X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poznań, okolice i WLKP :)
Odpowiedz

Poznań, okolice i WLKP :)

Oceń ten wątek:
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obrzeża Poznania w sumie :) prawie jak Poznań. Ajć wspólnie z dziewczynami stwierdziłyśmy że nieprofesjonalnie mnie potraktowała.
    Biorę duphaston, bo chodziło o wyregulowanie cykli. Ostatni cykl bez owulacji stąd gin. zapisała CLO.:/
    Bez monitoringów itd.
    Poki co nie wykupiłam nawet recepty.

    inessa, olitka lubią tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale, że Clo bez monitoringu? Z tego co wyczytałam, nie zaleca się brać Clo bez niego.
    Rozumiem, że to Clo przepisała Ci gin, z której chcesz zrezygnować?
    Wiesz, mi dr Witczak też szybciutko wypisała Clo...

    inessa lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka na moje ślepe oko to chyba owu była - 15 albo 23 dc.

    Może Wy mi podpowiecie - czemu na wykresie zaznacza mi puste kropy temp. mimo, iż nie klikam, żeby mi ją ignorował? Może to być np. od nie mierzenia o tej samej godzinie?

    inessa lubi tę wiadomość

  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TO Z pewnością dlatego ze mierzysz o różnych porach.
    Tia, to z tej gin. właśnie chcę zrezygnować bo dziewczyny z OF mnie ostrzegły przed skutkami brania CLO bez kontrolowania tego...

    inessa lubi tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aj z córą mierzenie o tej samej godz nie jest łatwe, ale będziemy próbować :)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też gin zaleciła monitoring przy stosowaniu CLO.

    Niestety jak się chce cokolwiek zdziałać, to trzeba zapłacić, bo na kasę chorych to czeka się w nieskończoność.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka, ja w poprzednim cyklu brałam też duphaston i po odstawieniu dopiero po dwóch tygodniach dostałam okres. Pierwszy raz mi się tak zrobiło, że musiałam długo czekać na @. Dziś jest 2 dc, więc mam nadzieję, że tym razem się uda.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka8820 wrote:
    hej spójżcie na mój wykres bo nie wiem co jest?kiedy owu?
    ja bym obstawiała 20dc ale to wszystko się wyjaśni pewnie za jakieś 2 dni mam jeszcze tylko pytanie dlaczego tylko jeden test owulacyjny robiłaś?chyba że reszty nie zaznaczyłaś na wykresie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2013, 00:02

    anka8820 lubi tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • anka8820 Ekspertka
    Postów: 201 161

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia28 wrote:
    ja bym obstawiała 20dc ale to wszystko się wyjaśni pewnie za jakieś 2 dni mam jeszcze tylko pytanie dlaczego tylko jeden test owulacyjny robiłaś?chyba że reszty nie zaznaczyłaś na wykresie?
    bo mi tak jakiś jeden się został...

    ojxerl68zpp0dnjs.png uwo9dqk35cdxwpkq.pngqtch47g9q574lwns.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej sloneczka :-) dopisze sie i ja ;-) troszke wiecej niz 100 km.od poznania ;-) ale bysmy sie zdziwily ze mieszkamy tak blisko siebie ;-) jedna kolezanka jest tu z okolic konina ja tez ;-) witam sie :-)

    Tynka1990, inessa, martyna1989 lubią tę wiadomość

  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy rybka :)
    Jak tam u Ciebie starania idą? Grudzień dla wielu dziewczyn bardzo szczęśliwy ...:)

    rybka, inessa lubią tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grudzień jest magiczny. To prawda. Nam z córą udało się w św. Bożego Narodzenia. Taki mały cud świąteczny. Może i teraz się powiedzie... Taka cicha nadzieja.

    rybka, inessa lubią tę wiadomość

  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas marzy o Fasolce na święta...:) Oby się udało :* Ojj zazdroszczę córeczki..też chciałabym dziewczynkę :)

    rybka, inessa lubią tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie starania??? ostatni cykl jestem na owu..udostepnilam teraz wykres dla dziewczyn ale ja klade juz labe na wszystko ;-) chce miec luzackie swieta...odchodze bo zrobilo sie to wszystko za bardzo mechaniczne :-( szczerze kiedys seks byl duzo czesciej bo sie chcialo teraz kokietowalam meza czujac ze to te piekne dni???? ale klade labe moze ze to sa staranka o drugie dziecko,mam juz synola ma prawie8 lat wiec juz mam jeden swoj skarb ;-) kciukam kochane za was wszystkie!!!!!! swieta te maja magiczna moc!!!! <3

    Effcia28, inessa lubią tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karm oj mała daje czadu. Teraz etap bajek i wymuszania :)

    Rybka powodzenia Kochana! To prawda - mamy już swój skarb, to strasznie dużo. Ja teraz panikuje, a jakbym nie miała A. to bym wylądowała w psychiatryku. Po prostu chylę czoła wszystkim kobietom, które tak długo się starają, bo nie zdawałam sobie sprawy, że to takie ciężkie.

    rybka, AnBe, inessa lubią tę wiadomość

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka :-)
    Witam kolejną mieszkankę okolic Konina :-)
    Buziaki

    rybka, inessa lubią tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka1990 wrote:
    Rybka :-)
    Witam kolejną mieszkankę okolic Konina :-)
    Buziaki
    oj zebysmy sie niezdziwily ze jestesmy sasiadkami ;-) albo moze nawet sie znamy ;-)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny, ja sie urodziłam w Poznaniu, mieszkałam tam przez 29 lat :) teraz mieszkam w Krakowie :) - ale nadal i tak czuję się Poznanianką :)
    mam 2 letnią córeczke i od pół roku staramy się o drugie maleństwo.. poki co z marnym skutkiem. Co do lekarzy to z pewnością nie polecam Radosława Słopień - był dobry ale chyba za dużo ma pacjentek i już nie jest (koleżanka która ma problemy chodziła do niego).
    Zyczę Wszystkim owocnych starań :*
    pozdrawiam :)

    rybka, inessa lubią tę wiadomość

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    oj zebysmy sie niezdziwily ze jestesmy sasiadkami ;-) albo moze nawet sie znamy ;-)

    Hehe nie mam nic przeciwko żeby się tak okazało :-)

    inessa lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Witamy nowe koleżanki :) Napiszcie coś o sobie.
    witaj :)
    Mam 23 lata, staramy się o maluszka od czerwca 2013 (więc prawie 7 miesięcy), aczkolwiek wcześniej przez 2 cykle też już się nie zabezpieczaliśmy. Obecnie czekam na @... 3 testy (od pn do wczoraj) wyszły mi niejednoznaczne... wczoraj nawet TŻ widział też tam jakby delikatna kreskę, ale dziś zrobiłam inny test i negatyw :/ Robię testy czułości 25 mlu.
    Jedną ciążę straciłam - ok. połowa 5tc, było to jeszcze przed staraniami.
    Mam zdiagnozowane: PCO, hiperprolaktynemię, miałam (i prawdopodobnie nadal mam)hirsutyzm, chorobę Hashimoto (w tym niedoczynność tarczycy), do tego nadmiar hormonów męskich.
    Ja w Poznaniu mieszkam od stycznia. Leczyłam się u takiej starej ginki na Winogradach, na os. pod lipami (NFZ), była beznadziejna... nie polecam, wywaliła mnie raz z gabinetu z krzykiem, że wcale nie jestem w ciąży i czego ja w ogóle chcę, przecież mam PCO, to nie dziwne, że mi sie @ spóźnia ehh
    Od jakiegoś czasu równocześnie leczę się na NFZ u dr Dydowicza (przychodnia na kasprzaka; lekarz jest ok., bez problemu przepisuje badania, robi usg, ale nie chce stymulować owulacji nie wcześniej niż po 12 miesiącach od początku starań, do tego wcześniej czekałam na wizytę ok. 2 tyg., a teraz ponad miesiąc), prywatnie u dr Pieńkowskiego (świetny! polecam! do tego bardzo sympatyczny i zawsze oddzwania jak wcześniej się nie dodzwonisz, a jak koniecznie chcesz wizytę jakiegos dnia, to bez prbolemu zostanie dla ciebie do późna) oraz na NFZ u gin-endo na Polnej (do tego musiałam miec skierowanie) u prof. dr. hab med. B. Męczękalskiego.
    Aktualnie prof. Męczękalski wypisał mi skierowanie na położenie na oddział endokrynologii ginekologicznej na Polnej. Czeka na @ (bo na fasolkę już nie liczę...) i mam od razu zadzwonić pod specjalny numer umówić się na oddział, położą mnie w 10dc (powiedział, że na pewno będzie miejsce).

    inessa lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ