X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Nie bo nie minęły jeszcze 3-4 miesiące. Wcześniej badanie nie ma sensu. Maz miał zabieg 8 grudnia
    Dzieki, dobrze wiedzieć na przyszłość w razie czego ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Jestem już po wizycie u lekarza , i daje znać tak jak obiecałam :)
    A wiec tak : na USG widoczny pęcherzyk ciążowy oraz pęcherzyk żółtkowy . Na ten moment lekarz powiedział ,że wszystko jest w porządku . Jest to 5 tydzień i 5 dzień (tak jak sama obliczyłam ;) ). Za tydzień idę znowu do niego , bo już może będzie widać serduszko i założymy kartę ciąży . L4 dostałam od razu , nawet jakoś specjalnie prosić nie musiałam . Dostałam też duphaston i mam o siebie dbać :)
    Może teraz w końcu się wyśpie jak już wiem ,że wszystko w porządku.
    Objawy : ból podbrzusza (podobno normalne ) , ból piersi , ciągle chce mi się siusiu i pić . Mdłości troszeczkę a wymiotów brak :)
    Trzymam za was kciuki !!
    Monia cieszymy się niesamowicie!!! :) ...i trochę zazdrościmy :P dbaj o siebie koniecznie!!! :)
    a powiedz mi jakie witaminy dałaś swojemu facetowi? w sensie jakiej firmy? jak działają takie cuda to tez mojego nafaszeruję, a nóż widelec coś to pomoże :D

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:40

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2018, 21:44

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • molisia Autorytet
    Postów: 963 552

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ile razy

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 lutego 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Nie. zwiększamy dawkę clo. Jak max nie podziała szpital na stymulacje mocniejsza. Ale to wstępnie. Będę ż moim po 5.02 rozmawiać jak wróci z urlopu.

    Mhm... Bo tak mnie to ciekawi :P bo jakaś przyczyna jest, że nie działa stymulacja.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 1 lutego 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:40

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 lutego 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mowie, ze sa pco bo pco reaguja na wzrost... ba nawet w tym chodzi, ze sa pecherze i one rosna tyle, ze nie pekaja i wtedy jest problem z torbielami (czasem, czesto tez pekaja). Chodzi mi raczej o to, ze rzadko sie zdarza by stymulacja nie pomagala. Pytam z czystej ciekawosci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 08:09

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 1 lutego 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:40

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 lutego 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Nie wiem właśnie jestem dość podłanmna już tym.

    A nie chcesz skonsultowac tego z kims innym?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:40

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh... To takie niefajne. Czlowiek gorzej sie czuje jak jest nie tak jak powinno...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 lutego 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jak tam mija dzień ? Do mnie jutro przychodzi hydraulik. Eh z kranu cieknie woda :(

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 1 lutego 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej werni, u mnie nie najlepiej- wczoraj po wizycie i lekarza przyjęłam pierwsze pol tabletki bromergonu na prolaktyne i zasypiam na biurku, mam tez takie dziwnie piszczenie w uszach ale słyszałam ze to normalne i organizm powinien się przyzwyczaić, po ok 4-6 jak bede się lepiej czuć ma zwiększyć dawkę do całej tabletki :) mam nadzieje ze zbije tym raz dwa te nieszczęsna prolaktyne i kolejny cykl będzie z owulacja :)

    Powodzenia z hydraulikiem, oby naprawił co ma naprawić a nie pogorszył problem bo u mnie sie tak niestety kiedys przydarzyło!:/

    werni lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 lutego 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dobrze poradził lekarz. Przez skutki uboczne bierze się bromergon od najmniejszej dawki. Potem powoli zwiększać. Ja to dalam rade do polowy tabletki. Całej nie mogłam bo mega zle się czułam.

    Oj tak żeby tylko nic nie popsuł. Bo będą jeszcze większe koszta.

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 1 lutego 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RedRose wrote:
    Sell dziekuje za odp :)
    Monika1990 gratuluje :) mozesz krotko opisac cykl w ktorym udalo Ci sie zajść?
    Cykl w którym udało mi się zajść był dosyć dziwny .We wcześniejszym cyklu brałam duphaston ale szczerze nie wiem czy miało to jakiś wpływ . 13 dnia cyklu testy owulacyjne wychodziły pozytywnie , później 21 dc zaczął mnie boleć jajnik - śluz był płodny . Zdziwiłam się bo myślałam ,że jest już po owulacji .Zrobiłam znowu test owu i pozytywny . W każdym dniu gdy testy owu wychodziły staraliśmy się :)
    Po owulacji nie miałam żadnych objawów , żadnego spadku temperatury ,żadnych zawrotów głowy . Tyle się naczytałam o tym , a nic mi nie było . Czekałam na @.
    kupiłam też chłopakowi witaminy fertilman ( chyba Seli je tu polecała ). Wziął 2 tabletki a mi temperatura nie spadała , ciągle ok 37 stopni. No i byłam u lekarza w dzień przed spodziewaną @ i lekarz pobierając cytologie powiedział ,że szyjka jest zamknięta , a potem robiąc mi USG powiedział ,że @ powinna się pojawić w tym miesiącu . 2 dni spóźnił mi sie okres i zrobiłam test :) wyszedł pozytywnie :) Wtedy bolały mnie już piersi co mi się nie zdarzało i dzień wcześniej bardzo mocno zasnęłam popołudniu , tak że w domu nie potrafili mnie dobudzić .
    Także udało się , witaminy chłopaka wpływu na to nie miały żadnego bo brał je już po mojej owulacji . No i przez cały udany cykl byłam na diecie . Jadłam zdrowe rzeczy bo chciałam schudnąć z 5 kg .
    A wy nie traćcie nadziei kochane ! Ja też myślałam ,że się nie udało... i już myślałam o następnym cyklu :) Wszystko jest możliwe . Jak słuchałam ,że trzeba trochę odpuścić , nie myśleć , wrzucić na luz to strasznie się denerwowałam . Ja nie odpuściłam ani na moment , codziennie myślałam o dzidziusiu ! Bądźcie dobrej myśli !!

    Natalia91!, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 1 lutego 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:40

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 1 lutego 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    A wy nie traćcie nadziei kochane ! Ja też myślałam ,że się nie udało... i już myślałam o następnym cyklu :) Wszystko jest możliwe . Jak słuchałam ,że trzeba trochę odpuścić , nie myśleć , wrzucić na luz to strasznie się denerwowałam . Ja nie odpuściłam ani na moment , codziennie myślałam o dzidziusiu ! Bądźcie dobrej myśli !!
    no własnie takie gadanie, a ja mam dziwne wrażenie, że jak lekarze nie wiedzą co jest i dlaczego się nie udaje, to wtedy gadają takie rzeczy. A przecież prawda jest taka, że ludzie od początku starań nie mogą zajść w ciążę i nakręcać się dopiero zaczynają później - im dłużej sie nie udaje. A na początku przecież jest wszystko na luzie, z wielkiej miłości i pomimo tego dziecka nie ma. Więc ta teoria trochę kuleje.

    Seli lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 1 lutego 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna a Ty jak tam żyjesz?
    gadałam dzisiaj z przyjaciółką, która opowiadała historię takiej kobitki w ciąży którą poznała podczas czekania w kolejce do endokrynologa. Że też miała super wyniki, wszystko dobrze, a nie mogli zajść w ciążę nie wiadomo dlaczego. I poszła do endokrynologa zbadać tarczycę. A że trafiła na jakaś widocznie mądra doktor i ta kazala jej zbadać też przeciwciała tarczycy. I okazało sie ze wszystkie badania były ok, tsh, ft3 i ft4 wyszły w normie, a okazało sie ze coś z tymi pciałami było nie tak. Poleczyły sie i zaszła w ciążę bez problemu potem. Tak pomyślałam o Tobie. Robiłaś sobie przeciwciała tarczycy? To może warto sobie zrobić? A nóż widelec? Pamiętam, ze mówiłaś, że u Ciebie wszystkie badania były super. I od czasu tej historii ta moja przyjaciółka mówiła, że powiedziała to kilku osobom i jedna z jej koleżanek też miała własnie ten sam problem z tą tarczycą, zaczeła brać leki i potem tez bez problemu zaszła w ciążę a wcześniej starali sie grubo ponad rok i nic. Może komuś ta historia pomoże dziewczyny.

    werni lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 lutego 2018, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra wiadomość czekamynadzidzie :) mało kto robi takie przeciwciała

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ