X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 raz tak mam i dziś mam 18 dc zakładając że to po ovulacyjne jakieś krwawienie czemu takie mocne?? Zawsze mialam delikatne plamienie

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Marcjanna a czemu tak szybko duphaston bierzesz? Ja mam brać od 17 dc dopiero (czyt. koło 5dpo)
    Dostałam dupka na 3 cykle u mnie zazwyczaj owu w okolicach 13 d.c więc 15 czy 16-sty jest juz bezpiecznie. Tak myśle. Poszłabym z miłą chęcią na usg ale gin się urlopuje, hmmm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    1 raz tak mam i dziś mam 18 dc zakładając że to po ovulacyjne jakieś krwawienie czemu takie mocne?? Zawsze mialam delikatne plamienie
    To coś musiałam się zakręcić w czytaniu wiadomości. Nie mam zielonego pojęcia bo plamienia okołoowulacyjnego nie miałam nigdy, ale krawienia na pewno nie powinno być. Skrzepy się pojawiają w trakcie @ jak się endo łuszczy. Dziwna sprawa.
    Marcjanna wrote:
    Dostałam dupka na 3 cykle u mnie zazwyczaj owu w okolicach 13 d.c więc 15 czy 16-sty jest juz bezpiecznie. Tak myśle. Poszłabym z miłą chęcią na usg ale gin się urlopuje, hmmm
    Ja owulację mam koło 12 dc a duphaston od 17dc. Widzę, że co ginekolog to inna metoda. Ja mam od maja dupka i mam wrażenie, że mnie on nic nie pomógł. Zostało mi ostatnie opakowanie na kolejny cykl i robimy sobie przerwę od siebie. Dziś dzień rozpoczęłam od zapasu supli i zaczynam układać harmonogram badań krwi na kolejny cykl.
    I faza cyklu: tsh, ft3, ft4, cukieru, insulina, prolaktyna
    II faza cyklu: progesteron

    Macie jeszcze jakieś sugestie co powinnam dziabnąć za jednym spuszczeniem krwi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy tsh ft3 i ft4 możesz zrobić przeciwciała TPO, bo i tak przy ewentualnych złych wynikach (tfuuu) trzeba będzie je zrobić.
    Ja ostatni cykl z dupkem, mam nadzieję że w końcu dostanę skierowanie na laparoskopię

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria, powodzenia u gina :( nie wygląda to najlepiej :/

    u mnie dziś test owu dużo ciemniejszy niż wczoraj, ale jeszcze nie pozytyw :) także dziś zaczynamy serduszkowanie, podejrzewam, że owu przybędzie około niedzieli :) ale zobaczymy... także zmienicie mnie w tabeli jak już będę znała datę owu ;) bo testować będę ok 10-11 dpo :)

    jeszcze wczoraj się pożarliśmy :/ ehhh...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria powodzenia! faktycznie wyglada to nie ciekawie daj znac konieczniepo wizycie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ponieważ mam tu kilka swoich koleżanek a tak na innych forach się nie udzielam więc piszę tutaj. jestem już po wizycie u gina tej pierwszej po poronieniu. Jestem mega zadowolona. Dostałam skierowanie na kariotypy na fundusz (mój musi jeszcze iść do rodzinnego dla siebie). Dzowniłam, żeby nas zapisać ale zapisy dopiero od października. Więc muszę się uzbroić w cierpliwość, ale jestem już spokojniejsza i na prawdę ta 40 minutowa wizyta u gina dała mi dużo nadziei na to, że kolejna ciąża będzie ze szczęśliwym rozwiązaniem. Co prawda zapowiedział mi, że każda ciąża będzie ciążą zagrożoną i od początku będę brała leki na podtrzymanie, ale tak się cieszę jak małe dziecko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 10:03

    ZakreconaŻona, Demsik, Bobby29 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette to super i o to chodzilo oby cos zadzial i wazne ze Cie uspokoił. Trzymam kciuki! :* tak jak mam w podpisie "teraz już bedzie tylko lepiej!"

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze tylko tsh obniżyć, ale do endo jestem już zapisana więc wszystko na spokojnie zdążę porobić i tylko patrzeć jak zielone światełko nam się zapali :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę <3 cudowne wiadomości <3

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem sama w szoku, że kariotypy nam się należą na nfz, bo czytałam w necie że się należą po 3 poronieniu (chyba że się coś pozmieniało) . Ogólnie byliśmy gotowi i na nie odkładać, ale skoro się należy to czemu nie skorzystać, te pieniądze lepiej wydać na jakieś dobre witaminy w ciąży później :)

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette bardzo dobre wiadomości, trzymam mocno kciuki:)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    jeszcze tylko tsh obniżyć, ale do endo jestem już zapisana więc wszystko na spokojnie zdążę porobić i tylko patrzeć jak zielone światełko nam się zapali :)
    Trzymam kciuki i mocnoo wspieram :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Dziewczyny wyleciał że mnie duży skrzep jestem jeszcze bardziej załamana musialam wkładkę na podlaska nornalna zmienić :(
    Dariaa ja miałam w lipcu 2 razy @, stwierdziłam wtedy że jeszcze mi cykle się nie uregulowaly po poronieniu.

  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa a nie miałaś jakiegoś dużego stresu? Ja miałam tak w czerwcu. Dostałam okres, w 13 dniu cyklu miałam bardzo duży stres, a gdy puścił to 14 dnia cyklu znowu dostałam okres i to bardzo mocny. Od razu poszłam do ginekologa ale wszystko ok było. Tylko niepokojące było to, jak w tak szybkim czasie endometrium mogło się odbudować po pierwszym okresie. Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie ok będzie. Dobrze, że idziesz do lekarza dzisiaj.

    Marcjanna ja mam zawsze obawy kiedy tego dupka wziąć. Gdy staraliśmy się z mężem o pierwsze dziecko, to przez 4 cykle w niewłaściwym momencie brałam dupka i hamowałam owulację;/ Dopiero monitoring wykazał, że owulację mam w 19dc. A dupka brałam w 16dc.


  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, my się nie "znamy" ale kibicuję :) dobrze, że trafisz w dobre ręce i działacie :) kciukam



    A u mnie tak :D
    2u40euu.jpg
    to 8 dc dopiero. pierwszy test o godzinie 7, drugi o 11 :D ciemnieje...
    czyli dziś trzeba działać, pewnie jutro będzie pozytyw :) wczoraj było pół tego
    macie doświadczenie z tymi testami owu z allegro?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 11:49

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam dzisiaj test owu i testowa jest tylko ciut jasniejsza to znaczy ze jeszcze nie jest pozytywny ? Martwie sie bo moj wraca dopiero w sobote i pewnie bedzie za pozno juz :( kolejny cykl stracony ? ;(

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaFasola wrote:
    Zrobilam dzisiaj test owu i testowa jest tylko ciut jasniejsza to znaczy ze jeszcze nie jest pozytywny ? Martwie sie bo moj wraca dopiero w sobote i pewnie bedzie za pozno juz :( kolejny cykl stracony ? ;(
    Jutro pozytywny może być. w sobotę owu wiec nie ma źle

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, jak jest ciut jaśniejsza, to pozytyw może być jeszcze dziś wieczorem, bądź jutro :) a owu 24-36 godzin PO pozytywie! :) więc spokojnie :)
    a który to twój dc?
    Chyba jedziemy na tym samym wózku... wrzuciłam zdj moich testów. przed ciążą z Emką, taki jak na drugim zdjęciu to był "najciemniejszy" test, potem zaczęły blednąć. więc ja się nie spodziewam, że ujrzę równie ciemną krechę jak kontrolna :) więc myślę że jeszcze troche ściemnieje dziś, może jutro :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, 12 dc a cykle 25-28 najczesciej wlasnie 27,28. Mam nadzieje ze zdazymy na ostatki chociaz ;)

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ