X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Dziekuje Ci Seli, przynajmniej bede przygotowana na wizytę i bede wiedziała o co pytać bo nie raz jak od niego czegoś się dowiaduje na wizycie to wszelkie pytania wychodzą mi dopiero w domu... jeszcze raz bardzo Ci dziekuje Kochana <3

    A to tak jest :P Często ;) sama tak mam i próbuje tu się doszukiwać :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale powiem Ci Natalia, ze progesteron swiadczy o tym, ze ta owulacja jednak sie odbyla.... Bo i ja i tutaj Justyna mialysmy kolo 10 to owulacja byla. Jak jest nizej niz 5 to raczej nie ma. Mialas dobry progesteron.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ciąży jestem sceptyczna. Nie nastawiam się ze będzie.

    Co do prolaktyny tez podobny wynik miałam ponad 700. Od ginki dostałam bromergon.
    Tez musze krzywą zrobić. Owulacje potwierdzone monitoringiem.

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ale powiem Ci Natalia, ze progesteron swiadczy o tym, ze ta owulacja jednak sie odbyla.... Bo i ja i tutaj Justyna mialysmy kolo 10 to owulacja byla. Jak jest nizej niz 5 to raczej nie ma. Mialas dobry progesteron.

    Hmm... to by było dziwne bo przecież ten pęcherzyk był ogromny, ciekawa jestem strasznie co ginekolog na te wyniki powie... z tym PCOS to w ogole możliwa jest owulacja? Bo jakos zle mi się to kojarzy i mam wrażenie ze jeszcze z ta prolaktyna to szansa na dziecko równe są 0 :(

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hmm... to by było dziwne bo przecież ten pęcherzyk był ogromny, ciekawa jestem strasznie co ginekolog na te wyniki powie... z tym PCOS to w ogole możliwa jest owulacja? Bo jakos zle mi się to kojarzy i mam wrażenie ze jeszcze z ta prolaktyna to szansa na dziecko równe są 0 :(

    Jest, jak najbardziej. Musial inny peknac. Progesteron wskazuje na owulacje.

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Co do ciąży jestem sceptyczna. Nie nastawiam się ze będzie.

    Co do prolaktyny tez podobny wynik miałam ponad 700. Od ginki dostałam bromergon.
    Tez musze krzywą zrobić. Owulacje potwierdzone monitoringiem.

    Ja na monitoringu pierwszy miałam potwierdzona owu, na drugim był pęcherz 31,5 i gin stwierdził ze nie było ale ten progesteron wyszedł wysoki wiec już sama nie wiem... podpytam w środę na wizycie. A ile już przyjmujesz bromergon? Udało się coś zbić?

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Jest, jak najbardziej. Musial inny peknac. Progesteron wskazuje na owulacje.

    Dzieki Seli, jesteś niezastąpiona! <3 powiem Ci ze ja mimo tej diagnozy jakaś cicha nadzieje miałam bo zalewałam się śluzem płodnym, normalnie czułam prace jajników ale już byłam pewna ze się sama wkręcam ale może jednak coś w tym było, mam nadzieje ze maz ma silne nasienie i może jakiś żołnierzyk doleczyl bo po tej diagnozie trochę odpuściliśmy <3

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robisz wykresy? Moze cos tempka by pomogla... Ja sie zapisalam do ginki by sprawdzic jak tam po tych czopkach... I ja czuje, ze mam dwie owulacje :/ zobacze jak wyglada jajnik w tym miesiacu. Mam podejrzenie pco

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robie wykresów ani nie mierze temp, narazie zdaje się na te monitoringi i swoje obserwacje ae może zacznę... a kiedy odstawisz te czopki i możesz wrocic do starań? I przyjmujesz je właśnie z uwagi na wcześniejsze pco? Podpytuje bo forum śledzę tak systematycznie od niedawna...

    werni lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czopki mam 9 dni, potem przerwa i w kolejnym cyklu znow 9 dni... sa one na zrosty. Mam endometrioze i sie zrobily po operacji pewnie. Do staran wroce kolo maja...

    Ja odpuszczam monitoring na teraz bo to bezsens ale widze, ze mam dwie owulki. Dwa razy sluz, szyjka, skok lh... huh. Nie wiem na ile one sa "dobre"... i czy te czopki cos daly bo tylko jednego dnia byl jakis efekt.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnam brać go cały czas ale zrobiłam przerwe. Jak nie wyjdzie w tym cyklu to zbada prolaktyne jeszcze raz i pójdę do ginki po receptę jak znów będzie wysoka.

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pamiętam ze źle się czułam po nim. Na wymioty mnie brało i głowa bolała.

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loo, szkoda ze musiałaś teraz odpuścić jak te owulacje dwie się trafiły ale wyleczysz się pieknie i będzie ciało przygotowane na dzidzie :) a to starania o pierwszego bobasa czy masz już jakies pociechy? Ja tez mam nadzieje ze moje dolegliwości szybko zalecze co umożliwi mi urodzenie zdrowego potomka :)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Powinnam brać go cały czas ale zrobiłam przerwe. Jak nie wyjdzie w tym cyklu to zbada prolaktyne jeszcze raz i pójdę do ginki po receptę jak znów będzie wysoka.

    Cały czas od kiedy? Może udało Ci się już zbić podczas poprzedniego opakowania... dziewczyny pisały ze czasami już po 2 mscach z bromergon prolaktyna ładnie spadła :)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to dawno było z jakieś dwa lata około jak nie biorę. Dużo wtedy stresu miałam. Może teraz będzie lepiej.

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam... kupiłam test hehe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2018, 15:44

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Loo, szkoda ze musiałaś teraz odpuścić jak te owulacje dwie się trafiły ale wyleczysz się pieknie i będzie ciało przygotowane na dzidzie :) a to starania o pierwszego bobasa czy masz już jakies pociechy? Ja tez mam nadzieje ze moje dolegliwości szybko zalecze co umożliwi mi urodzenie zdrowego potomka :)

    Nie, jestem o rok mlodsza ;) ja rocznik 92. Nie mam dzieci... Nie wiem czy te dwie owulacje dalyby cos. Jedna raczej byla "dobra" :p

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni kiedy testujesz?

    Ja w szafie mam 2 testy-te czułe-10. I zastanawiam się kiedy mogę najwcześniej zrobić? myśle, że ovu miałam przed tygodniem. OM 7.1. Już mnie skręca, czas tak strasznie się wlecze jak na coś czekasz :(

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zrobię jednak. Patrzyłam godz temu na tempke to jest nadal wysoka. 36.87

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki ;)

    werni lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ