X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 23 września 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym poszła na betę

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 23 września 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarze zalecaja poczekanie 2-3 tygodni , żeby obraz dało USG ;) Logicznie myśląc jak BETA z krwi wyjdzie to z moczu w teście też powinna... a skoro jest cień to tylko poświata paska z testu. Też tak miałam i się łudziłam, a to tylko przebicie koloru paska , bo nastepne też nie były mocniejsze , a powinny być coraz mocniejsze

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 23 września 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli nie dostanę@ zrobię test , a pojdę do lekarza po 2 tyg , żeby mógł coś zobaczyć a nie żeby się pokazać:)

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 23 września 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy z moczu też badają właśnie BETE :D badanie z krwi jest po to żeby określić dokładnie ile jej jest , zeby określić tydzień ciąży oraz czy prawidłowo rośnie poziom

    11 cykl starań
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 września 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle odchodząc od tematu to warto się zapisać na wizytę do kliniki leczenia niepłodności. Mówię wam to działa cuda, tzn nie sama klinika tylko myśl o tym ,że trzeba będzie tam iść. Na mnie to po działało błyskawicznie. Tylko się zapisałam i za kilka dni bach jestem w ciąży :D czary nie ? Teraz muszę odkręcić tę wizytę , ale to już najmniejszy problem :)
    P.s z tego co kojarzę to Demsik miała bardzo podobnie, a starała się sporo czasu :)
    Demsik pozdrawiam :*:*

    ZakreconaŻona, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 23 września 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do takiej kliniki trzeba skierowanie ? Jakieś badania trzeba już mieć ? I jakiś staż starań ? Ja 7 cykl się staram

    11 cykl starań
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 23 września 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa my sie na iui szykowalismy pierwsze i bach udalo sie naturalnie :-) takze cos w tym jest, ale na pewno nie dziala na wszystkie i niestety czasem trzeba sie poleczyc zeby zajsc.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 23 września 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    lekarze zalecaja poczekanie 2-3 tygodni , żeby obraz dało USG ;) Logicznie myśląc jak BETA z krwi wyjdzie to z moczu w teście też powinna... a skoro jest cień to tylko poświata paska z testu. Też tak miałam i się łudziłam, a to tylko przebicie koloru paska , bo nastepne też nie były mocniejsze , a powinny być coraz mocniejsze
    Logika logika a jest tak ze beta mi np wyszla ok 70 a na tescie cien, takze badanie z krwi jest duzo dokladniejsze niz domowe testy i tyle, a jak dziewczyna ma siedziec i myslec czy jest czy nie to niech idzie, zrobi bete i wynika po kilki godzinach 100% .

    marciaa, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 września 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Do takiej kliniki trzeba skierowanie ? Jakieś badania trzeba już mieć ? I jakiś staż starań ? Ja 7 cykl się staram
    Skierowania nie trzeba. Ja się zapisałam przez internet i miałam iść ze wszystkimi wynikami , aby je skonsultować wreszcie z fachowcem. Na stronie kliniki masz co jest potrzebne , m.in badanie nasienia, amh , fsh , tsh itp. -zobacz co wymagają u Ciebie w klinice. Ja miałam dużo ,dużo więcej , plus poronienia za sobą, ciążę pozamaciczna i wypisy ze szpitala. Nie zamierzałam dawać namawiać się na żadne in vitro ani inseminacje tylko iść poprosić o fajniejsze stymulacje. Starania nadal miały być "naturalne", z tym że z pomocą kliniki. No ale mam nadzieje ,ze teraz już mi się to nie przyda ;)

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 23 września 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu tak działa psychika.
    Jak już myśli się o wizycie w klinice to się odpuszcza w głowie z myślą że dopiero po tej wizycie zaskoczy a tu bach :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 września 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Po prostu tak działa psychika.
    Jak już myśli się o wizycie w klinice to się odpuszcza w głowie z myślą że dopiero po tej wizycie zaskoczy a tu bach :)
    Ja tam o dziwo cieszyłam się tą wizytą. Pospisywałam masę pytań, przygotowałam przemowy i opracowałam każda odpowiedź w razie gdyby wizyta zaczęła odbiegać od moich oczekiwań. Mąż się nawet śmiał ,że musiałam już sobie opracować cały plan działania a biedny lekarz będzie musiał się tylko pod tym podpisać ;) no ale plany się zmieniły ;) Teraz muszę zdybać tego doktorka. Sprawdzić gdzie i czy przyjmuje gdzieś prywatnie poza kliniką i się do niego wybrać. Mam zamiar mu podziękować za jego wielką moc. Za to , że zaszłam w ciążę a nawet na mnie nie spojrzał :D

    ojejku, justyna14, Marcjanna, ZakreconaŻona, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 23 września 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja tam o dziwo cieszyłam się tą wizytą. Pospisywałam masę pytań, przygotowałam przemowy i opracowałam każda odpowiedź w razie gdyby wizyta zaczęła odbiegać od moich oczekiwań. Mąż się nawet śmiał ,że musiałam już sobie opracować cały plan działania a biedny lekarz będzie musiał się tylko pod tym podpisać ;) no ale plany się zmieniły ;) Teraz muszę zdybać tego doktorka. Sprawdzić gdzie i czy przyjmuje gdzieś prywatnie poza kliniką i się do niego wybrać. Mam zamiar mu podziękować za jego wielką moc. Za to , że zaszłam w ciążę a nawet na mnie nie spojrzał :D


    Haha Morwa to może podaj mi link do kliniki. Zapisze się do niego na wizytę i też zajde od samego zapisu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A tak w ogóle odchodząc od tematu to warto się zapisać na wizytę do kliniki leczenia niepłodności. Mówię wam to działa cuda, tzn nie sama klinika tylko myśl o tym ,że trzeba będzie tam iść. Na mnie to po działało błyskawicznie. Tylko się zapisałam i za kilka dni bach jestem w ciąży :D czary nie ? Teraz muszę odkręcić tę wizytę , ale to już najmniejszy problem :)
    P.s z tego co kojarzę to Demsik miała bardzo podobnie, a starała się sporo czasu :)
    Demsik pozdrawiam :*:*
    Ja mam inny plan. Zamarzyła nam się zmiana mieszkania na dom, a to wiąże się z kredytem, a wiadomo albo kredyt albo dziecko. Dlatego jak nie mogę miec dziecka (drugiego) to spełnię to drugie marzenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Ja mam inny plan. Zamarzyła nam się zmiana mieszkania na dom, a to wiąże się z kredytem, a wiadomo albo kredyt albo dziecko. Dlatego jak nie mogę miec dziecka (drugiego) to spełnię to drugie marzenie.
    skończysz z kredytem i dzieckiem, wysoce nieodpowiedzialne :D :P

    Mona_M, ZakreconaŻona, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 września 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    skończysz z kredytem i dzieckiem, wysoce nieodpowiedzialne :D :P
    Jestem takiego samego zdania ;)

    ojejku, Mona_M, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 września 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Haha Morwa to może podaj mi link do kliniki. Zapisze się do niego na wizytę i też zajde od samego zapisu :)
    Ja zapisałam się do invimed'u we Wrocławiu ;) ale inne kliniki mogą mieć podobny wpływ na psyche :p

    AJA_S, s1985, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 23 września 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A tak w ogóle odchodząc od tematu to warto się zapisać na wizytę do kliniki leczenia niepłodności. Mówię wam to działa cuda, tzn nie sama klinika tylko myśl o tym ,że trzeba będzie tam iść. Na mnie to po działało błyskawicznie. Tylko się zapisałam i za kilka dni bach jestem w ciąży :D czary nie ? Teraz muszę odkręcić tę wizytę , ale to już najmniejszy problem :)
    P.s z tego co kojarzę to Demsik miała bardzo podobnie, a starała się sporo czasu :)
    Demsik pozdrawiam :*:*


    No ja w przyszłym tygodniu mam drugą wizytę w klinice :D Więc co? Zachodzę w tym nowym cyklu??? :P

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    skończysz z kredytem i dzieckiem, wysoce nieodpowiedzialne :D :P
    Eee nie :P chyba byśmy z głodu wymarli ;)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 września 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    No ja w przyszłym tygodniu mam drugą wizytę w klinice :D Więc co? Zachodzę w tym nowym cyklu??? :P
    Nie widzę innej opcji :D musisz zajść,bo moje wirusy + wizyta to będzie dobry początek lepszego jutra , a za 9 miesięcy początek zmian ;) szukaj miejsca w domu na łóżeczko :D

  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 23 września 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa nie łóżko, a cały pokój już na to dzieciątko czeka ;)

    justyna14, Morwa lubią tę wiadomość

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
‹‹ 253 254 255 256 257 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ