X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poznań, okolice i WLKP :)
Odpowiedz

Poznań, okolice i WLKP :)

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super, że masz takich lekarzy. Ja staram się już 12 cykl. Mam nadzieję, że w tym cyklu się uda :0

    rybka, inessa lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia grudzień miesiącem cudów!

    rybka, inessa lubią tę wiadomość

  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara to niemało przeszlas...obys nie musiala sddługo czekać na drugie malenstwo :-* jeden Skarb już masz :-) to ważne ;) my tu w większosci chyba staramy się o pierwszego
    malucha...
    Grudzień musi być magiczny :-)

    rybka, inessa lubią tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.just wierzę w to, że grudzień będzie magiczny. Zresztą śmiejemy się z mężem, że my też byliśmy poczęci w grudniu, bo oboje jesteśmy z września i to dzień po dniu mamy urodziny.

    inessa lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karm3lka masz rację, większość z nas stara się o pierwsze dziecko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2013, 22:35

    inessa lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Razem będzie nam raźniej :)
    e54a3ab2b52e290eaa354f7d26ce8527.png

    inessa lubi tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karm3lka wrote:
    Kiara to niemało przeszlas...obys nie musiala sddługo czekać na drugie malenstwo :-* jeden Skarb już masz :-) to ważne ;) my tu w większosci chyba staramy się o pierwszego
    malucha...
    Grudzień musi być magiczny :-)
    ale ja przeciez tamą ciążę straciłam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara ja leżałam na endokrynologii w marcu :) zrobią szereg badań i po 2 dniach do domku. Pobyt wspominam bardzo przyjemnie, na endo są fantastyczne siostry i mili lekarze (szczególnie polubiłam dr Kapczuk)

    inessa lubi tę wiadomość

  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara wrote:
    ale ja przeciez tamą ciążę straciłam...

    przepraszam nie doczytalam dokladnie:( przykro mi :(

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilioe: dziękuję za post - pocieszyłaś mnie :)


    wczoraj byłam u innego ginekologa prywatnego (chciałam szybki termin, a mój ginek ma sporo pacjentek, więc czeka się minimum tydzień), tj. do dr A. Wosickiego. Niestety za wizytę zapłaciłam 150zł i z tego, co powiedziała mi inna pacjentka - lekarz zawsze bierze tyle samo, bez względu na to czy masz usg czy nie.Ogólnie nie wiem co o nim myśleć... niby nie pospieszał ani nic, zbadał też piersi, jednak szczerze mówiąc dla mnie za mało wyjaśnił co widzi na usg, dlaczego tak a nie inaczej i jak powinno być...
    Co do usg - jakas dziwna sytuacja. Usłyszałam, że mam znaczną wielotorbielowatośc jajników (PCO, ale takie mocne), ciałka żółtego nie widzi, za to jest płyn w zatoce douglasa - i tu pytanie SKĄD on tam teraz? Lejarz coś tam się pokrzywił, ale nie raczył wyjaśnic nic więcej, jak dopytywałam, to też nie bardzo potrafił odpowiedzieć na moje pytania i mi jakoś to wytłumaczyć... narzekał, że podobno "widzi za mało estrogenów", @ nie będzie i trzeba wywołać. W dniu bad. miałam 14 dpo, czyli u mnie to był 34 dc. Czytałam, że ten płyn powinien być, ale 1-2 dni po owulce a nie 14... Dostałam luteinę 3x1 i nara :/

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara ja miałam płyn pod koniec cyklu jak pękała mi torbiel.
    Jeśli chodzi o leczenie to warto mieć lekarza, który jest bardziej dyspozycyjny niż wizyty, na które czeka się minimum tydzień. Ja mam u swojego lekarza wizyty właściwie w każdy dzień tygodnia, jeśli jest taka potrzeba to nawet w weekendy.

    inessa lubi tę wiadomość

  • anka8820 Ekspertka
    Postów: 201 161

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia28 wrote:
    Hej dziewczynki ja również z wielkopolski Ostrowa Wlkp
    do jakiego ginekologa chodzisz?bo ja do ostrowa mam 15 km

    inessa, Effcia28 lubią tę wiadomość

    ojxerl68zpp0dnjs.png uwo9dqk35cdxwpkq.pngqtch47g9q574lwns.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Kiara ja miałam płyn pod koniec cyklu jak pękała mi torbiel.
    Jeśli chodzi o leczenie to warto mieć lekarza, który jest bardziej dyspozycyjny niż wizyty, na które czeka się minimum tydzień. Ja mam u swojego lekarza wizyty właściwie w każdy dzień tygodnia, jeśli jest taka potrzeba to nawet w weekendy.
    ehh kochana, zazdroszczę takiego lekarza... ja się tułam od jednego do drugiego, bo albo beznadziejny, albo duuzo bierze, albo ma terminy długie :/
    własnie martwię się czy torbieli nie było.. tak mnie potwornie jajniki od 2 dni bolą, jak jeszcze nigdy i ten płyn... :/ nie wiem co robic.
    Mam luteinę teraz, jeszcze 2 dni mi zostały brania.


    może tu któras polecić DOBREGO ginka, nie super drogiego, z szybkimi temrminami w Poznaniu?

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leczę się w klinice od pół roku, a ogólnie leczymy się już rok. Teraz mam pewność, że jestem w dobrych rękach, wcześniej niestety podobnie jak Kiara chodziłam od drzwi do drzwi...

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe: po pół roku wysłali już Was do kliniki? szybko! Mi karzą czekać rok.

    inessa lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe a do jakiej kliniki chodzicie?

    inessa lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja co prawda jestem już na "finiszu" ale... tez jestem z Wlkp :)
    Milcia.... czy już odebraliście miszkanie w Zalasewie? My tu właśnie mieszkamy :)
    Jeśli będziesz miała chwilkę i ochotę napisz do mnie (na profilu) Bardzo rzadko tu zaglądam.. i właściwie siedzę już jak na szpilkach... Termin mamy za tydzień :)
    Pozdrawiam wszystkie starające się i życzę owocnej pracy :)
    M.

    inessa, Effcia28 lubią tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja szczęśliwego rozwiązania :) Będzie świąteczny prezent :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey kobitki
    mam problem: termin miesiączki dzisiaj a od wczoraj na papierze prawie przy każdym podcieraniu oprócz ranka i wieczora trochę krwi a na podpasce Zero! Mam regularne miesiączki po 7dni i to bardzo mocne przez pierwsze 3 dni a teraz nie wiem co sie dzieje? temperaturkę też mam od jakiś 7dni 36,9. Co wy o tym sądzicie? Pomóżcie

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm a test ciążowy robiłaś?

    inessa, Effcia28 lubią tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ