X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 24 września 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja naj dłuższy miałam 53 właśnie dupek mi pomógł i wywołał malpiszona

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 września 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwa długie cykle jeden miał 67 ,a drugi 56. Wtedy miałam niezły bałagan w hormonach, bo byłam po ciąży biochemicznej, po której uruchomiło mi się najprawdopodobniej Hashimoto. Do tego stres , śmierć dziadka, wiele na to wpłynęło. Unormowanie hormonów wpłynęło na poprawę i skrócenie cykli. Branie samego dupka niestety u mnie nie zdało egzaminu , bo to maskowało tylko problem , a nie dochodziło do przyczyny problemów. Wiele pomogło mi za to wprowadzenie bromergonu , głównie na moje samopoczucie ;) wysoka prolaktyna doprowadzała mnie do deprechy, bo za każdym razem budziłam się kładłam spać z bolącymi piersiami, co nie było miłe. Wniosek jest taki ,że trzeba szukać przyczyny i próbować wszystkiego ,bo na jedną podziała jedno a po drugiej to tylko spłynie i nie załatwi sprawy. Kto szuka ten znajdzie , wszystko co robimy, robimy po to by zbliżyć się do celu a nie oddalić :)

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 24 września 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze mi lekarz przepisał duphaston na skąpe miesiączki...i zalecił brac od nastepnego cyklu od 16dc do 25dc........

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 24 września 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    Tylko ze mi lekarz przepisał duphaston na skąpe miesiączki...i zalecił brac od nastepnego cyklu od 16dc do 25dc........

    Ezia a jakie masz endometrium? bo mnie się skąpe miesiączki kojarzą ze słabym endo (małe endo, więc niewiele ma się co złuszczyć) lub ze zbyt słabym ukrwieniem macicy. Tym samym logiczne wydawało by się wspomożenie fazy pierwszej przez jakieś leki wspierające wzrost endometrium, czyli jakies leki estrogenne.
    Duphaston stosuje sie przy niedomodze lutealnej i niedoborze progesteronu, i o stosowaniu go na skąpe miesiączki pierwsze słyszę. Ale moge sie mylić oczywiście, i chętnie poczytam opinie dziewczyn-ekspertek co sądzą na ten tema!!!

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 24 września 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, u mnie dziś 25 dc, jakiś 12dpo sikałam w południe z ciekawości, oczywiście negatyw. jutro rano powtórzę dla pewności i się winka napiję :) cykle mam zazwyczaj 27 dniowe, więc @tuż tuż

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 września 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    hej, u mnie dziś 25 dc, jakiś 12dpo sikałam w południe z ciekawości, oczywiście negatyw. jutro rano powtórzę dla pewności i się winka napiję :) cykle mam zazwyczaj 27 dniowe, więc @tuż tuż
    Żadnej @ nie będzie! Tego Ci życzę z całego serca :*:*

    justyna14 lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 września 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja melduje @ i powodzenia dla reszty

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka melduje ze urlop zakonczony i zrobiłam wszystko aby wrocic w powiększonym gronie :D Ogarniam się w domu i jutro wracam do was!! :)

    zakocona, Bobby29, Morwa, cookiemonsterka, ZakreconaŻona, s1985, Demsik, gabi544, Marcjanna, emerald_m, SusannaDean, BitterSweetSymphony, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 25 września 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    hej, u mnie dziś 25 dc, jakiś 12dpo sikałam w południe z ciekawości, oczywiście negatyw. jutro rano powtórzę dla pewności i się winka napiję :) cykle mam zazwyczaj 27 dniowe, więc @tuż tuż
    Czekamy na testa ;D

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 25 września 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w moje urodziny i 39dc. Test negatywny.
    :/
    Gdzie ten durny okres??

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona jezeli na niego czekalas to wlasnie do mnie przyszedl...przed czasem. Cookie poprosze o wpisanie @ na liscie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Hejka melduje ze urlop zakonczony i zrobiłam wszystko aby wrocic w powiększonym gronie :D Ogarniam się w domu i jutro wracam do was!! :)
    Ma się rozumieć, czekamy na pozytywny finał :-)
    U mnie typowo miesiączkowe objawy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhhh przydałby się jakieś ciążunie powakacyjne :-)

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 25 września 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro uzupełnię listę.
    Oj przydałby się ciążunie :)
    Madziulla trzymam kciuki :)

    Marcjanna lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tu się wyprawia? Wpadam po wiruski ciążowe mają u was być, miesiąc się kończy ! :D
    Zakocona, czasem te dziadowskie testy nie wychodzą ja w tym miesiącu robić nie będę, pójdę na betę żeby pewnika mieć i odstawić duphaston. Najdłuższy twój cykl? Poczekaj do tego terminu jakby teraz miał taki być i śmigaj na betę.

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 25 września 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Czekamy na testa ;D
    Hej, u mnie dzis test pokazal cała jedna kreske wiec czekam na @, powinna byc we wtorek lub srode. Jak nie przyjdzie to wtedy znow zatestuje ale raczej sie łudze ze ujrze dwie kreski :-) takze.statystyk nie podniose :-/

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 września 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coś nie pobilysmy sierpnia :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Hej, u mnie dzis test pokazal cała jedna kreske wiec czekam na @, powinna byc we wtorek lub srode. Jak nie przyjdzie to wtedy znow zatestuje ale raczej sie łudze ze ujrze dwie kreski :-) takze.statystyk nie podniose :-/
    Ale dlaczego testujesz tak wcześnie skoro @ dopiero wtorek/środa?

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 25 września 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ale dlaczego testujesz tak wcześnie skoro @ dopiero wtorek/środa?
    Owulacje mialam w 13 dc wiec to juz 13 dpo :-) a jutro mam impreze z alko i wolalam wiedziec czy ew moge sie na winko pokusic czy nie. W ciazy z synem w 27 dc mialam kreske slaba ale.dobrze widoczna wiec jakis ew cien pewnie ju, bym zobaczyla a specjalnie sie nie staralosmy tylko raz w owulacje wiec raczej liczylam ze nic z tego. Ale poczekamy, jak @/sie nie pojawi to powtorze test :-)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 25 września 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A doszukujac sie objawow to dzis zaslablam w kosciele :-) z synem mialam takie omdlenia wiec zobaczymy :-)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
‹‹ 255 256 257 258 259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ