X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poznań, okolice i WLKP :)
Odpowiedz

Poznań, okolice i WLKP :)

Oceń ten wątek:
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak tylko zapisałam się na ovu to zastanawiam się czy Wam o tym napisać.. nie chciałam żebyście wzięły mnie za "oszołoma':)ale co tam zaryzykuję:)
    Otóż mam koleżankę, która niestrudzenie przez ponad 2 lata starała się o dziecko... nic nie pomagało... najpierw rok prób, potem monitoring, potem stymulacja... nic nie pomagało a ona stawał się wrakiem człowieka zarówno fizycznie jak i psychicznie, moim zdaniem była o krok od depresji..
    i kiedy już zaczynali myśleć o inseminacji i in vitro, natknęła się na info o warsztatach dla par, które bezowocnie starają się o dziecko prowadzonych przez dr Preeti Agrawal

    http://www.preetigin.pl/index.php?str=169


    Zmienili swoje podejście do problemu o 180 stopni, koleżanka przestała brać jakiekolwiek leki hormonalne, wyrzuciła testy, zmieniła dietę ale po pierwsze zmieniła swoje nastawienie psychiczne (pozytywne nastawienie, wizualizacja itp.).
    Oprócz dr Agrawal chodziła na wizyty do dr Tenzin Jangczub (to jest mnich tybetański a także lekarz, który przyjmuje w Poznaniu, on jej zapisał zioła i zalecił dietę).

    Żeby nie przedłużać, powiem, że koleżanka po 3 miesiącach zaszła w piękną bezproblemową ciążę, a gdy jej synek miał pół roku znowu zafasolkowała:) i teraz czekają na drugiego łobuza:)
    Oprócz nich znam jeszcze dwie pary, którym pomogła taka droga...

    Mam nadzieję,że was nie zanudziłam - po moich postach widać, ze straszna ze mnie gaduła:)żeby było jasne nie namawiam nikogo do jakiś " szarlatańskich terapii" to po prostu alternatywna droga dla tych, którzy trochę zwątpili w tzw "akademicką medycynę":)

    PS: odpowiadając na pytanie, jestem z Podolan:)



    karm3lka lubi tę wiadomość

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt mysle nie ma ci za złe takich porad :) po to jest forum żeby powiedzieć o tym i o tamtym :))
    nastawienie to połowa sukcesu, mam nadzieje że szybko dołączymy do grupy ciężarnych :-*

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również jestem z WLKP. Pochodze z Pily a mieszkam pod Poznaniem. Właśnie stuknął 17 cykl starań , który okazał się dla mnie szczesliwy.:) U mnie problemem byla za wysoka prolaktyna i przez nią brak prawidlowej owulacji. Zaszlam w 4 cyklu po ustabilizowaniu hormonów, choc byly podejrzenia, ze pecherzyk jest trochę za maly i potrzebuje stymulacji estrogenem. Moja rada dla staraczek: najpierw zróbcie podstawowe badania. Ja stracilam rok bo moje wykresy wydawaly się owulacyjne.

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na kolejny monitoring idę w piątek lub sobotę.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknijcie na mój wykres proszę - w poniedziałek byłam na monitorze, pęcherzyk 20 mm, wg gina owu śr/czw. Ovufriend chciał mi ustawić owulkę na 18 dc, dlatego anulowałam temp. Dziś ustawiło mi na poniedziałek właśnie. Jak anuluję temp. to wraca owulka w ustawieniach na 18 dc.
    Co o tym sądzicie?

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MArtula spokojnych 9 mies :)

  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka8820 wrote:
    tak dr mazik
    słyszałam już to nazwisko on w szpitalu pracuje tak ? ale nie wiem jaki on jest?

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarażam was wszystkie &&&&&

    aga.just, olitka, martyna1989 lubią tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje raz jeszcze! I zarażaj!

    karm3lka lubi tę wiadomość

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karm3lka! serdecznie gratuluję! :)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:48

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. Ja póki co chcę od siebie oddalić myśli o in vitro, bo wierzę w swój organizm. Dziś byłam na kolejnym monitoringu i pęcherzyk ma 16 mm, a kolejny 12 mm. Pozostałe przystopowały na całe szczęście. Jutro pod wieczór mam sobie podać Pregnyl... Zostałam poinstruowana, jak to zrobić i mam nadzieję, że mi wyjdzie. I od jutra dostaliśmy zielone światło do działania :) Kolejny monitoring w poniedziałek.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że coś mnie tu ominęło. Karmelka w ciąży?? Gratulacje :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia to kciuki za działania :)

  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak wyszło :)) Ślę wam wiruski kochane ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękujemy :)

    karm3lka lubi tę wiadomość

  • anka8820 Ekspertka
    Postów: 201 161

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia28 wrote:
    słyszałam już to nazwisko on w szpitalu pracuje tak ? ale nie wiem jaki on jest?
    fajny jest,tak w szpitalu

    ojxerl68zpp0dnjs.png uwo9dqk35cdxwpkq.pngqtch47g9q574lwns.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello kobietki:) jak przygotowania do świat? :) ja dziś po pierwszym monitoringu, trzy pęcherzyki w lewym jajniku, dominujący 14,3mm... Endometrium 7,8 mm... To 9dzien cyklu, myślicie ze nie za małe to endometrium? kolejny monitoring zaraz po świętach, gin stwierdził ze do tego czasu jeszcze nie zdąży peknac... Nie nastawiam się jednak ze nagle od razu się uda...

    relgh371oy0mp19n.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam małe endo... Mniejsze od Twojego, dziś w 14 dc 6,8 mm. U mnie w 9 dc dominujący miał 12 mm, 11 dc 16 mm i 12 dniu podałam sobie Pregnyl. Testy owulacyjne od wczoraj pokazują pozytyw. Dzisiaj byłam też na usg i gin powiedziała, że pęcherzyk pękł, bo już prawie nic nie widać. Mam nadzieję, że tym razem się uda :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna norma w endo chyba zaczyna się od 8, więc u Ciebie łapie się na styk, a pewnie jeszcze podrośnie, głowa do góry :)

    Milcia to czekamy :) u mnie też potwierdzona owulacja :)

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ