X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 21 września 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marciaa, mam podobnie. W sumie chyba jestem bardzo szczupła, ale jakoś to wszystko mało jędrne. Trochę ćwiczyłam, ale potem skupiłam się na zachodzeniu w ciążę, teraz byłam chora no i oczywiście ćwiczenia zaniedbałam :/

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 21 września 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Marciaa, mam podobnie. W sumie chyba jestem bardzo szczupła, ale jakoś to wszystko mało jędrne. Trochę ćwiczyłam, ale potem skupiłam się na zachodzeniu w ciążę, teraz byłam chora no i oczywiście ćwiczenia zaniedbałam :/


    Ja jak mi się pewne kłopoty skończą to się skupiam chyba na ćwiczeniach :)
    A fasola sobie przyjdzie jak się nie będę spodziewać :)

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 21 września 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Ja jak mi się pewne kłopoty skończą to się skupiam chyba na ćwiczeniach :)
    A fasola sobie przyjdzie jak się nie będę spodziewać :)
    Tylko nie katuj się ćwiczeniami, bo to tez działa anty:) organizm dostanie sygnal "rob wszystko aby przetrwac" a do przetrwania plodnosc nie jest potrzebna, sa wazniejsze do przezycia procesy:) taka to natura:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 21 września 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Tylko nie katuj się ćwiczeniami, bo to tez działa anty:) organizm dostanie sygnal "rob wszystko aby przetrwac" a do przetrwania plodnosc nie jest potrzebna, sa wazniejsze do przezycia procesy:) taka to natura:)


    Eee ja nie z tych żeby się katować

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 21 września 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Eee ja nie z tych żeby się katować
    Ja potrzebuje za to mega kopniaka w tylek zeby go ruszyc bo jakos kiepsko z motywacja, dieta idzie w miare spoko ale cwiczenia kuleja:)

    UWAGA UWAGA ZBIERAM KOPNIAKI!!!:) KTO CHĘTNY NIECH KOPIE:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 21 września 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja daję małego kopniaka na zachętę ;)

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 21 września 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Ja potrzebuje za to mega kopniaka w tylek zeby go ruszyc bo jakos kiepsko z motywacja, dieta idzie w miare spoko ale cwiczenia kuleja:)

    UWAGA UWAGA ZBIERAM KOPNIAKI!!!:) KTO CHĘTNY NIECH KOPIE:)
    zacznij od spacerów pozniej wprowadz coś małego powoli żeby się nie zniechęcić na samym początku ;)

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 21 września 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpadlam sie pochwalic ze odebralam dzis wynik tsh i wkoncu mi spadlo ....mialam 5,488 a teraz mam 0,988

    s1985, zakocona, cookiemonsterka, stacey lubią tę wiadomość

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 21 września 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosssiagabrysiowa wrote:
    wpadlam sie pochwalic ze odebralam dzis wynik tsh i wkoncu mi spadlo ....mialam 5,488 a teraz mam 0,988
    To teraz bzykac bzykac i testowac:-) musi sie udac

    gosssiagabrysiowa lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 82 79

    Wysłany: 22 września 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spadek temp, kolejny dzień plamienia, @ brak. Podejrzewam jakieś problemy hormonalne.
    A takie miałam nadzieje co do tego cyklu, myślałam, że coś z tego wyjdzie. Może zrobię jakieś badania w tym miesiącu, a jak nie, to odpuszczam starania, bo tylko mnie to do depresji doprowadza. Jak się trafi, to się trafi.

    Gratuluję zaciążonym, do końca miesiąca niedaleko, więc podnieście statystyki! :)

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że kolejny test negatywny. Tempkę zmierzyłam z ciekawości - 37,05. Wczoraj i rano plamienie brązowe, ale zaczyna już się robić różowe więc jutro przyjdzie @ :(
    Dziewczynki niech chociaż jedna wysika II kreseczki na poprawę tego beznadziejnego dnia.
    Kim a który cykl się starasz? Robiłaś już jakieś badania? Ja dostałam zlecenie od lekarza na kilka badań i idę już w tym cyklu, nie ma na co czekać.

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 22 września 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim8 wrote:
    U mnie spadek temp, kolejny dzień plamienia, @ brak. Podejrzewam jakieś problemy hormonalne.
    A takie miałam nadzieje co do tego cyklu, myślałam, że coś z tego wyjdzie. Może zrobię jakieś badania w tym miesiącu, a jak nie, to odpuszczam starania, bo tylko mnie to do depresji doprowadza. Jak się trafi, to się trafi.

    Gratuluję zaciążonym, do końca miesiąca niedaleko, więc podnieście statystyki! :)
    O pierwsze dziecko walczylismy dwa lata i sie udalo bo walczylismy. Nie ma co sie poddawac. Przyjdzie @ trudno, poplacz sobie dzien , potem znow zbierz sie do kupy i walcz. Koniecznie zrob badania hormonalne bo plamienia moga wskazywac na problemy z progestronem. Uda sie i nie ma innej opcji!!!

    gabi544, s1985, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 82 79

    Wysłany: 22 września 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię sobie te badania. Myślę o tarczycy, no i oczywiście też progesteron, prolaktyna i estradiol.
    Czy ma znaczenie w jakiej fazie cyklu bym je badała?

    justyna14, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 22 września 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim8 wrote:
    Zrobię sobie te badania. Myślę o tarczycy, no i oczywiście też progesteron, prolaktyna i estradiol.
    Czy ma znaczenie w jakiej fazie cyklu bym je badała?
    Nie pamietam juz dokladnie, ale ja na pewno czesc hormonow robilam w wyznaczonym momencie cyklu. Najlepiej idz do dobrego gina, nie takiego od grzybicy tylko takiego od nieplodnosci i niech on Cie poprowadzi po kolei przez wszystko.

    Kim8 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 82 79

    Wysłany: 22 września 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 22 września 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 36dc.. Ten cykl dorównał mojemu najdłuższemu, jaki miałam kiedykolwiek do tej pory. Ale wczoraj wieczorem śluz kremowy, więc idzie chyba ta wredna @..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin kazała zrobić badania w 2-3 dniu cyklu. Wszystkich badań nie pamiętam, ale było ich około 10.

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @, spadam na październik.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 22 września 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja też spadam na październik :/ Franca przyszła więc jadę na lajkoniku dalej. A swoją drogą jeżdżę konno od 18 lat więc akurat ta emotka mi pasuje ;)I nie załamujcie się, te które dostały @ jak ja. Wypijcie sobie piwko, zróbcie jeszcze coś czego w ciąży już nie można i zbierajcie siły na październik bo on będzie zwycięski!!!!

    Szymek :*
    uu6evgk.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 22 września 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uciekam, @ przyszła. Powodzenia!

    p19uqqmzk4ecto70.png
‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ