X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Hej dziewczyny :)

    Z córką już lepiej nie wymiotuje na szczęście to nie bakteria e-coli lekarz stwierdził zatrucie :( ale już powoli jest lepiej dzisiaj zjadła pierwszy posiłek.

    U mnie okres się rozkręcił na całego więc zaczynamy 13 cykl starań :( 8 luty monitoring zobaczymy co tam mój gin wynajdzie. ale wyobrażacie sobie takie coś że ja dostałam okres przy temperaturze 36,92. Tak jeszcze nie miałam nie wiem dlaczego tal się stało. Przy tak wysokiej temperaturze okres. Jak myślicie co się mogło stać??

    Podobno moze spac drugiego albo nawet trzeciego dnia ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:39

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi. Wczoraj pęcherzyk miał 1.11 dziś ma 1.13. Teoretycznie rośnie okej. Tylko dla gina nie podobają się jego ścianki są za słabe troszkę zapadniete. 15dc mam mieć monitoring jeszcze u innego lekarza.
    Teraz czy jest szansa że ten maluszek jednak urośnie do2? W następnym cyklu mamy już zwiększyć dawkę do3 tabletek. Zastanawia mnie czy mialyscie "słaby " pęcherzyk? Już się śmiałam do mojego męża że jeszcze zniose te jajko, jak to pieszczotliwie nazywamy...

    ja mam :P nawet kilka słabych :P w sumie odkąd odstawiłam antykoncepcje, ginka powiedziała,że potrzeba jeszcze troszkę by one stały się odpowiednio dojrzałe.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:39

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    To tak jak u mnie. Powiedział że muszę troszkę czasu. Muszę zaskoczyć.

    No... Więc ja czekam spokojnie, nie mam żadnej stymulacji.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:39

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    A mnie stymuluje ^^ mam nadzieję że zaskoczę w miarę szybko i małych dawkach.
    Zmienił mi termin na środę 14dc. Ale w prywatnym gabinecie tego drugiego gdzie jest lepsze usg, ale na 20. No ale dobrze że dało radę że wogule mnie ktoś zobaczy.

    U mnie nie było sensu, bo po prostu organizm musi sam to dźwignąć, ale widzę, że w tym miesiącu chyba nawet ładna owulacja będzie, mimo czopków :P bo w sumie one nie blokują, więc mój maluch się rozkręca :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:39

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    To bardzo dobrze. Nawet jak macie przerwę teraz, to ta głupia świadomość że masz w miarę normalny cykl, czy tam owulacjie podbodowoje.

    Tak :) Czuje, że normuje się wszystko i będzie dobrze :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile trzeba czekać po odstawieniu anty aż wszystko się unormuje? Tzn co lekarze mówią? Albo co wynika z Waszych obserwacj?

    f1d9680377.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:39

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    A ile trzeba czekać po odstawieniu anty aż wszystko się unormuje? Tzn co lekarze mówią? Albo co wynika z Waszych obserwacj?

    Ja brałam hormony przez 8 lat :P i odstawiłam, pierwsze krwawienie 29, drugie 26 potem 29 i 27 :P więc nie mam jakoś strasznie, nawet jakaś tam reguła jest :) Podejrzewam, że i ten ostatni byłby 26 gdyby nie dupek :P Owulację miałam taką dobrą chyba w tym 4 cyklu po tabletkach, teraz też widzę, że zaskoczyło i będzie owulacja za ok 2 dni.

    I tak jak piszę Multiwitamina, u każdej to inaczej jest.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja nigdy nie brałam tych tabletek anty i chyba się cieszę :) bo kurcze często po tych tabletach aż się wszystko ureguluje bo jednak to trochę trwa z tego co tu piszecie.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Kurde ja nigdy nie brałam tych tabletek anty i chyba się cieszę :) bo kurcze często po tych tabletach aż się wszystko ureguluje bo jednak to trochę trwa z tego co tu piszecie.

    U mnie szybko, i ja nie miałam wyboru... Nie miałam tylko anty ale i vissane - to jednoskładnikowe i tak na przemian z przerwami. Póki co okres jest regularny, nawet nie bolesny mocno. Boleśni u mnie wynikają ze zrostów po operacji i endometriozy, więc u mnie problemy nie są przez antyki :) Nie żałuję, że brałam ale też nie chcę więcej brać, od tyle :P Prezerwatyw nienawidzę i też do nich nie zamierzam wrócić :P Więc albo dobrze poznam npr albo wrócę po ewentualnej ciąży do antyków.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:39

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim. Dziś rano testowalam niestety negatyw. Jak dalej będzie wysok tempka i nie będzie @ to znów zatestuje.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie. Doszłam do wniosku, że nie będę tracić czasu, zrobię sobie od razu badania hormonów i z wynikamy już pójdę do gina. akurat jestem przed miesiączką, więc nie wiem czy to najlepszy moment. Teoretycznie wypada 3ciego aczkolwiek gin wywróżył, że mi się opóźni. Powiedzcie mi jakie badania na początek najlepiej zrobić i właściwie w którym dniu cyklu? Czy to nie ma znaczenia? I czy da się za jednym pobraniem krwi czy będę musiała się kilka razy wybrać (nie ukrywam, że ma to znaczenie, bo bardzo dużo pracuje i cieżko mi sie bedzie wyrwac z pracy kilka razy)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:39

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie... Progesteron i prolaktyna 7-8 dzien po owulacji, u kazdej to inny dzien cyklu. 3 dnia cyklu mozna tez zrobic prolaktyne, lh, estriadol, fsh. Mozesz tez dokoptowac sobie adriosteron i dhae, testosteron

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Nie... Progesteron i prolaktyna 7-8 dzien po owulacji, u kazdej to inny dzien cyklu. 3 dnia cyklu mozna tez zrobic prolaktyne, lh, estriadol, fsh. Mozesz tez dokoptowac sobie adriosteron i dhae, testosteron
    to mogę teraz ten progesteron zrobić! :D a jak owulacji nie było? to bez sensu robić? czy zrobic jednak?
    testosteron chce tez zrobic

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ