X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 3 lutego 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:41

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 lutego 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    O no to bardzo mądre słowa. My z moim jesteśmy jak ogień i oliwa... Ale dajemy radę mimo charakterów

    My sobie wypracowaliśmy wszystko :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 3 lutego 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas było tak, że odkąd zamieszkaliśmy razem to przestaliśmy się kłócić. I tak taki stan trwał wiele lat. Ale teraz odkąd mamy taki nawał pracy (od jakiegoś roku może ciut więcej) to jest coraz gorzej. Bo mąż zmęczony, zapracowany i czepia się o takie rzeczy, na które kiedyś nie zwracał uwagi, mało tego - sam tak kiedyś się zachowywał i było ok. U nas ostatnio co sobotę jest awantura, także nie mam ochoty się budzić rano bo wiem co będzie. Nie powiem, bo ja tez mam swój charakterek. Mamy chyba gorszy okres ostatnio, jeszcze te problemy z ciążą też dobijają. Kupiliśmy mieszkanie, remont, tu sie auto popsuło, tu coś tam. Nie ma czasu dla siebie nawzajem w ogóle :( a tak to mi sie zawsze wydawało, że byliśmy/jesteśmy fajną i dobraną parą.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 lutego 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    U nas było tak, że odkąd zamieszkaliśmy razem to przestaliśmy się kłócić. I tak taki stan trwał wiele lat. Ale teraz odkąd mamy taki nawał pracy (od jakiegoś roku może ciut więcej) to jest coraz gorzej. Bo mąż zmęczony, zapracowany i czepia się o takie rzeczy, na które kiedyś nie zwracał uwagi, mało tego - sam tak kiedyś się zachowywał i było ok. U nas ostatnio co sobotę jest awantura, także nie mam ochoty się budzić rano bo wiem co będzie. Nie powiem, bo ja tez mam swój charakterek. Mamy chyba gorszy okres ostatnio, jeszcze te problemy z ciążą też dobijają. Kupiliśmy mieszkanie, remont, tu sie auto popsuło, tu coś tam. Nie ma czasu dla siebie nawzajem w ogóle :( a tak to mi sie zawsze wydawało, że byliśmy/jesteśmy fajną i dobraną parą.

    A ile jesteście ze sobą i ile małżeństwem? Może potrzebujecie nieco odpoczynku? Gdzieś wyjść albo nawet odpocząć razem w domu :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 3 lutego 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A ile jesteście ze sobą i ile małżeństwem? Może potrzebujecie nieco odpoczynku? Gdzieś wyjść albo nawet odpocząć razem w domu :)
    9 lat razem, w tym 3 po ślubie, a mieszkamy ze sobą już jakieś 6 lat. No możliwe, że jakiś wyjazdowy urlop gdzieś dalej i na dłużej byłby całkiem niezłym rozwiązaniem... tyle, że byliśmy na wakacjach na początku października na tydzień więc dość niedawno ;) a teraz kredyt, remont i hajsu nie ma już na wakacje :/ życie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2018, 12:31

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 lutego 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie muszą być wakacje, czasem trochę winka i film na sofie wystarczy, przytulić się i posiedzieć. My w tamtym roku kupiliśmy mieszkanie, też kredyt, opłaty, wakacji nei było bo i za co? teraz ponad 5 tysi na studia w lutym poszło, do tego moi lekarze... ale spacer, kino... Obiad poza domem, trzeba łapać takie chwile i się nie dać :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 3 lutego 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Nie muszą być wakacje, czasem trochę winka i film na sofie wystarczy, przytulić się i posiedzieć. My w tamtym roku kupiliśmy mieszkanie, też kredyt, opłaty, wakacji nei było bo i za co? teraz ponad 5 tysi na studia w lutym poszło, do tego moi lekarze... ale spacer, kino... Obiad poza domem, trzeba łapać takie chwile i się nie dać :)
    jasne, że tak. Ale my pracujemy od 8-20, więc wyobraź sobie jak zmeczeni wracamy wieczorem, w sobote trzeba coś załatwić i sobota zlatuje, zostaje niedziela, to goście jacyś przyjdą, znajomi, rodzice, albo trzeba isc na jakies urodziny czyjes czy coś. I znowu poniedziałek i historia się powtarza. I kiedy tu znaleźć czas dla siebie? trzeba by było chyba mniej pracowac.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 lutego 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracujecie tak dlugo?... czy to z dojazdem? Wspolczuje, musicie jednak znalezc jakis srodek bo i przy dziecku jest wiele obowiazkow i brakuje czasu... A jednak potrzebujecie siebie nawzajem, spokoju...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 3 lutego 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Pracujecie tak dlugo?... czy to z dojazdem? Wspolczuje, musicie jednak znalezc jakis srodek bo i przy dziecku jest wiele obowiazkow i brakuje czasu... A jednak potrzebujecie siebie nawzajem, spokoju...
    wiem właśnie. Nie no z dojazdem to bedzie więcej, ale jednak nie mamy daleko do pracy, max pół godziny autem. Coś za coś. Chce się mieć kasę, to trzeba pracować ;) Nie no na pewno jakbym zaszła w ciążę, to będę chciała zrezygnować z niektórych rzeczy, nie da się tak na dłuższą metę. Po roku takiego maratonu jestem już strasznie zmęczona. Tak naprawdę to nawet nie mam kiedy iść do lekarza się przebadać.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 lutego 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    wiem właśnie. Nie no z dojazdem to bedzie więcej, ale jednak nie mamy daleko do pracy, max pół godziny autem. Coś za coś. Chce się mieć kasę, to trzeba pracować ;) Nie no na pewno jakbym zaszła w ciążę, to będę chciała zrezygnować z niektórych rzeczy, nie da się tak na dłuższą metę. Po roku takiego maratonu jestem już strasznie zmęczona. Tak naprawdę to nawet nie mam kiedy iść do lekarza się przebadać.

    Nie chodzi o zajście tylko przed... :P Ale bardzo długo... oboje po 10 h? tyle nadgodzin...? Naprawdę masakra.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 4 lutego 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:41

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 lutego 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Laski coś jest nie tak....mam 19 dc i okres? Wdf? Zlało mnie krwią rano przy szukaniu. Czy tak może być przy cyklu bez owulacji?

    Nie mam pojęcia.... A bolało Cię coś?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 4 lutego 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:41

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 4 lutego 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:41

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 lutego 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... Dość wcześnie. A Ty bierzesz coś? Dupek? Luteina?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 4 lutego 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:41

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 lutego 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Nic teraz nie brałam. Dopiero w 21dc luteine. A to teraz nie wiem. Skąpe jak ostatnie no ale krew taka śliska. Ja już nie wiem co jest...2dni temu napiłam się herbaty z krwawnikiem i czymś tam jeszcze. Ale 1 herbata by mi okresu nie wywołała chyba. Po za tym myślę nad jedna opcja. W 8dc na usg lekarz widział ciałko żółte. Podsumował że ze starego cyklu, ale nie miałam w tedy owu. A co jeśli teraz w tym cyklu przeszłam tak w 7dc. Czołem w tedy jajniki. To by się zgadzało 12dni i okres...albo już konkretnie się rozwalilam.

    Możliwe, że miałaś wcześniejszą owulację i dostałaś okresu :) Nie sądzę by to była herbata.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 4 lutego 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:41

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 lutego 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchaj, mi powiedziała, że nawet jak pusty pękł w 7dc to już mogło to przyspieszyć okres... Więc nie musi być pełnej owulacji by dostać okresu...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 4 lutego 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:42

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ