X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To znaczy poprzedni rok.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo one sprawią, że będą krwawienia i ból i się stresuje nimi :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez mega szybko zlecial ten rok. I znowu o rok starsze jestesmy. Wiec musi sie w koncu udac bo za stare bedziemy.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wracając do pytania, to możliwe,że definitywnie odpuszczamy. Ja nie czuję się na siłach.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    I wracając do pytania, to możliwe,że definitywnie odpuszczamy. Ja nie czuję się na siłach.


    Ojej a co sie dzieje ? ;(

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Ojej a co sie dzieje ? ;(

    Nic takiego, ale faszeruję się formeticem. Zabrzmię egoistycznie ale nie mam ochoty się dietować, czy faszerować lekami dla dziecka. A potem moze w bólach rodzic :P A czeka mnie bolesne dwa miesiące z tymi czopkami, latam jak idiotka po tych lekarzach, robie badania, drażni mnie to. Bezsensu.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze masz rAcje jak odpuscisz to zobaczysz ze zajdziesz szybciej niz ci sie wydaje.. Zawsze tak jest.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety tak to czasem wyglada. I trzeba sie poświęcić by mieć przy sobie upragnione maleństwo. A co na twój mąż on tez jest tego samego zdania? Ja jestem w stanie sie poświęcić ale ja mam tez inne podejście do tego wszystkiego bardziej na luzie. Nie doszukuje sie objawów na siłę ani nic z tych rzeczy. Ja mam trochę dystans właśnie po to zeby nie zwariwac. Jeżeli bede musiała brać leki to bede brała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2018, 20:34

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Mi tez mega szybko zlecial ten rok. I znowu o rok starsze jestesmy. Wiec musi sie w koncu udac bo za stare bedziemy.

    Racja ja juz w tym roku skończe 29 lat szok moja córka juz w lutym skończy 8 a jeszcze pamietam jak uczyła sie chodzić. Bardzo szybko mijają lata a szczególnie przy dzieciach.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Moze masz rAcje jak odpuscisz to zobaczysz ze zajdziesz szybciej niz ci sie wydaje.. Zawsze tak jest.

    Ale to nie o to chodzi :) Bo nie zamierzam się starać, po prostu :) Nie chcę mieć teraz dziecka. W grudniu wydałam masę pieniędzy tylko po to by się stresować i męczyć badaniami, lekami. Wolę za to pojechać na wakacje. Kurację czopkami przejdę dla siebie, bo mnie boli po operacji. Miałam instynkt macierzyński ale wycisza mi się totalnie. Jak sobie pomyślę, że teraz mieszkanie bym musiała dzielić, remontować. Skończyły by się chwile we dwoje... Bo ja nie mam nikogo, dosłownie nikogo ani ciotek, wujków, babć dla dziecka :) A nie mówiąc już o tym, że nie wiem na ile zniósłby to mój organizm.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli a tak jeszcze zapytam ile czasu sie stracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2018, 20:37

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    No niestety tak to czasem wyglada. I trzeba sie poświęcić by mieć przy sobie upragnione maleństwo. A co na twój mąż on tez jest tego samego zdania? Ja jestem w stanie sie poświęcić ale ja mam tez inne podejście do tego wszystkiego bardziej na luzie. Nie doszukuje sie objawów na siłę ani nic z tych rzeczy. Ja mam trochę dystans właśnie po to zeby nie zwariwac. Jeżeli bede musiała brać leki to bede brała.

    Rozmawialiśmy kiedyś o tym co będzie jak nie będę mogła mieć dzieci, teraz... Wracamy do rozmów bo chyba za prędko i za łatwo myśleliśmy, że pójdzie. Dla niego ważne jest moje zdrowie. A dziecko też nie jest dla mnie wyznacznikiem ani kobiecości, ani poczucia wartości.

    Też nie siedzę i nie szukam objawów. Chodzi o inne kwestie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałaś instynkt ale juz go nie masz? A co na twój mąż? No niestety przy dziecku nie ma juz samotnych nocy we dwoje i robienia co sie chce. Musisz to sobie dobrze przemyśleć dziecko to jest ogromna odpowiedzialność. Dzieci potrzebują więcej uwagi niz mamy czasem czasu.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Seli a tak jeszcze zapytam ile czasu sie stracie?

    Staraliśmy się... Można powiedzieć, że 2 cykle, bo jeden był po tabletkach, a teraz idzie 4 bo go nie liczę w ogóle. Więc 2.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli tak na prawdę Ty nigdy dziecka nie chcialas.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardzo krótko mozna powiedzieć ze to sam początek i juz rezygnujesz.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Miałaś instynkt ale juz go nie masz? A co na twój mąż? No niestety przy dziecku nie ma juz samotnych nocy we dwoje i robienia co sie chce. Musisz to sobie dobrze przemyśleć dziecko to jest ogromna odpowiedzialność. Dzieci potrzebują więcej uwagi niz mamy czasem czasu.

    Wyciszył się, mam takie wrażenie, bo kiedyś bardzo go chciałam, próbowaliśmy nawet jak byliśmy gówniarzami, ale skończyło się dwoma, bardzo wczesnymi poronieniami, albo ciążami biochemicznymi w sumie nie jestem w stanie tego stwierdzić bo wtedy ginka miała wywalone na to wszystko... A my odpuściliśmy.

    Wiem z czym się wiążę dziecko, dlatego go nie chcę.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Czyli tak na prawdę Ty nigdy dziecka nie chcialas.

    Chciałam, to po pierwsze :) A po drugie, może krótko, ale dały nam te miesiące do myślenia.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście ze zdrowie jest najważniejsze zgodzę sie z Toba. Ale decyzja o byciu rodzicem jest bardzo wazna i w życiu nie wyglada to tak ze zjamujemy sie dzieckiem kiedy chcemy dokonujemy wyboru na cale życie.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Czyli tak na prawdę Ty nigdy dziecka nie chcialas.


    Ech.. Masz racje.. Co ja mam powiedziec przez 4 lata i nadal sie nie poddaje..

    Czekamy...
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ