X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 13 lutego 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:45

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 13 lutego 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Nie zakładaj że przepadną. A już się uda w którymś. A do endokrynologia prywatnie czy NFZ? Ja jeszcze kilka h i się dowiem czy jest jakiś dominujący...

    Edit. Już po wizycie. Nie zapeszam na razie. Pęcherzyk na prawym 1.6. Jak do tej pory największy jaki się udał. Oby urósł. Ale mały mi kroczkami do przodu
    Raczej małe prawdopodobieństwo, że się uda. Mam za wysokie tsh, mąż odebrał badanie nasienia - ma tylko 5% dobrych plemników (minimum to 4%, ale to strasznie mało :( ilosciowo za to bardzo dużo, ale co z tego skoro kiepskie). W dodatku nie mam dzisiaj wyników z tego posiewu - to znaczy, że coś wyrosło i trzeba czekać do czwartku. Czyli jednak jakaś infekcja :/ jeszcze pomylili numery zleceń i nie wiem czy to na pewno moje posiewy :| endokrynolog prywatnie dopiero za miesiąc! I to znalazłam taką przychodnię, gdzie indziej to sie czeka 1,5 miesiąca :/ przeginka. Na nfz to chyba z 2lata sie czeka.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 13 lutego 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:45

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 13 lutego 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    To faktycznie nie ciekawie, no ale dobrze ze będziesz miała wyniki. Infekcje wygoisz, masz czas też zbić trosze tsh, a w tym czasie męża podsuplentujesz czymś, dobrze ze nie jest poniżej minimum. To zawsze coś. Na nfz to by się dziecka nie doczekał.
    To do czwartku czekamy razem, Ty na wynik a ja czy urosło mi coś w końcu.
    trzymam kciuki za Ciebie! Jesteś na lekach, więc jest szansa, że urośnie ;) dużo czasu Ci teoretycznie do owulki zostało? Ile dni ten pęcherzyk ma na pęknięcie?

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 14 lutego 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:45

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 15 lutego 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    czekamynadzidzie, jest tu taka dziewczyna, której mąż miał morfologię 0%... i wyprowadzili chyba na 2% i to też wystarczyło, żeby zajść w ciążę. ja po każdym serduszkowaniu lezałam jeszcze około pół godziny, żeby nic nie uciekło :) niby nie ma dowodów naukowych, że to działa, ale nikt nie udowodnił rownież, że to nic nie daje. wierzyłam, że jak plemników jest mało, to każda kropla jest na wagę złota :) nie od dzis mówi się, że dziecko to cud. i często cudem jest sam proces zapłodnienia w sytuacji, gdy wydaje się, że jest beznadziejnie :) głowa do góry
    to jest nadzieja :) posiew wyszedł dobry - mam już wynik. Nic jednak nie urosło :P to można szaleć :P ale tsh nie zbiję juz w tym cyklu :(

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 lutego 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    to jest nadzieja :) posiew wyszedł dobry - mam już wynik. Nic jednak nie urosło :P to można szaleć :P ale tsh nie zbiję juz w tym cyklu :(

    są dziewczyny co przy tsh 5 zachodziły w ciążę, to nie blokuje ciąży a może powodować poronienia, ale mając taki wynik i będąc w ciąży dostaniesz od razu leki, a jak bierzesz leki to już w ogóle jest ok :) więc nie ma co przeżywać tego tsh - jest przeleklamowane nieco ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 lutego 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    pamiętam jak moja koleżanka miała poziom TSH 4 (czyli w górnej granicy normy) i się tym nie przejęła :) a jak poszła po jakimś czasie na kontrolę, to lekarka zaczęła panikować i zaraz jej przpisała taki lek na tarczyce na E. ale nie pamiętam nazwy. Lek obniżył poziom hormonu, koleżanka była w wieku lat 38 (pierwsze dziecko), całą ciążę była bardzo aktywna i urodziła zdrowe dziecko. prawdopodobnie jak zachdziła w ciążę to też miała tak na granicy normy ten hormon, a zaszła farciara za pierwszym razem :) będzie dobrze :)

    Euthyrox, na grupie mojego rocznika jest kobietka co miala 4 i zaszla i nic nie bierze bo lepiej czuje sie bez lekow. Wszystko jest ok.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 15 lutego 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:45

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 15 lutego 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Widzisz nie jest źle ;).
    U mnie też w porządku. Pęcherzyk 2.05 więc jest świetnie.
    Nic tylko się starać:)
    wow super! to już za chwilę bedzie pękał! :)

    Słuchajcie, ale się wkurzyłam. Byłam u tego mojego ginekologa na ten wymaz, a ten powiedział, że zrobi i na bakterie i na chlamydie. Po czym odbieram wynik - nic o chlamydii. Więc poszłam dzisiaj (przechodziłam obok) do laboratorium i się pytam, czy w tym wyniku co dostałam była ta chlamydia zawarta - i co mi pani powiedziała? Że nie, że przecież na chlamydię musi być osobna próbka i inny wymaz. Tadabummmmm... Wkuwww na maxa. Mam dosyć tego gina. Jest jakiś niepoważny. Sam sugerował te badania, po czym ich nie chce zrobić. A to nie dzisiaj, a to nie ma probówki, a to nie ten dzień cyklu itp. I tak się bujam od roku u niego :/ i tak to badanie jest prywatne przecież!!! Więc o co chodzi?! Chyba tracę już cierpliwość :/ i co mi z tego, że jest dobry, skoro ma mnie w dooopie :| Dziewczyny nawet nie wyobrażacie sobie jaka jestem zła jak się dowiedziałam o tym!

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 15 lutego 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:46

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 16 lutego 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    to się można nieźle zdenerwować, ja bym zadzwoniła na twoim miejscu do niego i powiedziała ze byłaś po wyniki się okazało że brak na chlamydie, ni jak a będzie musiał Ci zrobić.
    idę do niego w czwartek, ale doszliśmy do wniosku z mężem, że czas zmienić ginekologa, skoro on tak się zachowuje :/ nie chcę do niego chodzić w nieskończoność :|

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 16 lutego 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    są dziewczyny co przy tsh 5 zachodziły w ciążę, to nie blokuje ciąży a może powodować poronienia, ale mając taki wynik i będąc w ciąży dostaniesz od razu leki, a jak bierzesz leki to już w ogóle jest ok :) więc nie ma co przeżywać tego tsh - jest przeleklamowane nieco ;)
    różnie jest z tym tsh, u jednych blokuje u innych nie. Moja przyjaciółka miała dwie znajome którym tsh blokowało zajście w ciążę, jak zbiły tsh to sie udało. Ale to nigdy nie wiadomo, co człowiek to jest inaczej ;)

    Multi czyli jest szansa u Ciebie, że będziesz miała owulkę w tym cyklu? :)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 16 lutego 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:46

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Koniczynka30 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Przepraszam, nie wiem czy dobry wątek ale potrzebuje pomocy....

    Staram sie o dziecko. W 18dc byłam u ginekologa. Otrzymałam duphaston 2x1 i acard na podtrzymanie ewentualnej ciazy. Niestety wizyte mam
    Dopiero za 2 tyg;( cykle mam 26 dniowe. Do kiedy powinnam brac duphaston ? W dniu spodziewanej miesiączki test moze jwsce nie wyjsć ;( prosze o pomoc

    koniczynka
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:46

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Koniczynka30 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odp. Niestety mój ginekolog na urlopie :( dlatego tak sie martwie, a w listopadzie poroniłam w 8tc :(

    koniczynka
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:46

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Koniczynka30 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 16 lutego 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie mam tel do ginekologa bo zmieniłam i byłam dopiero 2 razy u niego ;(.... poprzedni nie traktował mnie poważnie i przez to straciłam ciaze. Sama jestem na wyjeździe i nie mam możliwości zeby isc na betę ;(( dzis mam 29dc... zrobiłam 2 testy i jest druga kreska bardzo blada... nie wiem co o tym myślec. Okres powinNM dostac w 26-27 dniu cyklu. Niestety mam trombofilie i stad tez ten acard bo problemy z zagnieżdżeniem zarodka... najwcZesniej na betę uda mi sie isc w pon rano ;( nie chce sobie zasKodzci duphastonem ale z drugiej strony ostatnio ciaza mi obumarła w 5 tyg a poronienie było zatrzymane.

    koniczynka
  • Koniczynka30 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 16 lutego 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak i owu miałam potwierdzona 18dc. I od twgo dnia miałam brac duphaston i acard a potem kontrola 27 lutego. Czy po owulacji i mimo brania duphaston okres wystąpi ? Czy trzeba odstawić ?

    koniczynka
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ