X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywny watek przyszlych mam :)
Odpowiedz

pozytywny watek przyszlych mam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nawet fajna, fajna też pensja, zobaczymy jak będzie szło mi i czy nie będzie za cięzko, dziś 9h :(
    Dasz radę. :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Ja się jako tako nie boję bo jestem myśli że napewno wszystko jest dobrze :) napewno! Chciałabym tylko zobaczyć ta kruszynke już :)

    No właśnie mi się coś ubzdurało, że już dzisiaj masz tę wizytę! Czekam z niecierpliwością na piękną foteczkę :) Ja też się już nie mogę doczekać, wizytę mam już w piątek, a wydaje mi się, że to za 100 lat ;)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcie pokaże napewno :) ja czekam na wiadomości w piątek w takim razie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sussanne jak po pracy?

    Ja właśnie dostałam jakiś mdłości. Ledwo do łazienki zdążyłam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Was podczytuje dziewczyny :)Mam nadzieję , że mogę. Uważajcie na siebie i na swoje skarby. Pozdrawiam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja się powoli zaczynam denerwować przed wizyta :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana. Zaraz smigam do pracy. U mnie już chyba po owu ale wstrzymamy się z mężem jeszcze 2 dni ze wspolzyciem aby mieć pewność. W poniedziałek mam wizytę u rodzinnej i wtedy pewnie będzie szczepionka podana..
    Sloneczokwa trzymam kciuki za wizytę :*

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix a to nie możesz w czasie owu serduszkoeac przez szczepionkę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie naturalnie tez musze uważać przez 3 miesiące...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Nie naturalnie tez musze uważać przez 3 miesiące...
    Uuu a to czemu można wiedzieć? Takie zalecenie z kliniki ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zabronił mi sie starać Ale dal do zrozumienia że jak znajdę naturalnie przez te 3 mies to może być źle bo będę miała w sobie uśpione wirusa tak go zrozumieliśmy i może być większe ryzyko zachorowania na rozyczke. Organizm będzie osłabiony. Tak ja to zrozumiałam. Jeśli zdecydujemy się działać to na własną odpowiedzialność. Ale postanowiliśmy odpuścić. Za duże ryzyko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Nie zabronił mi sie starać Ale dal do zrozumienia że jak znajdę naturalnie przez te 3 mies to może być źle bo będę miała w sobie uśpione wirusa tak go zrozumieliśmy i może być większe ryzyko zachorowania na rozyczke. Organizm będzie osłabiony. Tak ja to zrozumiałam. Jeśli zdecydujemy się działać to na własną odpowiedzialność. Ale postanowiliśmy odpuścić. Za duże ryzyko.
    No rozumiem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie ale mam stres. Do wczoraj byłam przekonana że wszystko jest najlepiej jak to tylko możliwe a dzisiaj nie wiem co się dzieje. Boję się jak cholera

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelka38 witaj :)

    Słoneczkowa bedzie wszystko dobrze!

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    No nie ale mam stres. Do wczoraj byłam przekonana że wszystko jest najlepiej jak to tylko możliwe a dzisiaj nie wiem co się dzieje. Boję się jak cholera

    Kochana, będzie dobrze, a to naturalne, że masz stres - i tak długo wytrzymałaś bez szarpania sobie nerwów :* Zobaczysz dzisiaj swojego zdrowego bobasa i zaraz Ci się humor poprawi :) O której godzinie masz tę wizytę? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2017, 09:53

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa mama - wdech wydech. Cyc do przodu i idziesz. Wracasz z info, ze serce bije :)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Kochana, będzie dobrze, a to naturalne, że masz stres - i tak długo wytrzymałaś bez szarpania sobie nerwów :* Zobaczysz dzisiaj swojego zdrowego bobasa i zaraz Ci się humor poprawi :) O której godzinie masz tę wizytę? :)
    o 18:20 ;) mąż wraca z pracy i jedzuemy po 17. jeszcze mnie zabiera na zakupy bo spodnie musze sobie kupić bo chodzić w rozpiętych to średnio :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Sloneczkowa mama - wdech wydech. Cyc do przodu i idziesz. Wracasz z info, ze serce bije :)
    innych info nawet słyszeć nie chce ;)

    majamia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pracy ok, ale dużo stania, chodzenia i padłam wczoraj na ryj. Miałam też chwilke paniki bo miałam plamienie kawa z mlekiem koloru i dużo szklistego śluzu, trochę się zmartwiłam tym wszystkim no ale przy tym brzuch mnie nie bolała ani nic.

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susan musisz uwazac. Dobrze, ze nie zywa krew, wiec na pewno wszystko ok.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ