X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 maja 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    e tam, ja mam zawsze gęsty, ciągnący się i zawsze jest ta nadzieja i za chwilę ten śluz się robi brązowawy i potem krew i @. Wiele moich koleżanek nie wiedziało, ze jest w ciąży a były. I nie miały żadnych objawów. Także kto wie kto wie ;)

    Dlatego zawsze co cykl jest ta sama nadzieja, nawet jeśli test wychodzi negatywny ;D aż do @...

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 8 maja 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 10:09

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 8 maja 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja też trzymam kciuki za wszystkie testujące!<3 dajcie znak jak efekty - oby same pozytywy;)

    Śluzem to chyba nie ma co się kierować bo różnie dziewczyny mają... tak naprawdę to wiele objawów ciąży może pokrywać się z objawami @:/ nie wspominając już nic o naszej psychice;) Beatrix widzę ze razem mamy 7cs, to zawsze razniej;)

    Czekamynadzidzie może zaproponuj swoje lekarce sama jakieś leczenie chociaż może nie ma takiej potrzeby hormony masz w normie ? Może sama wspomnij o HSG? Mój lekarz też mi się wydaje ok ale też już mnie frustruje trochę jego bierność bo poza tym HSG to zlecił mi tylko podstawowe hormony i pobrał wymazy a na inne badania (IO, MUCHa itd) nie widzi narazie potrzeby skoro jest naturalna owulacja... dlatego pójdę skonsultować się z innym w tym miesiącu a wcześniej sama zrobię to dodatkowe hormony, o których piszą dziewczyny tu na forum...

    Beatrix_ lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 8 maja 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 10:09

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 8 maja 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby wiem ale trochę drażni mnie podejscie mojego gina, nie wiem może taka ma taktyke ze po HSG zleca dopiero dalsze badania... jeszcze go nie dyskwalifikuje bo już się z nim w jakimś stopniu zżyłam ale wole poznac jeszcze punkt widzenia innego lekarza:) a kiedy teraz masz podglad kurnika? Bo po clo jest jeszcze ten zastrzyk na pęknięcie, tak?

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 8 maja 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Beatrix szybkie pytanko . Jaka masz dawkę tego na tsh? Ja 1 raz dziennie teraz.
    Natalio konsultacja nigdy nie zaszkodzi , ale pamiętaj że nowy lekarz to troszkę znowu od nowa.
    Ja dalej na clo i to 2tabletki. Ale już z lekami może to inaczej będzie
    Multi ja dostalam euthyrox 25, 1 tabletka pol godziny przed sniadaniem. Biore tez selen bo pomaga w przetwarzaniu czegos tam w cos tam ;) lekarz tlumaczyl nie pamiętam. Biore jedna tabletke wieczorem. W tym tygodniu ide sprawdzac co soe wydarzylo bo powiedzial zeby zrobic badania za 4 tygodnie. Czytalam na forach ze na początku jak jest za mala dawka to tarczyca sobie nie radzi i tsh moze rosnac wiec sie jakos nie nastawiam. Wiem ze dobranie dawki moze chwile potrwać. Dam znać :) A jakie mialas anty TPO?

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Renes Przyjaciółka
    Postów: 86 86

    Wysłany: 8 maja 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, jak tak patrzę na te wszystkie wątki na forum to jestem w szoku ile dziewczyn ma problem z tarczycą! Sama jestem na świeżo w temacie, biorę Euthyrox 25 od 5 tygodni i idę na kontrolę w następnym tygodniu. Nie myślałam że to taka plaga

    m3sxyx8dxjr56vmf.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 8 maja 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renes wrote:
    Kurcze, jak tak patrzę na te wszystkie wątki na forum to jestem w szoku ile dziewczyn ma problem z tarczycą! Sama jestem na świeżo w temacie, biorę Euthyrox 25 od 5 tygodni i idę na kontrolę w następnym tygodniu. Nie myślałam że to taka plaga
    Z jakiego tsh startowalas? Masz przeciwciala?

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Renes Przyjaciółka
    Postów: 86 86

    Wysłany: 8 maja 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh mi się waha około 3, a przeciwciał jeszcze nie zbadałam. Trochę dziwne że mi endokrynolog nie kazała, zrobię na własną rękę przy okazji kontroli tsh. Bo to chyba nie jest normalne mieć tarczycę 3,6 ml w sumie... ale endo powiedziała, że jak echogeniczność jest ok to to nie jest Hashimoto. No i nie wiem...

    m3sxyx8dxjr56vmf.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 8 maja 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 10:09

    Natalia91!, Beatrix_ lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 8 maja 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hej dziewczyny ja też trzymam kciuki za wszystkie testujące!<3 dajcie znak jak efekty - oby same pozytywy;)

    Śluzem to chyba nie ma co się kierować bo różnie dziewczyny mają... tak naprawdę to wiele objawów ciąży może pokrywać się z objawami @:/ nie wspominając już nic o naszej psychice;) Beatrix widzę ze razem mamy 7cs, to zawsze razniej;)

    Czekamynadzidzie może zaproponuj swoje lekarce sama jakieś leczenie chociaż może nie ma takiej potrzeby hormony masz w normie ? Może sama wspomnij o HSG? Mój lekarz też mi się wydaje ok ale też już mnie frustruje trochę jego bierność bo poza tym HSG to zlecił mi tylko podstawowe hormony i pobrał wymazy a na inne badania (IO, MUCHa itd) nie widzi narazie potrzeby skoro jest naturalna owulacja... dlatego pójdę skonsultować się z innym w tym miesiącu a wcześniej sama zrobię to dodatkowe hormony, o których piszą dziewczyny tu na forum...
    właśnie hormony mam w normie :/ jeszcze po owulacji zrobię sobie dla pewnośći progesteron bo był dość niski - ale był robiony bez monitoringu, wiec nie wiadomo na ile wynik wiarygodny, czy w ogóle owu była. Teraz czekam na wynik AMH i zobaczymy. Może faktycznie zaproponuję, myśle jeszcze czy by nie zrobic tez wymazu na chlamydie jeszcze jakieś dwie.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 8 maja 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny testujące jak tam?? Sa dwie krechy? :)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 maja 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety test negatywny :( mam jeszcze 3-4 dni do @

  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 8 maja 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 to moze byc poprostu za wcześnie na test.

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 maja 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak, dlatego za 2 dni zrobię znowu, ale coś czuję, że ten negatyw zostanie :(

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 8 maja 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 10:09

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 maja 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina, ja niestety nie jestem tak cierpliwa ;D

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 maja 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renes wrote:
    Kurcze, jak tak patrzę na te wszystkie wątki na forum to jestem w szoku ile dziewczyn ma problem z tarczycą! Sama jestem na świeżo w temacie, biorę Euthyrox 25 od 5 tygodni i idę na kontrolę w następnym tygodniu. Nie myślałam że to taka plaga

    Ja też biorę euthyrox 25 już jakieś 7 tygodni :) do tego dostinex na prolaktynę, a 22 maja mam kontrolę i muszę zrobić przeciwciała antyTPO i antyTG + usg tarczycy mam na 21 maja :D i wiecie co... masakra, bo póki się nie starałam o dziecko to byłam zdrowa ;D haha

    Renes, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 8 maja 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 10:09

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 8 maja 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi a kiedy masz powtórzyć tsh i prolaktyne?

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ