Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz chce zebym miala zajecie dopoki nie znajde pracy a jak znajde to piesek bedzie do babci na wakacje jezdzil ;p

    Czekamy...
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1625

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    14dni, no może to partnera wina... na razie próbujemy, tak myślę, że jak będzie bliżej roku regularnych starań to wtedy pójdziemy do gina, bo jak się okazuje, dla niektórych lekarzy pół roku to za mało, więc już nie chcę żeby mnie odsyłali i wtedy i ja pójdę do gina i mąż zrobi to badanie nasienia, póki co to sobie pobiadolę, bo ciężko to ukryć - z każdym miesiącem zaczynam się coraz bardziej spinać...
    a jakieś witaminy mąż bierze? Czasami wystarczy takie podstawowe jak cynk, selen, witamina c

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety pieski sprzedane ;( i moje nadzieje znowu sobie odeszly.. ;( musze wzukac dalej..

    Czekamy...
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie ja też mam cykle regularne żadnych problemów no może śluzu mało, mój badania robił wszystko ok a dwóch kresek od roku brak. Nie jesteś sama

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ta bezradność jest najgorsza bo jakbym chora na coś była to leczyć mogę, coś robić, działać a tak tylko czekać muszę i mieć nadzieję...

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamy białe pieski są śliczne. Mój jest biało rudy i żałuję że nie cały biały ale prawda kąpać trzeba raz w tygodniu

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No sa sliczne sa.. Ale spoznilam sie.. ;(

    Czekamy...
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakiego chcesz? jakaś konkretna rasę?

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze w pracy do 22. Mam teraz chwile to na szybko przeczytałam.

    Każdej życzę zdrowych dzieci. Z moim tez rozmawialiśmy o dzieciach bliźniakach i więcej. Góra bliźniaki to bym podolala nie wiem jak więcej :)

    Co do bromergonu. Dawno nie brałam. Zrobiłam przerwe. Ale jak bralam to nie dobrze po nim mi było. Przeważnie głowa mnie bolała strasznie.

    Co do białych psów. Mój przyjaciel ma białego owczarka podhalańskiego. Jest super ma na imię Lala :)

    olciaa lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do psów zawsze mi się podobały labradory i spaniele :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to akurat byl maltanczyk.. Ja chce malego pieska zeby mogl mieszkac w domu. ;)

    Czekamy...
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaraz nadrobie wasze wpisy ale najpierw wyniki badań :
    glukoza 71.11
    tsh 1.6298
    ft4 0.86
    ft3 2.96
    prolaktyna 21.75
    progesteron 0.4
    cholesterol ... 230 :(
    morfologia jest ok
    Powiedzie mi proszę jak z tym tsh ?

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh jest w miare dobre gdybys miala powyzej 2,5 to mialabys sie czym martwic. Tak mysle.

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wie ktos moze jak prolaktyna ? Bo ja mialam 19.42 ? Czy to jest dobrze czy zle ?

    Czekamy...
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ta prolaktyna tez mnie zastanawia . Pisze ze przedział jest od 5.18-26.53 .
    niby w normie mam ale nie wiem ile powinno być podczas starań

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam ze do 25 jest norma i wszystko w porzadku. Bo zbyt niska tez nie moze byc.

    Czekamy...
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha mam shih tzu nad maltańczykiem też myślałam ale akurat shih tzu się trafiły obydwie rasy super maltanczyk trochrony bardziej żywiołowy choć wiadomo różne egzemplarze się trafiają;) Moja jest typem śpiocha kanapowca

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No.. ;) ale jednak chyba wezmiemy mieszanca yorka. Jest taki sliczny i jakos tak zal mi sie go zrobilo. Ma takie smutne oczka. Nie musze miec rasowego ;) wystarczy zeby byl.

    Czekamy...
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak samo mam z grupy piesków wziełabym najbrzydszego albo najbiedniejszego najsmutniejszego bo by mi go szkoda było że nikt go nie pokocha:)

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ja tez taka jestem.. ;) tak mi sie szkoda go zrobilo.

    Czekamy...
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ