X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy
Odpowiedz

POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy

Oceń ten wątek:
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś pojawiły się tłuste dwie kreski na teście owulacyjnym. Jajniki bolą.

    Ta noc będzie magiczna. Zostanie spłodzony nowy obywatel / nowa obywatelka RP :)

    Trzymajcie kciuki ;)

    kattalinna, Vesper, lu.iza, Marta.83 lubią tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Musik Autorytet
    Postów: 282 247

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 08:03

    malika89 lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Mamitta, kochana, a jakie masz wskazania? bo ja na pierwszej wizycie u nowego gina usłyszałam pytanko o invitro i inseminację, a jeszcze się koleś dobrze przez moje papiery nie przekopał :P zobaczymy, co stary gin powie :P bo NFZ się na mnie obraził na dwa miechy :P

    a propos bladziochów, mój sokoli wzrok też widzi cień cienia, ale proponuję się nie nakręcać, tylko ew. pójść na betę.

    znacie jakieś brafiterki w krakowie? :P

    kurde, taki smoG, że znów padłam :P
    Vesper, wujek Google zna ;) ja w ten sposób znalazłam sklep bieliźniarski, który jest rzut beretem ode mnie ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Vesper, wujek Google zna ;) ja w ten sposób znalazłam sklep bieliźniarski, który jest rzut beretem ode mnie ;)

    Pewnie tak, ale chcę moje wrażliwe cyce w dobre ręce oddać ;)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak szukałam to znalazłam taką stronkę, gdzie była mapka sklepów w Polsce z podziałem na te dobre i te, których unikać ;)

    Edytka: Chyba znalazłam :D http://stanikowamapa.blox.pl/strony/listasklepow.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2015, 20:08

    Vesper lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesperku u mnie starania ponad 2lata wiec lekarz stwierdzil,ze dosc nerwowki i trzeba sobie pomoc. A wskazania to slaba ruchliwosc plemnikow mojego ,leza i kwicza te zasrane plemniory, no i wiek. Nie tyle moj co mojego. U mnie wszystko idealnie i ksiazkowo wiec szybko pojdzie. Zreszta juz dawno bylabym po gdybym nie byla naiwna i czekala nie wiem sama na co....

  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Pewnie tak, ale chcę moje wrażliwe cyce w dobre ręce oddać ;)
    Vesper, jakiś czas temu trafiłam w Krakowie na Sławkowskiej do sklepu MamBra, duży wybór i rozmiary przeróżne. Ale nie wiem jak jest obecnie, dawno tam nie byłam, gdyż na mojej "wsi" pojawił się bardzo dobry sklep z bielizną.

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama 2 wrote:
    Vesperku u mnie starania ponad 2lata wiec lekarz stwierdzil,ze dosc nerwowki i trzeba sobie pomoc. A wskazania to slaba ruchliwosc plemnikow mojego ,leza i kwicza te zasrane plemniory, no i wiek. Nie tyle moj co mojego. U mnie wszystko idealnie i ksiazkowo wiec szybko pojdzie. Zreszta juz dawno bylabym po gdybym nie byla naiwna i czekala nie wiem sama na co....

    A, rozumiem. Kurcze, no to zobaczymy jak u nas, bo mój też starszy ode mnie :P w takim razie, mocno kibicuję i życzę, żeby szczęśliwy finał miał miejsce po jednej próbie <3

    bar, dzięki za wieści! sprawdzę!!! (mam nadzieję, że mają sensowne ceny :P)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceny dość wysokie, ale dobra jakość.

    Edit:mają sklep internetowy, możesz sobie przejrzeć. Nie wiem tylko, dlaczego w kontakcie nie ma tego krakowskiego adresu. Może go zlikwidowali...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2015, 20:38

    Vesper lubi tę wiadomość

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam plan zrobić w tym miesiącu potomka, ewentualnie potomczynię :D
    nawet pomyślałam sobie, ze jutro niedziela, a ja nie mam co robić, jakbym miała dziecko to poszłabym na spacer! taka ze mnie dobra matka :D
    a jak nie mam to posprzątam chałupę, bo już majtek kuszących pytonga nie mogę znaleźć w tym całym burdlu :P

    malika89, angiee, opóźniona lubią tę wiadomość

  • mikaa85 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angiee wrote:
    http://zapodaj.net/bd39122e5306f.jpg.html
    Ja już chyba zwariowalam hehe :p
    w połowie literki T. baaaaaaaardzo słabo widoczne, ale może może-trzymam kciuki żeby były II:) Ja testuje jutro oprócz bólu piersi zero objawów ciążowo-okresowych

    be2cf6b73e392fb5895faa11b3d297f2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) to nie jest tak ze tylko ja ja widzę :) siostra też ja widzi :P
    W tamtym cyklu też niby widzieliśmy z mężem i kilka dziewczyn z forum też A jednak przyszła @ :/
    To jest tak trudne ze ciężko wytrzymać :( zwłaszcza po poronieniu to jest barfzo ciężkie może dlatego też się nakrecam ehh dZiękuję wam w poniedziałek powtórzę :) wiecie jak to jest jak jest test w szufladzie to nie ma takiej siły która powttzymala by przed wykonaniem :)


    Lui.za nie rozumiem twojej ironii..m
    po to jest to forum żeby sobie pomagać i wspierać się :)
    Chyba ze ja coś źle rozumiem ?:p
    .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angiee, jeśli widzisz - idź na bete, w poprzednim cyklu tez widziałaś...
    być moze coś się dzieje że się nei zagnieżdza, aja w poprzednim cyklu też u mnie widziałam, @ przyszła 3 dni po terminie, kreska nie ciemniała
    mam nadzieję jednak, że u Ciebie tym razem ściemnieje i bedzie ok.

  • mikaa85 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angiee ja swój kupiła dziś leży i czeka. Po tylu wykonanych testach nawet już mnie nie kusi za wczasu go robić.

    mocno trzymam kciuki!!!! Kiedyś w końcu wszystkie się doczekamy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2015, 20:49

    be2cf6b73e392fb5895faa11b3d297f2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też o tym pomyślałam :( że się nie zagniezdza :(
    Niby moja gin twierdzi ze Endo ładne :P zastanawiam się czy lyzeczkowanie może mieć wpływ na zagniezdzanie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angiee wrote:
    http://zapodaj.net/ae225f2fc578b.jpg.html
    mam omamy wzrokowe :P Wy jesteście bardziej obiektywne :

    Coś tam widzę, ale u siebie co miesiąc tez widziałam ;)
    No i teraz może coś podpowiem. Czytałam o tym jak to testy owulacyjne wykrywaja ciaze, jak to sie krzyzuja hormony na jakims etapie i dlatego tak jest bla bla bla. Ale, skoro chemicznie, hcg jest podobny do lh, to moze takie cienia cienia cienia powstaja tez / szczególnie że pisałas ze wczesniej sie zdarzało/, z powodu wysokiego lh w drugiej fazie cyklu. To moze byc z róznych powodow, ale jest tez wynikiem słabej rezerwy jajnikowej. Coś tam sie wtedy z tym lh dzieje.
    trochę lakoniczny ten mój wpis, ale byc moze to własnie lf odpowiada za ten cien cienia? Ja pare razy robiłam testy owulacyjne i wychodziły pozytywne. Ciazowe miały cien cienia, leciałam na betę, a tam np 1. Więc niemozliwe zeby test wychwycił. Pytanie tez, gdzie kupujesz testy. Mnie np rossmannowe ciagle oszukiwały.

    Tak czy inaczej, powodzenia!

    Marta.83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeszcze słowo ;) bo byłam ostatnio na badaniach i wyszedł mi strasznie mały poziom witaminy D3, ponoć ma baaardzo duże znaczenie... ponoć
    no ale wyszło mi bardzo źle, więc kupiłam witaminę d3, ale nie wchłania się sama, konieczne jest suplementowanie razem z K2. Badanie drogie, prywatnie robiłam za 80zł chyba.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali
    mi testy wyszły pozytywne (szumnie mówiąc, delikatna kreska była) na rossmanowym
    beta równe 5
    kolejna beta 5,25, 3,69 i @
    w poprzednim cyklu znowu była ta sama cienka kreska na teście, nie odważyłam się iść na betę - a może powinnam
    to nie jest normalne
    Angiee, ne czytaj, Ty swoją kreske jutr rano zobaczysz mocniejszą ;) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie straszcie! !! :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 wrote:
    Mama Ali
    mi testy wyszły pozytywne (szumnie mówiąc, delikatna kreska była) na rossmanowym
    beta równe 5
    kolejna beta 5,25, 3,69 i @
    w poprzednim cyklu znowu była ta sama cienka kreska na teście, nie odważyłam się iść na betę - a może powinnam
    to nie jest normalne
    Angiee, ne czytaj, Ty swoją kreske jutr rano zobaczysz mocniejszą ;) <3

    Ha, no to Ci zagwozDka(!). A powiedz, bierzesz w drugiej fazie progestron? Nie zerknełam na Twój wykres / jesli jest/. Boooo- to, ze ciaza się nie utrzymuje wcale nie musi byc spowodowane cienkim endometrium. Endometrium moze jest ok, a moze masz niedomogę ciałka żółtego? Chodzi o to, ze naturalnie nie wydziela odpowiedniej ilosci progesteronu. A bez progesteronu ani rusz ;).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2015, 21:49

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ