X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poznań, okolice i WLKP :)
Odpowiedz

Poznań, okolice i WLKP :)

Oceń ten wątek:
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna1989 wrote:
    No pojechała po bandzie :P teraz czekam na rozpoczęcie monitoringu... Za 5 dni idę pierwszy raz, mam tylko nadzieje ze przez ta luteine nie będę miała problemów teraz z owulacja i nic mi się nie przestawilo

    martyna dobrze że bedziesz miala monitoringi :) łatwiej będzie się wstrzelić w owulkę :)
    (Co do blokowania owulki to nie wiem jak przy luteinie ale duphaston akurat nie blokuje co widac na moim wykresie i wyniku progesteronu.)
    Mam nadzieję że nowy gin. poprowadzi Cię właściwie :)

    martyna1989, inessa lubią tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna a długo cyki brałaś luteinę od 11 dc?
    Nowy cykl, nowa nadzieja :)

    karm3lka, inessa lubią tę wiadomość

  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.just brałam luteine od tego cyklu dopiero bo od czterech miesięcy nie mogłam zajść... Przed miesiaczka zawsze plamilam wiec przepisała mi luteine właśnie od tego 11dc. Jedyne pocieszenie jest takie ze przez ten skrócony cykl ominie mnie miesiaczka w święta :P przypadną prawdopodobnie akurat wtedy dni plodne wiec może magia świat zadziała :D

    inessa lubi tę wiadomość

    relgh371oy0mp19n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karm3lko a jaki progesteron bierzesz?????? bo wynik masz piekny a pytam bo Luteina lubi go podwyższać ale i tak Twój wynik jest piekny :)
    Martyna a lekarz rzeczywiscie dziwny no mówi sie,ze luteina w małej dawce nie blokuje owulacji ale i tak dziwne,że tak wczesnie CI podał ten lek.

    karm3lka lubi tę wiadomość

  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Karm3lko a jaki progesteron bierzesz?????? bo wynik masz piekny a pytam bo Luteina lubi go podwyższać ale i tak Twój wynik jest piekny :)
    Martyna a lekarz rzeczywiscie dziwny no mówi sie,ze luteina w małej dawce nie blokuje owulacji ale i tak dziwne,że tak wczesnie CI podał ten lek.

    ja biorę Duphaston ale on nie ma wpływu na wynik. Myślisz że taki wynik może cos wróżyć??:*

    inessa lubi tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karm3lko moze coś wróżyć :) :) :)
    a jak DUpek to już wogóle :) ojej mam teraz jeszcze wiekszą nadzieje :D

    karm3lka lubi tę wiadomość

  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Karm3lko moze coś wróżyć :) :) :)
    a jak DUpek to już wogóle :) ojej mam teraz jeszcze wiekszą nadzieje :D

    troszkę spada temp. mam nadzieję że jutro wzrośnie....planowałam testować w wigilię ale jak nic się nie wydarzy to w poniedziałek 23.12 beta ;-*

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czytam wasze posty i trzymam kciuki za każdą z Was:)
    Tak sobie myślę, dlaczego to wszystko musi być tak stresujące?:(
    Te wszystkie testy... nadzieje... ja tak naprawdę może nie wiem co znaczy nie móc zajść w ciąże ale wiem co to znaczy bać się o zagnieżdżoną fasolkę...
    Dlatego tym razem chciałam wsłuchać się w swoje ciało, bo w poprzedniej ciąży wszystko było pod górkę:) już chciałam się udać do Dr House'a
    Mam nadzieję, ze tym razem będzie łatwiej ale póki co trzeba się skoncentrować na produkcji a tu mi ślubny dzwoni, że wróci po 22:(
    czasem mam wrażenie, że on to specjalnie sabotuje bo mu się te starania póki co podobają:)))))

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    również trzymam kciuki za,was :-* sporo nerwów kosztuja nas te starania...kiedyś myślałam że jak zdecydyjemy się na dziecko to bach i już...a tu hormony,badania,mierzenie...
    mam nadzieję że warto,zrobię wszystko by zostac po raz pierwszy mamą...

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na monitoringu i lekarka powiedziała, że na prawym jajniku jest dużo pęcherzyków i boi się, że mogę być przestymulowana (dwie tabletki CLO dziennie)... Jeden jest większy, ale kilka przekroczyło 8 mm i jest opcja, że mogą też rosnąć. W piątek albo w sobotę idę kolejny raz na usg. Nie wiem już sama co o tym myśleć. Boję się, że tych pęcherzyków będzie za dużo i że znowu nic z tego nie wyjdzie. Dzisiaj przy 9 dc pęcherzyk miał ok 12 mm. Pytałam co dalej jeśli się nie uda i czy inseminacja będzie ok. Powiedziała, że jest do tego sceptycznie nastawiona, bo skuteczność wynosi 30%. Ale chyba w razie co to warto wszystkiego spróbować, nie? Jestem skołowana totalnie..

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Hej dziewczyny :) Ja co prawda jestem już na "finiszu" ale... tez jestem z Wlkp :)
    Milcia.... czy już odebraliście miszkanie w Zalasewie? My tu właśnie mieszkamy :)
    Jeśli będziesz miała chwilkę i ochotę napisz do mnie (na profilu) Bardzo rzadko tu zaglądam.. i właściwie siedzę już jak na szpilkach... Termin mamy za tydzień :)
    Pozdrawiam wszystkie starające się i życzę owocnej pracy :)
    M.
    powodzenia :*

    SLODKA: jesli nie robiłaś, to zrób test ciążowy, bo często w pierwszych tyg. ciaży występują takie małe plamienia. Robiłas dziś ten test czy nie w końcu?

    LILIOE: ale ja także mam zaawansowane PCO. Lekarze sami mówią, że oni nie daja mi szans na naturalne zajście. Testy owulacyjne u mnie kłamią, bo ja mam w większości cyklu LH wysokie i to wcale nie zanczy, że jest owulka.

    OLITKA: witaj! :) a z której części poznania jestes? :)

    MARTYNA: no to powodzenia :)



    karm3lka, martyna1989 lubią tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karm KCIUKI KCIUKI KCIUKI!

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia jeden jest dominujący i jego rozmiar jest super :) nie smutaj się, będzie dobrze. Musi być!

    Milcia lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za słowa otuchy. Oby było ok.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma innej opcji. Kiedy kolejny monitor? Który jesteś dc?

  • anka8820 Ekspertka
    Postów: 201 161

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia28 wrote:
    ja chodzę do doktora Skowronka a Ty ginekologa masz z Ostrowa?
    tak dr mazik

    ojxerl68zpp0dnjs.png uwo9dqk35cdxwpkq.pngqtch47g9q574lwns.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 9 dc. Kolejny w piątek, o ile uda mi się wyjść wcześniej z pracy albo w sobotę. Na poniedziałek już się też zapisałam.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou, mam jeszcze pytanko. U jakiego lekarza się leczysz w Medart? Ja dzisiaj pytałam moją gin o inseminację i mówiła, że w Poznaniu średnio, ale możemy zadzwonić do dr Żaka... Wyczytałam, że przyjmuje właśnie w Medart.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia trzymam kciuki za pomyślny cykl, przy monitoringu będziesz może spokojniejsza ale pamiętaj żeby serduszkowanie nie byłoo do końca 'mechaniczne'z M. :* Choć baardzo o to cięzko gdy bardzo chce się dziecka :**
    Wierzę w Ciebie :)
    aga.just -> na razie nie dziękuję <3 dobrze że jesteście :)

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia gapa nie doczytałam. 9dc i 12 mm to super. Jakie masz zazwyczaj cykle długie? Kiedy przewidywana owu?

    Karm nieustanne kciuki :) w grupie raźniej stanowczo :)

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ