod koniec września - dopiszcie mnie na 29 :)
    Pozdrawiam

    melmarmis, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!

    Starania z nadwagą i niedoczynnością tarczycy
    z pomocą medyczną - 4 cykl
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 września 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gossia, a to mi chodzi o sytuacje gdy komuś wyszły 12 albo nie wyszły 12 a wysLy np 14:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi 13 dpo test nie wyszedł a 15 dpo beta 82,5

    gosssiagabrysiowa lubi tę wiadomość

  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 13 września 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 września 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Morwa, dużo wiesz o dongu. Możesz mi potwierdzić że on rzeczywiście wpływa na owulację?
    Wpływa :) estrogeny muszą rosnąć w fazie pęcherzykowej, dzięki nim rośnie endometrium a ich wysoki poziom , nastepnie spaktakularny spadek jest "zapalnikiem" dla lh ,którego wyrzut powoduje pęknięcie pęcherzyka. Tak mniej więc to działa ;) Dong jako stymulant estrogenów ,dużo przyczynia się do tego aby wszystko działało sprawnie. Co innego jak się ma nadmiar estrogenów ,wtedy ich podbijanie nie działa korzystnie, a organizm głupieje i często robi wyrzuty lh, które źle wpływają na pęcherzyk ,który nie osiągnął jeszcze dojrzałości do pęknięcia. Także zioła są spoko pod warunkiem ,że wie się czy można się nimi wspomagać.

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 13 września 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co to ma być. Proszę iść na bete :) Ja to bym pięciu minut nie wytrzymała ;)

    Morwa, clo ponoć zabija endometrium :/ Ja w 1 cs przy clo miałam cienkie. Teraz jem migdały i codziennie lampka czerwonego wina. U mnie po clo też był problem że śluzem, także jeszcze olej z wiesiołka biorę :) Zobaczymy czy to pomoże. Bo co z tego, że będzie Owulacja jak ten biedny zarodek nie będzie miał gdzie się ulokować :/

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 września 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosssiagabrysiowa wrote:
    Dziewczyny moze mi ktoras z was napisac w jakie dni badac poszczegolne hormony bo chce sobie je zbadac w tym cyklu. Tzn w przyszlym
    LH, fsh w 3dc , tsh , ft3 ,ft4 niezależnie od dnia cyklu , to samo prolaktyna ,ale ją dobrze jest badać razem z progesteronem (7-8dpo),aby sprawdzić ,czy aby jej za wysoki poziom nie wpływa na niego niekorzystnie. Do zestawu tarczycwego warto dorzucić anty tpo i anty tg (również niezależne od dnia cyklu), wtedy np można wykluczyć albo potwierdzić autoimmunologiczne zapalenie tarczycy - Hashimoto.
    Edit:
    Estrogeny można badać w 3dc, w 10 dc i razem z progesteronem 7-8dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 11:02

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 września 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Dziewczyny, co to ma być. Proszę iść na bete :) Ja to bym pięciu minut nie wytrzymała ;)

    Morwa, clo ponoć zabija endometrium :/ Ja w 1 cs przy clo miałam cienkie. Teraz jem migdały i codziennie lampka czerwonego wina. U mnie po clo też był problem że śluzem, także jeszcze olej z wiesiołka biorę :) Zobaczymy czy to pomoże. Bo co z tego, że będzie Owulacja jak ten biedny zarodek nie będzie miał gdzie się ulokować :/
    Dlatego też clo jest zupełnie inne niż dong. Bo to nie estrogen , tylko stymulant przysadki ;) często przy problemach z endometrium po clo przepisują estrofem(jest to estrogen),który ma nadbudować endometrium. Zawsze możesz o niego zapytać lekarza ,w razie problemów może Ci go przepisać, ale najpierw spróbuj z winem i z orzechami bo to na pewno zdrowsze :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 11:00

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

‹‹ 205 206 207 208 209 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ