X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 16 lutego 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:46

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Koniczynka30 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 16 lutego 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaryzykuje do poniedziałku i zrobie betę. Wtedy chyba bedzie juz wiadomo. Na razie biore cały czas dupka. Mam milion myśli, ale jesli miałaby prYjsc to pewnie by przyszła. Potworze jutro rano jesCse test i zobaczę co wyjdzie ...

    koniczynka
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 16 lutego 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:46

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Koniczynka30 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 16 lutego 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje ;-)

    koniczynka
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 lutego 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka30 - troszkę nie rozumiem, jak się martwisz to powinnaś już betę zrobić!!!Można było ją zrobić przed wyjazdem, beta wychodzi dość wcześnie. A dupka bierze się do 25dc... wtedy sobie sama okres przedłużasz.... Robisz betę i masz pewność, wtedy bierzesz dalej dupka od nowa i nie ma problemu....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 19:11

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 lutego 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny dawno mnie nie było. Jutro nadrobie Was :)

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 17 lutego 2018, 01:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem nowa na forum i też się staramy o dzidziusia lecz obecnie starania zostały "zawieszone". Po wykonaniu badań, usunięciu nadzerki w lipcu 2017 od wrzeźnia 2017 r rozpoczęliśmy. Trochę byłam zaskoczona że się nie udało za 1 razem. Niestety okazało się zaczęły się problemy z okresem, zbyt gruba ścianka macicy która po okresie była coraz gorsza z pojawiającymi się w endometrium torbiel ami. Kolejny miesiąc tragicznego samopoczucia.... Łyżeczkowanie, standardowe badanie histoptatologiczne i komórki cin Iii wysokiego nowotworzenia. Szybki zabieg który potwierdził zajęcie kawałka szyjki macicy. Za tydzien 1 cytologia od zabiegu. Nerwy okropne. Lekarz stwierdził że jeżeli ok to możemy się starać. Trochę się boję co w przypadku gdy za kilka kolejnych miesięcy cytologia znowu będzie nieprawidłowa.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 17 lutego 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:46

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 17 lutego 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:46

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 18 lutego 2018, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry - mam 37 lat i dwójkę chłopaków (16 i 18 lat). Jesteśmy z mężem 12 lat po ślubie i jakoś wcześniej nie było okazji na dziecko. Stąd ta nerwówkę. Bo jak nie w tym roku to raczej już koniec.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Marysia :) Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 18 lutego 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was miala 2 kreski na tescie ciazowym a dostalyscie okres? Ja mialam tak i nie wiem co myslec. Dodatkowo nie mam ubezpieczenia a badania kosztuja duzo tak jak wizyta i nie wiem co robic.

    maleństwo
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lutego 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia :) wrote:
    Czy któraś z was miala 2 kreski na tescie ciazowym a dostalyscie okres? Ja mialam tak i nie wiem co myslec. Dodatkowo nie mam ubezpieczenia a badania kosztuja duzo tak jak wizyta i nie wiem co robic.

    dlaczego nie masz ubezpieczenia?... Pomyśl ile zapłacisz za poród i pobyt ewentualny w szpitalu....


    beta hcg dla pewności kosztuje ok 20-30 zł... Więc nie przesadzajmy, że to kolosalna kwota, wizyta u ginekologa od 100-200 zł. Jak się decydujesz na starania bez bycia ubezpieczoną to chyba liczysz się z kosztami, prawda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2018, 10:55

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Marysia :) Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 18 lutego 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    dlaczego nie masz ubezpieczenia?... Pomyśl ile zapłacisz za poród i pobyt ewentualny w szpitalu....
    Kiedy bede w ciąży to bedzie mnie obejmlwalo ubezpieczenie. A nie mam dlatego ze zostalam oszukana przez pracodawce ktory mnie ubezpieczyl.

    maleństwo
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lutego 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia :) wrote:
    Kiedy bede w ciąży to bedzie mnie obejmlwalo ubezpieczenie. A nie mam dlatego ze zostalam oszukana przez pracodawce ktory mnie ubezpieczyl.

    a mąż/partner? Może Ciebie ubezpieczyć przy sobie a z pracodawcę możesz zaskarżyć w Państwowej Inspekcji Pracy....

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Marysia :) Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 18 lutego 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    a mąż/partner? Może Ciebie ubezpieczyć przy sobie a z pracodawcę możesz zaskarżyć w Państwowej Inspekcji Pracy....
    Juz wszytsko wyjasniam. Bylam u lekarza prywatnie ale mowil ze nie widzi zbyt duzo ale cos jest. Jutro kolejna wizyta. A dowiedzialam sie o tym ze nie mam ubezpieczenia dopiero jak chcialam sie zarejestrowac di lekarza. Ubezpieczy mnie mama.

    maleństwo
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lutego 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia :) wrote:
    Juz wszytsko wyjasniam. Bylam u lekarza prywatnie ale mowil ze nie widzi zbyt duzo ale cos jest. Jutro kolejna wizyta. A dowiedzialam sie o tym ze nie mam ubezpieczenia dopiero jak chcialam sie zarejestrowac di lekarza. Ubezpieczy mnie mama.

    spoko, to się wszystko wyjaśni jak byłaś u lekarza. Wystarczyło zrobić choćby betę ale jak kto co woli.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Marysia :) Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 18 lutego 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    spoko, to się wszystko wyjaśni jak byłaś u lekarza. Wystarczyło zrobić choćby betę ale jak kto co woli.
    Wiem ze powinnam ale caly czas pracowalam duzo a pracowaca stwierdzil ze skoro lekarz nie widzi to nie ma i na badanie mnie nie pusci

    maleństwo
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lutego 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia :) wrote:
    Wiem ze powinnam ale caly czas pracowalam duzo a pracowaca stwierdzil ze skoro lekarz nie widzi to nie ma i na badanie mnie nie pusci

    Sorry, ale ja pierdole :) Po co się tłumaczyć? Co dla Ciebie jest najważniejsze? Dziecko czy pracodawca? Świadomie się starasz tak? To po prostu pomyśl troszkę o konsekwencjach tego. Może mieszkasz w małym mieście to i trudniej, ale zazwyczaj są 24/7 otwarte laboratoria i można iść. A jeśli pracodawca Cię oszukał i nie płaci ubezpieczenia a Ty jeszcze tam pracujesz to już w ogóle gratuluje Ci :P Ogarnij się, trzeba było iść na betę, tym bardziej, że niby ginekolog coś widział, co jeśli poroniłaś bo miałaś niski progesteron? Oczywiście życzę Ci by tak nie było, wiele kobiet ma krwawienia w ciąży i o tym nie wie... Więcej odpowiedzialności i rozumu Ci życzę.

    Co na to Twój partner?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Marysia :) Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 18 lutego 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Sorry, ale ja pierdole :) Po co się tłumaczyć? Co dla Ciebie jest najważniejsze? Dziecko czy pracodawca? Świadomie się starasz tak? To po prostu pomyśl troszkę o konsekwencjach tego. Może mieszkasz w małym mieście to i trudniej, ale zazwyczaj są 24/7 otwarte laboratoria i można iść. A jeśli pracodawca Cię oszukał i nie płaci ubezpieczenia a Ty jeszcze tam pracujesz to już w ogóle gratuluje Ci :P Ogarnij się, trzeba było iść na betę, tym bardziej, że niby ginekolog coś widział, co jeśli poroniłaś bo miałaś niski progesteron? Oczywiście życzę Ci by tak nie było, wiele kobiet ma krwawienia w ciąży i o tym nie wie... Więcej odpowiedzialności i rozumu Ci życzę.

    Co na to Twój partner?
    Ale po co te nerwy. Juz nie pracuje. Jutro ide ostatni dzien zeby odebrac swoje dokumenty. Bylam na okresie wypowiedzenia i tak krocej bo chciala mnie trxymac 2 miesiace. I mieszkam w takim miescie ze jest 1 osrodek zdrowia i nkc wiecej nawet brat nie chcial mnie zawiezc do szpitala. W sobote przeprowadzam sie do wiekszego miasta. Bede miala wiekszy dostep. Tutaj nawet autobusy ani poviagi nie jezdza.

    maleństwo
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 lutego 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia :) wrote:
    Ale po co te nerwy. Juz nie pracuje. Jutro ide ostatni dzien zeby odebrac swoje dokumenty. Bylam na okresie wypowiedzenia i tak krocej bo chciala mnie trxymac 2 miesiace. I mieszkam w takim miescie ze jest 1 osrodek zdrowia i nkc wiecej nawet brat nie chcial mnie zawiezc do szpitala. W sobote przeprowadzam sie do wiekszego miasta. Bede miala wiekszy dostep. Tutaj nawet autobusy ani poviagi nie jezdza.

    Nie nerwy, jestem zdumiona :) Nie miałaś ubezpieczenia? Czemu brałaś okres wypowiedzenia w ogóle? Dziewczyno! :D OGARNIJ SIĘ!! Nie można tak dawać się wykorzystywać.

    I ok, brat, mama... A nie widzę w tym wszystkim twojego faceta, on wie w ogóle, że się starasz o dziecko? bo jeśli by mu zależało na Tobie i dziecku to też stanąłby na czubku penisa by Cię zawieźć i zrobić te durne badanie. Serio. Zastanów się czy jesteście na to gotowi i stać Was na takie rzeczy.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ