X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co u Ciebie w ogóle ? :)

  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moj pierwszy cykl z testami owulacyjnymi, mam nadzieje ze cos to pomoze i bedzie szczesliwy ale trzeba sie przygotowac na wszystko ;)

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Madziulla, były wczoraj rano działania :) I będą dziś i jutro :D :D

    I bardzo dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz :) Już zaraz powinnaś mieć pozytyw owulki, skoro testowanie 10 września ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    I bardzo dobrze :)
    No i te plemniczki mojego m są w doskonałej formie, dlatego zmieniliśmy profertil na vitotal dla mężczyzn + cynk organiczny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    A co u Ciebie w ogóle ? :)

    co u mnie? dziś 20 dc czekam na testowanie za tydz ide na bete :)
    i chyba nadwerężyłam nogę (bo skręcona na pewno nie jest) jak poszłam biegać po pracy...

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    A jeszcze jeden kwiatek na poprawienie humoru. Moja ex szefowa była w komisji sprawdzającej testy ze studium kosmetycznego i jedna agentka napisała: "kosmetyczka powinna mieć związane ręce, żeby nie przeszkadzały jej w pracy, to samo tyczy się grzywki" :D
    apropo tekstów to dzwonią do nas Panie i mówią "Chce sie zapisać na Komputer i cisza... ja sobie myślę jaki koputer pograc chce sobie czy jak to pytam o co jej chodzi no na ten komputer badanie takie... no..." musisz rozumieć je bez słow a najlepiej czytać w myślach.
    a Osttanio myślalam ze spadnę z krzesła ze śmiechu jak dzwoni kobieta umówić się na Rezonans to pytam jakiej czesci ma byc a ona mówi Rataje (wyjaśnienie:rataje dzielnica Poznania)a ja pytam ponownie dodając jaka część ciała ma być badana także ten wszystko w temacie :P

    cookiemonsterka, ZakreconaŻona, Demsik, VillemoVilo lubią tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    co u mnie? dziś 20 dc czekam na testowanie za tydz ide na bete :)
    i chyba nadwerężyłam nogę (bo skręcona na pewno nie jest) jak poszłam biegać po pracy...
    O kurcze ? Masz tą "skarpetkę" uciskową ? bardzo pomaga ewentualnie z jakimś żelem/maścią, ale nie obwiązuj bandażem elastycznym :D

  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    O widzisz :) Już zaraz powinnaś mieć pozytyw owulki, skoro testowanie 10 września ?

    Tak 10+/- bo moje cykle nie do konca sa regularne. Ale jakos w tych dniach powinna byc @ ( ale lepiej zeby jej wogole nie bylo ;) ) a moja fl trwa 14-15 dni wiec zobaczymy co tescik jutro powie :)

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    apropo tekstów to dzwonią do nas Panie i mówią "Chce sie zapisać na Komputer i cisza... ja sobie myślę jaki koputer pograc chce sobie czy jak to pytam o co jej chodzi no na ten komputer badanie takie... no..." musisz rozumieć je bez słow a najlepiej czytać w myślach.
    a Osttanio myślalam ze spadnę z krzesła ze śmiechu jak dzwoni kobieta umówić się na Rezonans to pytam jakiej czesci ma byc a ona mówi Rataje (wyjaśnienie:rataje dzielnica Poznania)a ja pytam ponownie dodając jaka część ciała ma być badana także ten wszystko w temacie :P
    Hihi czasem tak człowiek palnie bez sensu :):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    O kurcze ? Masz tą "skarpetkę" uciskową ? bardzo pomaga ewentualnie z jakimś żelem/maścią, ale nie obwiązuj bandażem elastycznym :D

    nie mam wlasnie ale mam mas zaraz sobie posmaruje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze Madziulla, posmaruj, pomoże :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaFasola wrote:
    Tak 10+/- bo moje cykle nie do konca sa regularne. Ale jakos w tych dniach powinna byc @ ( ale lepiej zeby jej wogole nie bylo ;) ) a moja fl trwa 14-15 dni wiec zobaczymy co tescik jutro powie :)

    Czy dziś robiłaś ?
    Fajna fl, ja mam 12 dni :)

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    apropo tekstów to dzwonią do nas Panie i mówią "Chce sie zapisać na Komputer i cisza... ja sobie myślę jaki koputer pograc chce sobie czy jak to pytam o co jej chodzi no na ten komputer badanie takie... no..." musisz rozumieć je bez słow a najlepiej czytać w myślach.
    a Osttanio myślalam ze spadnę z krzesła ze śmiechu jak dzwoni kobieta umówić się na Rezonans to pytam jakiej czesci ma byc a ona mówi Rataje (wyjaśnienie:rataje dzielnica Poznania)a ja pytam ponownie dodając jaka część ciała ma być badana także ten wszystko w temacie :P

    Haha ludzie są zakręceni :D
    Ale bez nich smutny byłby ten świat

    Pozytywne nastawienie :)
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaaa mialysmy tak samo miesiaczke 8@ jestesmy na podobnym etapie :) zeswirowac idzie tak sie ren sierpien wlecze...masz juz jakies objawy ktore sobie wkrecasz? Masakra przez co my musimy przechodzic najbardziej ksiazkowe ciaze to re gdzie dziewczyny nie musualy tak kombinowac i myslec jak my :( ale nam tez sie uda!!!

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "masz juz jakies objawy ktore sobie wkrecasz"


    dobre :D :D :D - życiowe

    Nola lubi tę wiadomość

  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj nie. Robilam w niedziele i wczoraj. I obydwa mialy jasna testową, co prawda wczorajszy byl leciutko ciemniejszy ale jeszcze jednak nadal o wiele bladszy niz pasek kontrolny.
    Ja to mialam wszystko fajne przed poronieniem;) cykle jak w zegarku owulacja prawdopodobnie tez a teraz sie troszke poprzestawialo. Teraz jest juz 6 cykl staran ale bardziej takich na luzie wiec chcialam tymi testami sprawdzic, chociaz wiem ze one nie pokaza czy w 100 procentach owulacja byla, ale chociaz mniej wiecej wiedziec czy to akurat te dobe dni ;) bo czytalam ze temperatura nie jest taka pewna bo owulacja moze wystąpić zarówno. przed jak i po skoku. A ze sluzem tez mam problem bo jest go malo :(

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie badania robiłaś Karola do tej pory?

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna zmykaj do wyrka serduszkowac :-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewcyny jutro robid progesteron i testosteron mialam tez zbadac prolaktyne ale nie wiem czy sie oplaca bo slyszalam ze po owu prolaktyna rosnie i nie wiem czy jest sens sie stresowac a tak naprawde wynik bd nie wiarygodny bo nie bd miala z czym porownac bo w tym cyklu nie robilam. Jak myslicie czy w tym cyklu dac spokuj z prolaktyna i zbadac w nasrepnym cyklu?

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ