X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 9 maja 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renes wrote:
    Ja jestem dopiero na starcie na drodze starań, zaczęłam się przygotowywać od listopada i od tamtej pory mam wrażenie że lekarze prezentują podejście takie, że skoro jeszcze ani razu nie poroniłam i nie staramy się od dwóch lat, to po co cokolwiek sprawdzać. Tylko że ja nie chcę w ten sposób odchodzić do tematu, chcę wiedzieć wcześniej, żeby ew. niedociągnięcia zdrowotne wyrównać albo mieć świadomość, że powinnam coś systematycznie kontrolować dla dobra ciąży. Ale chyba mało kto w środowisku lekarzy stawia na profilaktykę, a przecież tak się trąbi w internecie o przygotowaniach do ciąży i o tym, jakie to ważne. Gdybym nie czytała w necie o badaniach to o wielu rzeczach bym się dowiedziała pewnie dopiero w ciąży, kiedy mogłyby już spowodować jakiś uszczerbek.
    ja jak przyszłam do lekarza przed staraniami o ciążę, bo chciałam, żeby zlecił badania to się zapytał mnie "po co pani tu przyszła". No jak po co :/ żeby sprawdzić czy wszystko ok, jakoś się przygotować, itp, itd. także potwierdzam - w doopie to mają :/
    ja też ciągle slyszę, że nie staramy się rok (dwa lata to podobno kiedyś było, teraz jest rok) to nie ma co się leczyc i panikować. No ale do roku brakuje mi 2 miesięcy i dalej jest ten sam tekst, a ciąży jak nie było tak nie ma :( i jak przyszłam to sie okazało, że nie mam owulacji, albo mam bardzo rzadko, robią mi się torbiele. To jak mam zajść w ciążę jak przez rok nie będzie owulki? :) to moge strać się i 5 lat i nic z tego nie wyjdzie. I takie podejście :|

    a najlepsze moja lekarka nie odbiera teraz ode mnie telefonów i ja nie wiem czy mam brac leki czy nie brac :> ech... czeka mnie długa droga przez mękę :/ nie cierpię służby zdrowia, nawet prywatnie nie ma na co liczyć :/

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    ja jak przyszłam do lekarza przed staraniami o ciążę, bo chciałam, żeby zlecił badania to się zapytał mnie "po co pani tu przyszła". No jak po co :/ żeby sprawdzić czy wszystko ok, jakoś się przygotować, itp, itd. także potwierdzam - w doopie to mają :/
    ja też ciągle slyszę, że nie staramy się rok (dwa lata to podobno kiedyś było, teraz jest rok) to nie ma co się leczyc i panikować. No ale do roku brakuje mi 2 miesięcy i dalej jest ten sam tekst, a ciąży jak nie było tak nie ma :( i jak przyszłam to sie okazało, że nie mam owulacji, albo mam bardzo rzadko, robią mi się torbiele. To jak mam zajść w ciążę jak przez rok nie będzie owulki? :) to moge strać się i 5 lat i nic z tego nie wyjdzie. I takie podejście :|

    a najlepsze moja lekarka nie odbiera teraz ode mnie telefonów i ja nie wiem czy mam brac leki czy nie brac :> ech... czeka mnie długa droga przez mękę :/ nie cierpię służby zdrowia, nawet prywatnie nie ma na co liczyć :/
    Kochana może poszukaj innego lekarza jakiegoś prywatnego albo coś takiego który ma dobre opinie ? Powiem ci,że ja długo szukałam i w końcu znalazłam ,jest super ja starałam się dosyć długo o ciąże znalazłam jego dał mi cło i juz jestem w ciąży.Tobie życzę tego samego z całego serca

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 9 maja 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Kochana może poszukaj innego lekarza jakiegoś prywatnego albo coś takiego który ma dobre opinie ? Powiem ci,że ja długo szukałam i w końcu znalazłam ,jest super ja starałam się dosyć długo o ciąże znalazłam jego dał mi cło i juz jestem w ciąży.Tobie życzę tego samego z całego serca
    wiesz najgorsze to jest, że z nowym lekarzem trzeba zaczynać od początku cały proces :/ i to schodzi kilka cykli, ona jest podobno świetnym lekarzem, zresztą jestem bardzo zadowolona, natomiast teraz nie odbiera, a nic nie mówiła o żadnym urlopie jeszcze 2 tyg temu :( kurde, najwyżej pojadę jutro do niej do gabinetu, może tam chociaż jakaś karteczka będzie, że nie przyjmuje czy cos :( najgorsze, ze nie wiem teraz co z tymi lekami, czy brać czy nie, nie chciałabym sobie przesuwać cyklu, bo to hormony :(
    powoli zaczynam mysleć o jakiejś klinice leczenia niepłodności, ale chcę dociągnąć do roku starań i zobaczymy (żeby mi potem w klinice nie powiedzieli, ze za wcześnie przychodzę). Zresztą kliniki nie ma u mnie w mieścinie (znaczy jest jakaś jedna tylko, dopiero co się otworzyła, ale jej nie ufam), musiałabym dojeżdzać 80 km, co jest już troche uciążliwe :(

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 9 maja 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie, jeśli zależy Ci na jakichś badaniach już konkretniejszych, to musisz kłamać, że już rok minął itd. Ja staram się od grudnia, ale daję sobie czas do września. Jeśli nic nie będzie, to idę do kliniki i mówię, że moje starania trwają ponad rok ;D

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 9 maja 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    czekamynadzidzie, jeśli zależy Ci na jakichś badaniach już konkretniejszych, to musisz kłamać, że już rok minął itd. Ja staram się od grudnia, ale daję sobie czas do września. Jeśli nic nie będzie, to idę do kliniki i mówię, że moje starania trwają ponad rok ;D
    teraz to już za późno, bo ta doktor już wie ile sie staramy (od sierpnia2017), bo chodzę do niej teraz już będzie 3ci miesiąc (zmieniłam na nią po wcześniejszym dziadzie) :/
    ale właśnie kurde trzeba było tak zrobić :/ jak zdecydujemy się na klinikę to na pewno zawyżę czas starań - już jestem mądrzejsza. Żeby czasu nie marnowali. Za chwilę i tak minie rok, to już tak sie przeciąga i nic i stoję w miejscu :(

    No ale przynajmniej jest jedna dobra wiadomość: mąż gwałcił telefon i dodzwonił sie do tej doktor i mnie umówił na wizytę :D nie muszę sama bawić się w lekarza i rozkminiać czy brać leki czy nie i kiedy ;D uf uf :D

    Ania95, Beatrix_ lubią tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 9 maja 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 10:09

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 9 maja 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja na wizytę idę we wtorek i się dowiem co i jak z moim cyklem. CO ciekawego tym razem :P

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 9 maja 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 10:10

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 9 maja 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie musi, ale przyzwyczaiłam się, że jednak jest. To AMH nie wróży dobrze... :/ no nic, zobaczymy, nie nastawiam się na nic póki co :)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Madgirl Przyjaciółka
    Postów: 105 26

    Wysłany: 10 maja 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Renes, ja poroniłam i też nie zlecili żadnych badań... To jest smutne, ale jak same się nie zainteresujemy, to nikt nam nie powie :(


    Przykro mi z tego powodu. Dziewczyny nie wiem gdzie się leczycie ale ja z mężem poszłam bezpośrednio do kliniki niepłodności nie chodziłam po ginekologach konkretnie wybraliśmy androloga i zalecił nam komplet badań, ja zrobiłam badania hormonów( LH, FSH, TSH, SHBG, E2,TST, DHEAS, AMH,HBS, Prolaktyna, Przeciwciała TPO)zrobił mi także badanie USG i okazało się, że mam powiększone endometrium dostałam terapie miesięczną tabl antykoncepcyjnymi a 29 mam zabieg histeroskopii w celu weryfikacji endometrium. W naszym przypadku okazało się że mąż jest bezpłodny :( . Przygotowuję się na IVF.

  • Gosia1895 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 maja 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim mam takie pytanie może którąś tak miała i może mi opowiedzieć o swoim przypadku otóż wczoraj powinnam dostać okres nie dostałam dzisiaj z samego rana zrobiłam test zdjecie obok A od rana mam brązowy śluz żadnych oznak abym miała dostać okres brak bolu brzucha i piersi strasznie się martwię taki śluz zawsze miałam przed okresem ale to może z godz A potem krew A tym razem nic staramy się od 3 lat i znowu boję się że się nakręca nie potrzebnie i będę ryczec w poduszke

    Gosiaczek
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 10 maja 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, jesli chcesz miec pewnosc zrob bete. A co z tym testem bo nie mogę go powiekszyc?

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Gosia1895 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 maja 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę zrobić bety mieszkam w Angli i to tutaj nie jest takie łatwe test pozytywny

    Gosiaczek
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 maja 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madgirl wrote:
    Przykro mi z tego powodu. Dziewczyny nie wiem gdzie się leczycie ale ja z mężem poszłam bezpośrednio do kliniki niepłodności nie chodziłam po ginekologach konkretnie wybraliśmy androloga i zalecił nam komplet badań, ja zrobiłam badania hormonów( LH, FSH, TSH, SHBG, E2,TST, DHEAS, AMH,HBS, Prolaktyna, Przeciwciała TPO)zrobił mi także badanie USG i okazało się, że mam powiększone endometrium dostałam terapie miesięczną tabl antykoncepcyjnymi a 29 mam zabieg histeroskopii w celu weryfikacji endometrium. W naszym przypadku okazało się że mąż jest bezpłodny :( . Przygotowuję się na IVF.
    fajnie, że kompleksowo się wami zajęli i w sumie jakoś tak sprawnie to poszło :) też myślę nad tym, jeszcze dam sobie kilka miesięcy tutaj u zwykłego ginekologa i klinika.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 maja 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1895 wrote:
    Cześć wszystkim mam takie pytanie może którąś tak miała i może mi opowiedzieć o swoim przypadku otóż wczoraj powinnam dostać okres nie dostałam dzisiaj z samego rana zrobiłam test zdjecie obok A od rana mam brązowy śluz żadnych oznak abym miała dostać okres brak bolu brzucha i piersi strasznie się martwię taki śluz zawsze miałam przed okresem ale to może z godz A potem krew A tym razem nic staramy się od 3 lat i znowu boję się że się nakręca nie potrzebnie i będę ryczec w poduszke
    ja też niezbyt widzę ten test. Poczekaj jeszcze dwa dni i powtórz test najlepiej z samego rana, porannym moczem.

    Beatrix_ lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 10 maja 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1895 wrote:
    Nie mogę zrobić bety mieszkam w Angli i to tutaj nie jest takie łatwe test pozytywny

    Jeśli test pozytywny to gratulacje :) powtórz test dla pewności :)

  • Madgirl Przyjaciółka
    Postów: 105 26

    Wysłany: 10 maja 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    fajnie, że kompleksowo się wami zajęli i w sumie jakoś tak sprawnie to poszło :) też myślę nad tym, jeszcze dam sobie kilka miesięcy tutaj u zwykłego ginekologa i klinika.
    Może jednak warto spróbować zasięgnięcia porady u androloga może problemy są po obu stronach. Warto rozważyć koszta naprawdę są porównywalne a ginekolog w kilnice także jest i to na nfz

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 maja 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madgirl wrote:
    Może jednak warto spróbować zasięgnięcia porady u androloga może problemy są po obu stronach. Warto rozważyć koszta naprawdę są porównywalne a ginekolog w kilnice także jest i to na nfz
    wiesz co, ale robiliśmy badania nasienia i nie były takie złe. Szału nie było, ale w granicach normy się mieścimy, więc nie wiem czy jest taka potrzeba iść do androloga skoro wyszło wszystko ok. Raczej po mojej stronie są problemy. Niski progesteron, torbiele, wysokie AMH itp.

    Beatrix_ lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 11 maja 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, miałam ostatnio urwanie głowy więc byłam mniej aktywna, u mnie dziś 5dc, z rana zrobiłam dodatkowe badania z krwi i prawie 300zł poszło w cholerę:/ @ jeszcze sie utrzymuje więc narazie się jeszcze nie zapisuje do innego gina żeby zerkną na te moje wyniki...

    Czekamynadzidzie obyś we wtorek ujrzała piękny pęcherzyk i piękne endometrium, ewentualnie już ciałko żółte w zależności na jakim etapie cyklu jesteś;)

    Jak wasze plany na weekend? Ja w niedziele mam komunię więc wracamy jutro w rodzinne strony :)

    A tak przy okazji, macie jakiegoś dobrego ginekologa w Warszawie do polecenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2018, 20:15

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 11 maja 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 10:10

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ