X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to moj nie ma tak dobrze.. Musi zasuwac.. :/

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu się trafiło. Wpadł w tą branże przypadkiem, bo miał być na magazynie... po niepełnym dniu nie dał rady, trafił do biurka, potem zmienił firmę i w dwa lata wybił się tak, że... W tym miesiącu ma taką pensję, że mi szczena opada, on ma większą premię niż ja pensję...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pracuje fizycznie bo przy wykańczaniu wnętrz. Słodyczy je mało to ja mam z tym problem stąd mój brzuszek.
    Mój tak schudl dzięki temu że zaczął regularnie jeść. I mniej mięsa je. Tylko tyle albo aż tyle. No i ruch bo zaczął biegać i w domu ćwiczyć.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że nie ma studiów... A ja na studia wydałam 30 tysi zaharowane w sklepie :P i jako nauczyciel zarabiam obecnie poniżej średniej krajowej bo nas nie obowiązuje :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie narzekam na zarobki mojego meza. Bo naprawde malo kto z mojej rodziny tyle zarabia. Wiec nie musze sie spinac zeby juz znalezc prace. Wiadomo nie zawsze ma tyle samo ale np od wrzesnia to naprawde moglam pozwolic sobie na bardzo wiele..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuje bo w domu siedzieć bym nie mogła, dwa miesiące wakacji to była dla mnie katorga :P no i po coś studia kończyłam. Tylko szkoda, że człowiek się namęczył, pracuje a tu tak "super" jest wynagradzany.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja pracowalam za 1500zl i dojezdzalam 17km w jedna strone.. Wiec zostawalo mi bardzo malo ale nie narzekalam..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dojazdu złego nie mam. A dziś pracowłam krótko :) Jutro za to rada... I muszę sprawozdania i dziennik uzupełnić. Lubię pracę ale patrząc na innych zarobki tutaj i na koszta by tą pracę mieć to słabo.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak jest.. Moim zdaniem nauczyciele maja najlepszy zawod.. Wiecznie wolne. ;)

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ;p nic nie robia.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie ;p nic a nic ;) tylko wyzywaja. ;p

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No... Moja kolezanka dostawala przez weekend maile od jednego z rodzicow, ze dlaczego ma jego dziecko 3?! No i co ona robi na tych lekcjach bo jej dziecko jest znudzone tymi lekcjami i dlatego jest takie niegrzeczne ;p

    Gowniarz to cham i prostak, po ojcu. Nie uczy sie a rodzice wielkie pretensje maja. Niepoprawne zachowanie to z nudow dostal ;p ehh co my z tymi dziecmi robimy.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie ladnie.. Tak sie znecac psychicznie nad biednymi dziecmi.. Ja to bym nie wytrzymala psychicznie i chyba bym ich udusila ;p hihi

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalezy, gorsi sa rodzice czesto. Ale nie jest latwo. Ja juz luzuje i staram sie nie przezywac pracy.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie.. Kazdy byl uczniem wiec pamieta jak to bylo.. Oj ja nie zawsze bylam grzeczna ;p wiele razy z uwaga wracalam do domu ;p raz mialam zachowanie poprawne. ;p

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubilam gadac, ale mialam problem z nauczycielami. Ale moje pokolenia mialy szacunek do nauczyciela a rodzic nie przychodzil tak za dziecmi z pretensjami bo mu sie nalezy...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie.. Za naszych czasow bylo inne podejscie.. Czulismy jakis respekt przed nauczycielem a teraz ? Masakra.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi potrafil rzucic zeszytem na biurko i powiedziec "co to kuzwa ma byc?!" ;p a ojciec stwierdzil, ze jestem mloda i powinnam sobie to przemyslec bo jego syn zle sie nie zachowal ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osz kurcze. No to niezle.. Rodzice sa glupsi niz te dzieci.. A ile masz lat ? Ze niby za mloda jestes ?

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lada moment skoncze 26 ;) ale nie uwazam, ze to znaczy, iz glupia jestem ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ