Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy
Odpowiedz

POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy

Oceń ten wątek:
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 16 października 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 mm to nie jest źle. Po sobie widziałam że faktycznie wino i migdały/pestki dyni/orzechy działają :) Teraz wmawiam mojemu mężowi że przecież ja piję wino wręcz leczniczo :D

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 16 października 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te orzechy to jakieś konkretne? Czy jakie wpadna w reke. Bo ja mam romans z wloskimi ostatnio. I jem paczke dziennie.

  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 16 października 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam włoskie orzechy, ale wciągam mieszankę migdaly plus wino ;)

    Wróciłam od lekarza i kicha, mam kiepskie endo i pęcherzyk 15mm dlatego @ nie ma jak się pojawić, muszę czekać... Lekarz powiedział że to nie będzie normalna @ tylko bardziej plamienie. Dzieje się tak jak endometrium jest cienkie

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 16 października 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jak jest pecherzyk to co? Ovu jeszcze nie był?

  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 16 października 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Była, były 2 pęcherzyki i jeden został. Dziwne to trochę, ale to po laparoskopii się tak popieprzylo

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 16 października 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalas cos na wywolanie czy masz czekac?

  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 16 października 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam luteinę do wtorku wiec nic na wywołanie nie zadziała.
    Muszę czekać, ok tygodnia :/

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 17 października 2015, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)
    ech, widzę, że tu takie smutne tematy. Oj, trzeba Lady Alexis wziąć w obroty, bo widzę, że leni się tu i ówdzie :P
    ja dziś upuszczałam krwi, m.in. na proga. Ponoć już mi żyły "pykają", mam nadzieję, że nie mam zrostów. kurde, a to dopiero początek upuszczania :P

    życzę pięknych ovu!

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 17 października 2015, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Alexis zbliża się do mnie, mam nadzieję że nie oszukuje. Długo jej trzymać nie będę bo tu ma masę roboty do wykonania :)

    Vesper lubi tę wiadomość

    age.png
  • asiuś Ekspertka
    Postów: 127 64

    Wysłany: 17 października 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry......

    uwo9kw7iyrjkbtpx.png
  • asiuś Ekspertka
    Postów: 127 64

    Wysłany: 17 października 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diewczęta nie mam jakoś weny twórczej...
    trochę zapracowana ostatnio po 11-12 godz w pracy.
    ale nie opuszczam Was ....
    co sadzicie że u mnie na dniach owu a sluzu nie ma?

    uwo9kw7iyrjkbtpx.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 października 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asius. Skad wiesz ze na dniach owu?
    Czasami sie zdarza brak sluzu. Dziewczyny tutaj polecaly wiesiolka i siemie lniane na sluz

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 października 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina tylko zanim wypusvisz lady alexis to wykorzystaj ja konkretnie.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 17 października 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trójkącik będzie jak ta lala ;)

    age.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 17 października 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się nazywa lęk przed sikaniem na patola? Bo chyba to mam, nawet owulacyjny mnie przeraża :/

    age.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 17 października 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:01

    kattalinna, Cytrynka_, emilanka, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 października 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna. Ja na ovu nie mam stresa sikac. Za tona ciazowe mam juz leki. I sie streseruje przed.

  • emilanka Autorytet
    Postów: 4200 2968

    Wysłany: 17 października 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was z wyjątkowo słonecznej Islandii :) proszę pamiętać że Lady Alexis musi być elegancko i wyjątkowo ugoszczona :)

    IG: dinozaur_nieplodnosci
    you tube: ciazooporna

    PCOS, insulinooporność, hiperinsulinemia poposiłkowa, hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy, hiperandrogenizm (zbyt wysoki DHEAs androstendion), nietolerancja glutenu, mleka krowiego, mutacje: MTHFR 1298ac, Leiden, PAI, DTRR, nieszczelne jelita...
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 17 października 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejejej u mnie w końcu pseudo @ zawitała ;) mogę od wtorku zacząć szprycować się zastrzykami :D

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 17 października 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wombi chyba lekarz tak zadzialal na Ciebie.

    Emilanka mowisz o wykwintnej kolacji z winem i orzechami w roli glownej?

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ