X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 21 września 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam zwykły microlife, ale wolałabym z podświetlanym wyświetlaczem.

    gabi544 - jestem pod mega wrażeniem Twojej walki z dodatkowymi kilogramami! Jak Ci się to udało? ja dopiero od tygodnia na diecie, licze kalorię, już zaczęło coś spadać ;)

    gabi544 lubi tę wiadomość

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 21 września 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ooo to mój tak nie ma. Może jakiś trefny model Ci się trafił ?


    Być moze, nawet nie pomyślałam zeby reklamować a jak wrócilam do pomiarów po porodzie to się okazalo ze nie działa wiec został rzucony w kąt. Poza tym denerwowały mnie te 2 miejsca po przecinku...

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 21 września 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Nie można. Progesteron nie wskazuje w żaden sposób na to czy się udało ,czy też nie. Tu na forum były takie dziewczyny co progesteron miały w granicach 30ng/ml i nie były w ciąży , a były takie co miały 8 ng/ml i w ciąży były ;) progesteron wyrzucany jest do krwiobiegu w sposób pulsacyjny ,więc jego poziom w ciągu dnia może się drastycznie zmieniać :D
    dzieki za wyjasnienie bo tak czytam forum i to mnie zastanawialo

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ewa26 Znajoma
    Postów: 27 9

    Wysłany: 21 września 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam tego najprostszego rtęciowego nie jest jakiś mega starczy
    Ze wiarygodny

    Kuba i Grześ lat 11
    aniolek 10 czerwca
  • stacey Znajoma
    Postów: 21 38

    Wysłany: 21 września 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Morwa moje gratulacje!!! Pamiętasz mnie ? Ogromnie się cieszę i mam nadzieję, że za jakiś czas (jak tylko pozwolą się starać) do Ciebie dołączę.

    Ogrom całusów dla Ciebie :*:*

    sJtYp2.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 21 września 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam microlife i jest ok.

    marzymisie, melmarmis lubią tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata wrote:
    ja mam zwykły microlife, ale wolałabym z podświetlanym wyświetlaczem.

    gabi544 - jestem pod mega wrażeniem Twojej walki z dodatkowymi kilogramami! Jak Ci się to udało? ja dopiero od tygodnia na diecie, licze kalorię, już zaczęło coś spadać ;)

    Dziękuję bardzo ;) ale mi miło.
    Głównie odstawiłam cukier całkowicie, alkohol, przekąski, różne półprodukty, smażone i tłuste rzeczy. Nie liczyłam nawet kalorii, do dziś nie liczę. Piję dużo wody ( zainstalowałam sobie specjalną aplikację która mi przypomina co godzinę żeby się napić, bo wiecznie zapominałam - wpisuję wagę i ona mi oblicza dzienne zapotrzebowanie :) ),regularne posiłki oraz dużo warzyw i owoców. Do tego dołożyłam ćwiczenia. Na początku zrobiłam chyba 2x Chodakowską, ale mnie zwyczajnie nudziła. Podjęłam wyzwanie z Mel B 30 dni. Oczywiście miałam dużo przerw nadprogramowych, bo zwyczajnie nie miałam kondycji i siły, po 10 minutach kolka. Ale nie poddawałam się i ćwiczyłam. Po jakimś miesiącu (3x tygodniowo) przeszłam na interwały, i dopiero wtedy kilogramy zaczęły galopować :D robiłam 20 minut interwałów z jednego kanału na yt, potem dokładałam do tego po 10-15 min ćwiczeń na brzuch, nogi, ramiona :)
    Teraz ćwiczę mniej intensywne, ale dłuższe (40-60 min) cardio, żeby nie pojawił się efekt jo-jo :) no i zwyczajnie to polubiłam <3
    W sumie sama nie spodziewałam się, że tak mi pójdzie dobrze :)
    Dodam, że ważę się raz w tygodniu i w tymże dniu pozwalam sobie na jeden mały "grzech" - czy to 2 kostki czekolady, 2 lampki wina albo batonik :)
    MIerzę obwody raz w miesiącu. :)

    Najważniejsze to się nie poddawać i nie zniechęcać, choć miałam ochotę rzucić to wszystko w cholerę nie raz :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2016, 15:03

  • stacey Znajoma
    Postów: 21 38

    Wysłany: 21 września 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi ja równie jestem pod ogromnym wrażeniem. Gratuluję wytrzymałości :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

    sJtYp2.png
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 21 września 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, gratuluję zaciążonym :)

    Ja jednak bede testować kilka dni pózniej niż jestem wpisana, proszę o zmianę na 26 września.
    Jak w okolicy owulacji miałam takie przeczucie,że może się udało, tak im bliżej daty @ coś mi mówi,że jednak nie i czekam, kiedy przyjdzie @.
    Piersi już ciężkie i bardzo bolące. Do tego poddenerwowanie.Nie mówiąć o bólach w dole pleców, które mam praktycznie cały cykl.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 21 września 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:04

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 września 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi, wow gratuluję samozaparcia :)!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 21 września 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super gabi544. Ja kiedyś bite 3 miesiące ćwiczyłam z chodakowską i leciały centymetry, ale waga stała w miejscu, bo nie stosowałam diety. Teraz mam diete to z ćwiczeniami nie za bardzo ale jakoś te 3x w tygodniu chociaż sobie włączę. A możesz mi zdradzić jakie robiłaś te interwały? Jakiegoś linka podrzucisz?

    gabi544 lubi tę wiadomość

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 21 września 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Miałam taki charakterystyczny ból , który nie był ani owulacyjny ani miesiączkowy. Plamienia nie miałam , ale wiem ,że to było wtedy ,bo to nie pierwszy raz jestem w ciąży, a objawy organizm zapamiętuje :)
    No i mój wykres bardzo przypominał te, w których byłam w ciąży :) inne nie są takie mimo tego ,że bywają bardzo ładne :)

    Hmm... ja nic nie odczuwam :( To znaczy czułam 4dpo i 5dpo lekkie pobolewanie chwilowe jakby owulacyjny bol a teraz nic... ajjj

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 21 września 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie od dwóch dni boli brzuch. Nigdy tak nie miałam. Zwłaszcza jak siadam. Ginekolog mówi, że to może być na owulkę bo uwaga pękły mi dwa pęcherzyki :D

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 września 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj zrobiłam testa ale chyba za wcześnie jesczze na testowanie dopiero za 6 dni mam okres

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata wrote:
    Super gabi544. Ja kiedyś bite 3 miesiące ćwiczyłam z chodakowską i leciały centymetry, ale waga stała w miejscu, bo nie stosowałam diety. Teraz mam diete to z ćwiczeniami nie za bardzo ale jakoś te 3x w tygodniu chociaż sobie włączę. A możesz mi zdradzić jakie robiłaś te interwały? Jakiegoś linka podrzucisz?

    Robiłam z kanału centrumsportowca.pl :)
    https://www.youtube.com/user/CentrumSportowca
    najczęściej turbo spalanie, turbo spalanie 2 ( to poleam na początek bo jest lżejsze niż 1 część) lub aerobox. Do tego dodawałam np. turbo abs i seksowne pośladki, albo nogi - brzuch - biust (też z ich kanału).
    Teraz ćwiczę z fitness blender :) Też mają fajne programy treningowe na przeróżne partie ciała, razem z cardio :)
    https://www.youtube.com/user/FitnessBlender

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2016, 19:16

    Skrzydlata lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    ja dzisiaj zrobiłam testa ale chyba za wcześnie jesczze na testowanie dopiero za 6 dni mam okres

    Myślę, że zdecydowanie za wcześnie :)
    Idziemy prawie łeb w łeb ;) ja mam mieć okres za równiutki tydzień :D

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 września 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    ja dzisiaj zrobiłam testa ale chyba za wcześnie jesczze na testowanie dopiero za 6 dni mam okres
    Za wcześnie :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 21 września 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi, szacun za wytrwałość.

    Ja jestem szczupła ale przydałyby mi się ćwiczenia żeby ciało było jędrne dalej...bo już zaczyna się luznic :p
    Ale mi brak zapału

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • MarliOne Autorytet
    Postów: 253 253

    Wysłany: 21 września 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, i wciaz za wszystkie trzymam kciuki

    gabi544, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołeczek 27.03.2014 [*]
    Synuś 28.06.2015 <3
    0eb3da863cad9a396ab5585b8ebaee96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ