X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha! Mój mąż ma super wyniki nasienia, wrzuciliśmy na fb na grupę i jak kilka komentarzy wychwaliło tak teraz z dumy pęka aż mnie wnerwia :P :D Powiedziałam, że musi trzymać fason przez kolejne miesiące.

    werni lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej poszłam na spacer z mężem i córką a wy tu już tyle napisałyście :)

    Seli a na jakim forum jesteś na FB bo ja też jestem na dwóch w sumie :)

    Tak śluz w końcu się pojawił zobaczymy co z tego dalej będzie :)

    Ja mam bardzo dobrą pracę w sumie pracuje w państwówce i nie narzekam :)

  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy fajnie ze masz tyle imprez tylko się cieszyć ja z daleka od rodziny zresztą moja rodzina nie trzyma się razem
    Justyna jak masz dużo śluzu to do dzieła i trzymamy kciuki.

    Mój cykl w tym miesiącu chyba stracony. Już nic nie rozumiem. Objawy miałam śluz i straszny ból jajnika prawego piersi wrażliwe a skoku nie ma :(

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Hej poszłam na spacer z mężem i córką a wy tu już tyle napisałyście :)

    Seli a na jakim forum jesteś na FB bo ja też jestem na dwóch w sumie :)

    Tak śluz w końcu się pojawił zobaczymy co z tego dalej będzie :)

    Ja mam bardzo dobrą pracę w sumie pracuje w państwówce i nie narzekam :)

    Ja też w państwówce :) Ale integracyjnej, więc mogłoby to się dla mnie skończyć.
    A jestem na "starania o dziecko".

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarina wrote:
    Czekamy fajnie ze masz tyle imprez tylko się cieszyć ja z daleka od rodziny zresztą moja rodzina nie trzyma się razem
    Justyna jak masz dużo śluzu to do dzieła i trzymamy kciuki.

    Mój cykl w tym miesiącu chyba stracony. Już nic nie rozumiem. Objawy miałam śluz i straszny ból jajnika prawego piersi wrażliwe a skoku nie ma :(


    Moze i fajnie tylko ze wlasnie rodzina mojego meza mnie nie akceptuje. I nie mam ochoty siedziec z nimi wszystkimi przy jednym stole ale dziecko nie jest niczemu winne i ide do niego a nie do rodziny.

    Czekamy...
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze robisz kochana :) ja to pracuje na linii produkcyjnej i w mlm :) nie narzekam :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhm.. No ja pracowalam w markecie spozywczym a teraz w budowlanym no ale nie przedluzyli mi umowy ;( niestety.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam o czopkach jakie dostałam, powiem wam że troszkę się boje.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to dają umowę na rok. Ale składki sama place :(

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pewnie dadzą na rok jeszcze na zastępstwo... Choć spróbuje się potargować o normalną, bo wiem, ze będzie brakować ludzi do pracy w tym roku.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarina wrote:
    Czekamy fajnie ze masz tyle imprez tylko się cieszyć ja z daleka od rodziny zresztą moja rodzina nie trzyma się razem
    Justyna jak masz dużo śluzu to do dzieła i trzymamy kciuki.

    Mój cykl w tym miesiącu chyba stracony. Już nic nie rozumiem. Objawy miałam śluz i straszny ból jajnika prawego piersi wrażliwe a skoku nie ma :(
    hmm dziwne , że tyle objawów a skoku nie ma . Tak czasem masz ?
    Ale powiem Ci , że ten cykl tez mam jakiś dziwny . Wcześniej raz w miesiącu ból jajnika , śluz ok i temp do góry . W tym też tak miałam 15dc .Śluz ,testy i temperatura wskazywały owulacje, ale tydzień później znowu . Teraz temp znowu rośnie . Nie wiem dlaczego tak. 17 stycznia idę do lekarza to może mi powie dlaczego tak się stało .
    Mnie piersi w ogóle nie bolą . Nawet jak jest po owulacji czy jak zbliża się @. podobno jedna z pierwszych oznak ciąży jest ból piersi .. hmm zobaczymy

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Poczytałam o czopkach jakie dostałam, powiem wam że troszkę się boje.
    Co z tymi czopkami? Coś nie tak ?

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w domu opieki pracowałam 2 lata i teraz pierwszy raz na zwolnieniu jestem od miesiąca:) i już nie zamierzam tam wracać. Praca tam bardzo mnie dołowała

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika pojęcia nie mam bo 3 miesiąc dopiero mierze temperaturę. Byłam pewna ze cały czas mam owulację bo wszystkie objawy miałam tylko ciąży brak dlatego zaczęłam mierzyć. Próbuję już wszystkiego po kolei zamówiłam wczoraj Mace bo naczytałam się samych dobrych rzeczy

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja też w państwówce :) Ale integracyjnej, więc mogłoby to się dla mnie skończyć.
    A jestem na "starania o dziecko".


    Ja też jestem na tej grupie :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    Co z tymi czopkami? Coś nie tak ?

    Podobno jest straszny ból, ona coś tam wspominała... Ale podobno za to jest ok i potem jest ogromna ulga...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm to ciekawe dlaczego tak jest . Ale ostatnio oglądałam wykresy na necie i powiem wam ,że trafiłam na kilka takich które były ciążowe a skok temperatury na prawdę był bardzo mały . Zdziwiłam się bo myślałam , że skok zawsze jest bardzo widoczny a okazuje się ze nie zawsze tak jest

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nawet nie wiem czy cykle mam owulacyjne dawno nie mierzyłam temperatury miałam przerwę od mierzenia jakieś 4 miesiące i teraz wróciłam do mierzenia ale jak na razie skacze :).

    Tak trzeba to wykorzystać bo takiego śluzu u mnie nie było :) ale się cieszę chodź nadziei sobie nie robię.

    Czekamy nie przejmuj się ja mam 2 wesela w tym roku w Kwietniu i we Wrześniu wiec też mnie czeka wydatek :).

    Seli a co z tymi czopkami? na co ty je dostałaś??

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Seli a co tak do września?

    Mi to już wszystko jedno ważne by się udało.

    Dziewczyny a mam pytanie własnie przegladam sobie moje badania z Warześnia jakie robiłam i to były takie podstawiwe ale przykuły moją uwagę badanie moczu dlazego mój ginekolog tego nie zauważył a mi powiedział że wszystko jest ok a ja później nawet w nie nie zglądałam. Jak ja te badania robiłam to nast epnego dnia dostałam okres ale nie wiem czy ma to coś wspólnego.

    Bakterie w moczu 846,8 a norma to 70.0-99.0 kosmos co aż się przeraziłam teraz jak pójdę do mojego nowego ginekologa to mu to pokażę. OB też miałam podwyższone ale to wiem że jak się okres zbliża to OB jest podwyższone tak samo jak się jest w ciąży to też jest podwyższone ale ten mocz maskara. Dlaczego on tego nie zauważył.
    idź koniecznie do rodzinnego możesz nawet! Może przez te bakterie problemy z ciążą, bo wszystko tam "zabakterione"? Faktycznie, to duży odchyłek od normy. Ja też się zastanawiam czy nie mam może jakiejś infekcji - niestety mam do tego skłonności, do takich bezobjawowych infekcji. Też pójdę do gina, tyle, że u mnie do dobrego gina się czeka 1,5 miesiąca :|

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w przyszlym roku czekaja 3 wesela po miesiacu ! Az sie boje. ;\ ;) Ale co tam damy rade ;) przynajmniej sie wyszalejemy ;)

    Czekamy...
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ