X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Dziewczyny wysłałam wam wszystkim zaproszenia potwierdźcie sobie je :)

    Ale mam dobrą nowinę pierwszy raz od początku naszych starań zobaczyłam u siebie dzisiaj rano przeźroczysty śluz aż się ucieszyłam jak głupia, podcierałam się to zostało go dosyć sporo na papierze :). Córka dzisiaj jedzie do babci na cały weekend więc z mężem mamy dużo czasu dla siebie :P od 12 miesięcy go nie widziałam nie wiem czy to zasługa tego wiesiołka ale ujawnił się skubaniec :P :P

    ja z sluzem akurat problemu nie mam. mnie od 9/10 dc do 13/14 tak zalewa ze nie wiem o co chodzi

    mozliwe ze wiesiolek Ci pomogl :)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 dziękuje :) ja za ciebie również trzymam kciuki :)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    ja z sluzem akurat problemu nie mam. mnie od 9/10 dc do 13/14 tak zalewa ze nie wiem o co chodzi

    mozliwe ze wiesiolek Ci pomogl :)


    Możliwe że tak bo przez 12 miesięcy jak się staramy nie widziałam u siebie śluzu :) wow u mnie to na prawdę rewelacja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje ze nadaze za Wami bo bardzo duzo piszecia a ja nie zawsze mam czaqs czesto zagladac :P

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też zalewa :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz radę ja też raz nadrabiałam prawie pół dnia :P i dałam radę :). Ale zaglądaj tutaj na prawdę jest fajnie. czasem dobrze tak pogadać mi to bardzo pomaga :)

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    E, nie musi od razu :) do września wystarczy :P


    No ja tam wam zycze zeby od razu sie udalo. ;) zeby juz sie nie stresowac i w ogole.. ;) ale wszystko przed Wami /Nami ;)

    Czekamy...
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Dziewczyny wysłałam wam wszystkim zaproszenia potwierdźcie sobie je :)

    Ale mam dobrą nowinę pierwszy raz od początku naszych starań zobaczyłam u siebie dzisiaj rano przeźroczysty śluz aż się ucieszyłam jak głupia, podcierałam się to zostało go dosyć sporo na papierze :). Córka dzisiaj jedzie do babci na cały weekend więc z mężem mamy dużo czasu dla siebie :P od 12 miesięcy go nie widziałam nie wiem czy to zasługa tego wiesiołka ale ujawnił się skubaniec :P :P

    No to kochana do dzieła :) Nie ma na co czekać heh u mnie już po owulacji , i w tych dniach były starania ... także teraz tylko pozostaje mi czekać i nie myśleć za dużo bo na głowę dostane .

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Dasz radę ja też raz nadrabiałam prawie pół dnia :P i dałam radę :). Ale zaglądaj tutaj na prawdę jest fajnie. czasem dobrze tak pogadać mi to bardzo pomaga :)

    Wiem na forum jestem od 2015 ale ostatni rok mało mnie było. Ale czasem nadrabialo się naprawdę sporo :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No ja tam wam zycze zeby od razu sie udalo. ;) zeby juz sie nie stresowac i w ogole.. ;) ale wszystko przed Wami /Nami ;)

    No właśnie od razu to pewnie mogłabym się stresować, marzą mi się wakacje a wiążę się to z dźwiganiem walizek i tym, że mogłabym w pracy się źle czuć a jak już to wolę odczekać i mieć tą umowę. Więc wystarczy jak się uda do roku.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zycze ci tego ;) ja tez.chcialabym znalezc prace,dostac umowe i byc w koncu w ciazy.. Ale nawet moge nie miec pracy wazne zebym byla w ciazy..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widziałyście mój wpis o tych bakteriach w moczu co o tym sądzicie miała któraś kiedyś tak.

  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Dziewczyny widziałyście mój wpis o tych bakteriach w moczu co o tym sądzicie miała któraś kiedyś tak.
    Ja niestety dawno moczu nie badałam. Ale w sumie wypadałoby raz na jakiś czas sobie zrobić takie badanie .
    A na internecie coś wyczytalas?

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No to zycze ci tego ;) ja tez.chcialabym znalezc prace,dostac umowe i byc w koncu w ciazy.. Ale nawet moge nie miec pracy wazne zebym byla w ciazy..

    Ja się trzymam mojej pracy właśnie dlatego , że jak zajde żeby mieć spokojna sytuacje bo mam umowę jeszcze 3 lata .
    Juz bywały momenty , że chcialam się zwolnić bo mam kierowniczke idiotke ale dam rade , wytrzymam :p

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam bardzo slaba psychike tak wiec w jednej pracy nie wytrzymalam i nie chcialam zeby mi umowe przedluzyli bo ludzie z ktorymi pracowalam to koszmar. Tak jest jak pracuja same kobiety i to takie stare wygi jak to sie mowi. Wykorzystuja mlode na maxa. Ja wiecznie mialam popoludniowki i prawie kazdy weekend pracujacy oczywiscie na popoludnie. A jak sie odezwalam to sie kierowniczka zaczela smiac i powiedziala ze jak mi sie nie podoba to droga wolna ! Wiec poczekalam az zwolnia sie jeszcze 2 dziewczyny i ja tez odeszlam niech sobie sama robi..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię staż, warto by go dokończyć, a z racji specyfiki dzieci bym musiała od razu iść na zwolnienie

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wlasnie dostalismy zaproszenie na chrzciny ! Dlaczego wszyscy nas tak kochaja ? Finansowo mnie wykoncza te imprezy ;) 13 stycznia roczek mojej chrzesnicy (akurat w moje imieniny) 20stycznia wyprawiam imieniny tak dla dziadkow i rodzicow. 27 chrzciny synka mojego meza. Z ktorymi nie mamy kontaktu od 2 lat. Nawet nie wiedzielismy ze byla w ciazy. ;( ale to dluga historia. ;( Bardzo przykra.

    Czekamy...
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna super ze masz śluz :) teraz to tylko do dzieła :) mocz kiedyś miałam rOni ony ale podobno dobre wyniki.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby każdej z nas się udało zajść :) żebym tez miała ładny śluz bo różnie to bywa. Tez musze zakupić wiesiokek.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kochane witam was w to sobotnie popołudnie:))) Muszę trochę nadrobić

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ