X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już tyle o tym czytałam ale ja dziś nie pamiętam jaka była wczoraj w dotyku czy bardziej miękka czy bardziej twarda więc nie mam do czego się odnieść. A śluz to prawie cały miesiąc mam jeden kremowy jak balsam 2 miesiące temu miałam duuuzo płodnego. myślałam że to dzięki tabletka z wiesiołka ale dalej łyka a śluzu jak na lekarstwo i ciąży brak

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja "suchych " dni mam bardzo malo. Wiec non stop mam bardzo duzo sluzu. I co ? I nic..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam problem z określeniem wiem kiedy jest wysoko ale nigdy nie wiem czy jest twarda czy miękka. Ja suche dni to mam tylko kilka dni przed @ jak jestem sucho to już wiem że na 100% przyjdzie @. Nawet w tedy przy stosunku jest problem.

    Ja to ogólnie mam problem z tym śluzem bo jest niewidoczny albo go nie mam.

    No ja jedynie co zaznaczam to tabletki jakie biorę i temperaturę śluzu to ja nie potrafię określić.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ja też mam problem z określeniem wiem kiedy jest wysoko ale nigdy nie wiem czy jest twarda czy miękka. Ja suche dni to mam tylko kilka dni przed @ jak jestem sucho to już wiem że na 100% przyjdzie @. Nawet w tedy przy stosunku jest problem.

    Ja to ogólnie mam problem z tym śluzem bo jest niewidoczny albo go nie mam.

    No ja jedynie co zaznaczam to tabletki jakie biorę i temperaturę śluzu to ja nie potrafię określić.


    Ja nawet nie wiem kiedy jest nisko a kiedy wysoko. No ja maam nadmierny sluz wiec moge sie podzielic ;p hihi. A tak serio to ja przed @ mialam tyle sluzu wodnistego ze szok.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy a ja mam wręcz przeciwnie zobaczymy czy wiesiołek coś da podobno żeby coś było widać trzeba go brać przez 3 mc czyli standardowo jak się bierze wszystkie suplementy.

    Wiesiołek bierze się od 1 dc do owulacji później przerwa itd ciekawe jaki będzie ten mój cykl. Jestem mega ciekawa co mi lekarz powie tego 15 stycznia co zaopserwóje mam nadzieję że ten okropny torbiel znikł

    Mój ginekolog mówił coś o zastrzyku na przebicie pęcherzyków jeżeli faktynie one same bnie będą pękać.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz. Moj lekarz nawet nie widzial czy moj pecherzyk peka czy nie.. Jak ostatnio bylam to mialam pecherzyk 2,5 cm chyba. I stwierdzil ze powinien niedlugo pekac.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no nie mój ginekolog chce sprawdzić czy pęcherzyki u mnie pękają i czy rosną w ogóle do odpowiednich rozmiarów.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moj ginekolog to w ogole jest dziwny.. Wiec nie dziwie sie ze nie sprawdza takich rzeczy.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Ale tutaj dzisiaj cisza :)

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde dziewczyny właśnie znowu dostałam okres... :( zaczynam go nienawidzić... :/ kolejny raz... :/ a już myślałam, że się uda tym razem :/

    Ja nie wiem co jest. Niby u mnie wszystko książkowo, nie choruję na tarczycę, tsh, ft3, ft4 w normie, wszystko jest ok, tempka co miesiąc zaraz po owu podnosi się, wraz z miesiączką spada (jest bardzo wyraźne rozgraniczenie miedzy fazami cyklu jeśli chodzi o temp), testy lh pokazują pik 48h przed spadkiem temperatury, mam takie kłucia w podbrzuszu na zmianę po lewej/prawej stronie w tym czasie, niby wszystko super a ciąży jak nie było tak nie ma :/ jedyne co to trochę testy ślinowe wypadają zbyt wcześnie moim zdaniem (różnica ok 2dni, kiedy mam owu to nie ma już paprotek, a właśnie wtedy powinny być). No i kiedyś przed każym okresem bolały mnie bardzo piersi, były mega wrażliwe na dotyk, a od kilku lat nie mam już takich objawów... <płacze>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 18:45

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za kazdym razem kiedy nie dostaje okresu mam nadzieje ze to ciaza. Milion testow i ni pieruna. ;) ale jakos mi ulzylo jak tu rozmawiam z wami i mam inne podejscie. ;) nawet mi humor wrocil dzisiaj ;) odwiedzila mnie moja chrzesnica i zaraz mi lepiej. Druga chrzesnice ja odwiedzilam to juz calkiem.

    Czekamy...
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorki, mega smutno mi, musiałam sie komuś wyżalić, bo nie będę biadolić mężowi, bo będzie miał mnie dosyć :(

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Ja za kazdym razem kiedy nie dostaje okresu mam nadzieje ze to ciaza. Milion testow i ni pieruna. ;) ale jakos mi ulzylo jak tu rozmawiam z wami i mam inne podejscie. ;) nawet mi humor wrocil dzisiaj ;) odwiedzila mnie moja chrzesnica i zaraz mi lepiej. Druga chrzesnice ja odwiedzilam to juz calkiem.

    mam identycznie :) jednak to duże wsparcie wiedząc, że nie jest się jedną jedyną która ma takie same problemy :)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    sorki, mega smutno mi, musiałam sie komuś wyżalić, bo nie będę biadolić mężowi, bo będzie miał mnie dosyć :(


    Pociesz sie ze nie jestes sama. Mnie dzis zalewa caly dzien. Ogolnie to czuje sie okropnie ale jak wyzej napisalam wraca mi humor ;) wiec nie martw sie bedzie dobrze. Napewno nam sie kiedys uda.

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam w ogloszeniu pieknego pieska i chce go na urodziny od meza. Ale jest bialy i maz powiedzial ze zadnego bialego psa. A ja mowie ze ja go chce a on do mnie a co bedzie ci pasowal do wystroju domu ? ;p hihi glupol.

    Czekamy...
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Pociesz sie ze nie jestes sama. Mnie dzis zalewa caly dzien. Ogolnie to czuje sie okropnie ale jak wyzej napisalam wraca mi humor ;) wiec nie martw sie bedzie dobrze. Napewno nam sie kiedys uda.
    no właśnie ja tez jestem jedną z tych umierających fontann podczas @ :D no jest trochę lepiej, zdecydowanie ;)
    a czemu nie chce białego? bo się będzie brudził bardziej? :P

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba o to mu chodzi ze bedzie wiecznie brudny. Ale on go nie bedzie kapal tylko ja. Wiec nie wiem o co mu chodzi. ;) jesli bedzie aktualny to zaraz go biore ;)

    Czekamy...
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    kurde dziewczyny właśnie znowu dostałam okres... :( zaczynam go nienawidzić... :/ kolejny raz... :/ a już myślałam, że się uda tym razem :/

    Ja nie wiem co jest. Niby u mnie wszystko książkowo, nie choruję na tarczycę, tsh, ft3, ft4 w normie, wszystko jest ok, tempka co miesiąc zaraz po owu podnosi się, wraz z miesiączką spada (jest bardzo wyraźne rozgraniczenie miedzy fazami cyklu jeśli chodzi o temp), testy lh pokazują pik 48h przed spadkiem temperatury, mam takie kłucia w podbrzuszu na zmianę po lewej/prawej stronie w tym czasie, niby wszystko super a ciąży jak nie było tak nie ma :/ jedyne co to trochę testy ślinowe wypadają zbyt wcześnie moim zdaniem (różnica ok 2dni, kiedy mam owu to nie ma już paprotek, a właśnie wtedy powinny być). No i kiedyś przed każym okresem bolały mnie bardzo piersi, były mega wrażliwe na dotyk, a od kilku lat nie mam już takich objawów... <płacze>
    Ile dni trwa Twoja 2 faza? Partner bada nasienie ?

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Ile dni trwa Twoja 2 faza? Partner bada nasienie ?
    14dni, no może to partnera wina... na razie próbujemy, tak myślę, że jak będzie bliżej roku regularnych starań to wtedy pójdziemy do gina, bo jak się okazuje, dla niektórych lekarzy pół roku to za mało, więc już nie chcę żeby mnie odsyłali i wtedy i ja pójdę do gina i mąż zrobi to badanie nasienia, póki co to sobie pobiadolę, bo ciężko to ukryć - z każdym miesiącem zaczynam się coraz bardziej spinać...

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No chyba o to mu chodzi ze bedzie wiecznie brudny. Ale on go nie bedzie kapal tylko ja. Wiec nie wiem o co mu chodzi. ;) jesli bedzie aktualny to zaraz go biore ;)
    hahah naprawdę? :D e tam przesadza :D biały będzie śliczniutki <3 mój mąż nie cierpi zwierząt :(

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ