X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 22 września 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    To ja go zamawiam :-)
    Zamawiaj zamawiaj ,bo ma zbawienny wpływ :D u mnie to był pierwszy cykl z q10 i szczęśliwy :)

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 22 września 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... byłam dzis u ginekologa i na skąpe miesiączki dał mi duphaston (od16dc - 25dc) Tylko ze ja nie ufam swojemu ginowi i bede go zmieniac bo mnie wkurza i olewa. Ktoras z was miala dupka i na co?

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia ja nie poradze bo nie biorę żadnych leków, jedynie Inofem ale to suplement.
    Kobietki podpowiedzcie - gin poleciła mi wykonanie kilku badań (PRL, THS, FT3 i 4, FSH, LH, estradiol, testosteron, 17-OH progesteron i DHEA-S) w 3-4 dniu cyklu. Dziś już mam plamienie różowe, może @ rozkręci się w nocy. Czy mogę zrobić badania w sobotę, czyli w 2 dc? Bo dzisiaj liczę jeszcze do obecnego cyklu. I czy lekarz rodzinny moze dac skierowanie na ktores z tych badan? Czy wszystko musze robic prywatnie? Bo gin mnie uprzedziła że ze 300 zł badania będą kosztować... ;/ poradzcie kochane

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 22 września 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia, ja brałam duphaston na skrócenie cyklu, gdy miałam zbyt wysoką prolaktynę :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 22 września 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa jeszcze raz wielkie gratulacje!

    Ja tylko wpadłam zawiadomić o @. Pa

    17.11.17-poronienie całkowite
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 22 września 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Można pod warunkiem ,że bierze się razem z jodem selen ;) osobie z hashi jod sam w sobie nie szkodzi , wręcz jest potrzebny do prawidłowego działania organizmu , to jego utlenianie jest szkodliwe. Selen nas przed tym ratuje :D

    Edit : ja mam Hashimoto i właśnie w cyklach ,w którym jadłam jod (jeden ze składników witamin i minerałów ,które miałam w suplach) zaszłam w ciążę :) oprócz tego jem 220 mikrogram selenu , także żyje i mam się bardzo dobrze ;)
    O widzisz to musze zamówić jod i selen :) a ginekologccoś mówiłze endo mi o tym nie powie ale ze mmogę brać

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 września 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosssiagabrysiowa wrote:
    tak euthyrox n 112
    ja tez biore 112

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    Wiecie co... byłam dzis u ginekologa i na skąpe miesiączki dał mi duphaston (od16dc - 25dc) Tylko ze ja nie ufam swojemu ginowi i bede go zmieniac bo mnie wkurza i olewa. Ktoras z was miala dupka i na co?
    Może warto sprawdzić poziom żelaza?

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Zamawiaj zamawiaj ,bo ma zbawienny wpływ :D u mnie to był pierwszy cykl z q10 i szczęśliwy :)

    Morwa, co to za koenzym? :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 22 września 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomocy dziewczyny jakaś dziwna sytuacja , nie wiem czy ja już na prawdę na głowę dostaje. Zacznę od tego że 18.9 dodałam post z pomocą do Was o to czy i Wy widzicie cień cienia na moim teście , w większości potwierdziło się że Widzicie cień cienia na moim teście. Niestety na drugi dzień dostałam @ i nic sobie z tego nie robiłam , dziwny ten okres w tym cyklu jak nigdy czułam się okropnie , strasznie zawroty głowy , bardzo obfity i nie będę ( nie chciałabym opisywać szczegółów , bo to może być nie przyjemne) po prostu dziwny . Dziś już jest po @ . Koleżanka dziś podpowiedziała mi żebym zrobiła test ciążowy , chociaż , nie wiem dziwne mi się to wydawało , ale z racji że mam już zapas na kolejny cykl testów skusiłam się . Wydaje mi się że tam jest bardzo mały cień , zdjęcie kiepskie , nie mogłam inaczej uchwycić , pytanie moje czy faktycznie tam coś jest ???????? Czym by mogło być to spowodowane jeżeli oczywiście jest tam jakiś cień . z góry dziękuje za pomoc. Zamieszczam oby dwa testy z !8.09 i z dnia dzisiejszego


    test z dnia 18.09
    t2752776_img-20160918-125418.jpg



    test z dnia dzisiejszego

    t2755546_img-20160922-203420.jpg


    zaznaczyłam gdzie wydaje mi się że widzę ten cień

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 22 września 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roslinka, napewno za PRL, testosteron, LH bedziesz musiala zapłacić. Po skierowanie na TSH ft3 i 4 idz do rodzinnego. Mi dal bez problemu. W tym tygodniu robilam TSH, wyszlo mi na granicy normy i dal szczegółowe na tarczyce. Kazal jeszcze zrobic mi anty TPO. Powiedział ze na to nie moze dac mi skierowania, ze musze zaplacic ale ze warto zrobic.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 22 września 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka nie wyraźne zdjecie. Ale to mogla byc biochemiczna. Podobno wiele kobiet jest tak wiele razy w zyciu w ciazy, nic o tym nie wie. Jak miałaś obfity @to chyba sie oczyscilo. Powodzenia w staraniach dalszych :)

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 22 września 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Kaka nie wyraźne zdjecie. Ale to mogla byc biochemiczna. Podobno wiele kobiet jest tak wiele razy w zyciu w ciazy, nic o tym nie wie. Jak miałaś obfity @to chyba sie oczyscilo. Powodzenia w staraniach dalszych :)


    Dziękuję , wiem wiem że nie wyraźne nie mogłam inaczej uchwyć

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 22 września 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka, uważam tak jak Sandri, że to mogła być ciąża biochemiczna i doszło do jej proronienia. Może warto umówić się na wizytę do lekarza i zapytać go o to :)

    kaka470 lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Sandri, w takim razie pójdę pożebrać na to co możliwe :) A czy mogę iść na te badania w 2 dniu cyklu? Bo gin zaleciła w 3-4, ale mi lepiej jutro bo wolne, a w poniedzialek bedzie 4dc tylko, że musiałabym z pracy sie zwolnic, a wolałabym tego uniknąć, podpowiedzcie dziewczyny.
    I melduję @ :/

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 września 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Morwa, co to za koenzym? :)
    Koenzym q10 ten co ma w nazwie podane ubichinol . Jest jeszcze ubichinon ale to ma być ubichinol ;)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 września 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka Może zbadaj hormony. Hormon lh jest bardzo podobny w swojej budowie do hcg. To wcale nie musi oznaczać biochemicznej, może być zaburzeniem hormonalnym. Ja bym to mimo wszystko sprawdziła :*

    Edit : no i wybierz się do gina. Torbiel niestety też może dawać pozytywny wynik testu ciążowego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 08:40

    Mona_M, cookiemonsterka, kaka470 lubią tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 23 września 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    Pomocy dziewczyny jakaś dziwna sytuacja , nie wiem czy ja już na prawdę na głowę dostaje. Zacznę od tego że 18.9 dodałam post z pomocą do Was o to czy i Wy widzicie cień cienia na moim teście , w większości potwierdziło się że Widzicie cień cienia na moim teście. Niestety na drugi dzień dostałam @ i nic sobie z tego nie robiłam , dziwny ten okres w tym cyklu jak nigdy czułam się okropnie , strasznie zawroty głowy , bardzo obfity i nie będę ( nie chciałabym opisywać szczegółów , bo to może być nie przyjemne) po prostu dziwny . Dziś już jest po @ . Koleżanka dziś podpowiedziała mi żebym zrobiła test ciążowy , chociaż , nie wiem dziwne mi się to wydawało , ale z racji że mam już zapas na kolejny cykl testów skusiłam się . Wydaje mi się że tam jest bardzo mały cień , zdjęcie kiepskie , nie mogłam inaczej uchwycić , pytanie moje czy faktycznie tam coś jest ???????? Czym by mogło być to spowodowane jeżeli oczywiście jest tam jakiś cień . z góry dziękuje za pomoc. Zamieszczam oby dwa testy z !8.09 i z dnia dzisiejszego


    test z dnia 18.09
    t2752776_img-20160918-125418.jpg



    test z dnia dzisiejszego

    t2755546_img-20160922-203420.jpg


    zaznaczyłam gdzie wydaje mi się że widzę ten cień
    Moim zdaniem to moze byc ciaza, idz na bete i powtorz ja po 48 h, jak ladnie przyrosnie tzn wszystko ok i dzidzius po prostu az tak mocno sie zagniezdzil ze sie lalo:-) oby

    kaka470 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 23 września 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym poczekała parę dni i dopiero powtórzyła test , nie szłabym na bete bo zwariujesz dzewczyno:) jak ciąza to test za parę dni powinien być dokładnie widoczny bo hormon szybko by się podnosi i barwi dokładnie. Poczekaj weekend idzie odstresuj się

    kaka470 lubi tę wiadomość

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    ja bym poczekała parę dni i dopiero powtórzyła test , nie szłabym na bete bo zwariujesz dzewczyno:) jak ciąza to test za parę dni powinien być dokładnie widoczny bo hormon szybko by się podnosi i barwi dokładnie. Poczekaj weekend idzie odstresuj się
    Serio tak myślisz? Lepiej widzieć "cień" na teście tuż po @ niż pójść na betę, żeby rozwiać wątpliwości? Poza tym, chyba żaden lekarz nie potraktuje poważnie cienia na teście i to po obfitej @. Dowodem może być wynik beta hcg w ręku.
    Więc Kaka posłuchaj cioci Morwy bo ona dobrze gada i idź do gina. Może on da ci skierowanie na badanie bądź zrobi usg.

    kaka470 lubi tę wiadomość

‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ