X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja była najmniejsza z całego miotu. My niestety możemy mieć tylko te z włosami bo Mój ma uczulenie na sierść

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika widzę że wyniki nie są złe musisz tylko popracować nad zbiciem cholesterolu i będzie dobrze

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no widzisz.. My chyba nie mamy uczulenia. Kiedys mialam psa i bylo ok. Moj tez mial i tez bylo ok. Ale wiem czy cos sie nie zmienilo "na starosc"

    Czekamy...
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak z innej beczki nie wiem czy po castsgnusie czy po świątecznych słodyczami ale tak mnie wysypało syfami na twarzy i na plecach

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś jak badalam cholesterol to miałam przy górnej granicy. Chyba tez powtórzę jak będę robiła badania.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem wysypana teraz. Ale ja na @. I od mandarynek. Wiec teraz sezon mandarynkowy to jestem wysypana ;/

    Czekamy...
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarina wrote:
    Monika widzę że wyniki nie są złe musisz tylko popracować nad zbiciem cholesterolu i będzie dobrze
    tak wiem , jestem już na diecie . Same gotowane warzywa i takie tam... słodyczy nie jem 4 dzień ! A ja na prawdę je uwielbiam . Kocham ! :p
    ciesze się , że te wyniki są ok .Trochę się dzięki temu uspokoiłam. Ale dzisiaj miałam straszny ból jajnika przez pół dnia , chyba na owulacje. A myślałam , że już miałam . Test owu wyszedł ciemny jak nigdy .
    Ojej na tez jestem wysypana . Nie wiem dlaczego .
    A ja też mam pieska i 2 kotki . Kocham je nad życie <3

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech mnie to ciągle coś... jak nie pryszcze to opryszczka a jak coś nie wyskoczy to migrene mam hshahaha

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to ja mam takie wymowki jak nie mam ochoty na przytulaski ;p

    Czekamy...
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarina podobnie mam. Tez ciągle coś mi wyskakuje. Gin-endo. Kazał mi zrobić badania to Androstedion-wysoki i musiałam brać 3 miesiące antyki i na szczęście spadło.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No to akurat byl maltanczyk.. Ja chce malego pieska zeby mogl mieszkac w domu. ;)
    a to duży nie może?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    tak wiem , jestem już na diecie . Same gotowane warzywa i takie tam... słodyczy nie jem 4 dzień ! A ja na prawdę je uwielbiam . Kocham ! :p
    ciesze się , że te wyniki są ok .Trochę się dzięki temu uspokoiłam. Ale dzisiaj miałam straszny ból jajnika przez pół dnia , chyba na owulacje. A myślałam , że już miałam . Test owu wyszedł ciemny jak nigdy .
    Ojej na tez jestem wysypana . Nie wiem dlaczego .
    A ja też mam pieska i 2 kotki . Kocham je nad życie <3

    Ja mam psa, ale chciałabym drugiego, zobaczymy jak wyjdzie :)
    Fajnie mieć dużo zwierzaków, uwielbiam <3

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja marzę bardzo o buldogu francuskim ale mój mąż nie chce zgodzić się na pieska bo mamy kotka :( no i jak na razie pieska mieć nie będę :(.

    Ale wczoraj otrzymałam od męża inną wspaniałą nowinę że rzucił palenie i już 2 dzień nie pali jupiiii ale się ucieszyłam mam nadzieję tylko że się utrzyma.

    Jeżeli chodzi o tsh to ja miałam 2,5 to ginekolog kazała mi już zbijać bo powiedziała że jeżeli stara się o dziecko to lepiej mieć tak 1,5 :).


    Dzisiaj piątek ostatni dzień pracy w tym tygodniu. Jakie macie dziewczyny plany na weekend:)

    werni lubi tę wiadomość

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaa miałam jeszcze napisać że co do witamin dla męża to ja kupuje mężowi cynk,selen i witaminę c i na bieżąco bierze mimo że z nasieniem jest wszystko ok to lekarz powiedział nam że nie zaszkodzi brać. Mój mąż jest tez sportowcem więc lekarz powiedział że stąd też dobre takie nasienie. Więc u nas ewidentnie problem lezy po mojej stronie .

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja marze o Jack Russell terrierze i beagle ale niestety mamy małe mieszkanie i mamy takie prace ze dużo ten piesio siedziałby sam :( wiec narazie moge sobie tylko pomarzyć o piesku...

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakos nie mam miejsca by miec duzego psa.poza tym maz zgadza sie tylko na malego. Ja w sumie tez nie chcialabym takiego duzego w domu.

    Justyna tez mi sie podobaja buldogi ale u nas jest teraz szal na nie. Co drugi dom ma buldoga ;p moim marzeniem jest piesek Boo. Jak misiek. Ale za drogi nie stac nas na takiego. ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 09:25

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wygląda wasz wykres dziewczyny jeżeli chcecie to pokażcie u mnie to wygląda tak

    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Jakos nie mam miejsca by miec duzego psa.poza tym maz zgadza sie tylko na malego. Ja w sumie tez nie chcialabym takiego duzego w domu.

    Justyna tez mi sie podobaja buldogi ale j nas jest teraz szal na nie. Co drugi fom ma buldoga ;p moim marzeniem jest piesek Boo. Jak misiek. Ale za drogi nie stac nas na takiego. ;(



    Tak boo się przepięknie i miałam go mieć za nim kupiliśmy kotka ale wiesz co się okazało że te pieski bardzo chorują a są bardzo drogie to prawda. Dlatego kupiliśmy kotka a teraz bym bardzo chciała mieć buldoga francuskiego one są przekochane :)

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Zawsze mowilam ze bede go miala.. Moze kiedys jak wygram w totka ;p tylko zeby wygrac trzeba grac ;) ja jakos nie lubie kotow. Jak sie tak ocieraja o nogi to ja juz mam gesia skorke. Nie cierpie tego.

    Czekamy...
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ja marzę bardzo o buldogu francuskim ale mój mąż nie chce zgodzić się na pieska bo mamy kotka :( no i jak na razie pieska mieć nie będę :(.

    Ale wczoraj otrzymałam od męża inną wspaniałą nowinę że rzucił palenie i już 2 dzień nie pali jupiiii ale się ucieszyłam mam nadzieję tylko że się utrzyma.

    Jeżeli chodzi o tsh to ja miałam 2,5 to ginekolog kazała mi już zbijać bo powiedziała że jeżeli stara się o dziecko to lepiej mieć tak 1,5 :).


    Dzisiaj piątek ostatni dzień pracy w tym tygodniu. Jakie macie dziewczyny plany na weekend:)

    Ja mam właśnie buldoga fr. :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ