X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to rok starsza ode mnie.. ;)

    Czekamy...
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli ja jestem w podobnej sytuacji, wydałam na magisterkę kupę kasy i zarabiam tą najniższą (też pedagogika), a mój mąż tylko licencjat skończył i udało mu się fajną robotę załapać. Szkoda gadać, wszystko zależy od szczęścia lub znajomości.

    Właśnie się na siłownie wybieram, wygrzeje się trochę w saunie, żeby po tak długiej przerwie nie zaczynać zbyt ostro :) bezpieczeństwo i higiena sportu :)

    f1d9680377.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pojde w srode na silke ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mój mąż prowadzi własną działalność a ja jestem urzędniczką do tego jeszcze prowadzi zajęcia Krav maga 2 razy w tygodniu więc bardzo mało się widujemy bo niestety czasem w sobotę też musi pracować. Ja też bym bez pracy nie wytrzymała ja bym się za nudziła w domu nie lubię tak siedzieć w domu. Ja w tym roku kończę 29 lat mój mąż 34.

    Ogólnie mój mąż jest sportowcem i ginekolog powiedział że to stąd takie dobre nasienie u niego.

    A ja ogólnie mam dzisiaj jakiś dziwny dzień cały dzień jest mi zimno mam nadzieję że nie zbiera mnie żadna choroba. Bo teraz jakaś epidemia panuje.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój... Jest nieaktywnym sportowcem :) Był reprezentantem Polski w lacrosse :)

    A ja właśnie pod kołdrę wskoczyłam i biorę się za papiery... Mam dziś jeszcze wysłać dyrektorce sprawozdania ;/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też właśnie zjadłam i idę się położyć jakaś dzisiaj padnięta jestem. Jutro jeszcze idę na wywiadówkę do szkoły.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my jutro rada :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przyjechalam do mamusi ;) i sie relaksuje ;)

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeżeli chodzi o pracę to ja mam zawsze tyle pracy że nigdy nie wiem od czego zacząć :( koszmar.

    A kiedy dziewczyny u was testowanie??

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez bede szukac pracy bo ile mozna siedziec w domu. Ale chce znalezc cos odpowiedniego. U mnie testowanie na koniec miesiaca bo dopiero dzis skonczyla mi sie @. I zaczynamy ostre starania ;)

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo jakoś z końcem miesiąca wyjdzie chodź nie liczę na to że dojdzie do testowania. Ciekawe co mi ginekolog za tydzień w poniedziałek powie. A tak się nie mogę doczekać aż pójdę do gina.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to napewno... ;) po tak upojnym weekendzie ;p

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciekawe czy te upojne noce coś dały :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie testuje :) I w ogóle odkładamy starania na długi czas. Biorę dupka i przerażają mnie czopki, próbowałam pytać o to i tutaj i na grupach ale cisza.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej czyli robicie przerwę w staraniach? Czopki? a co z nimi nie tak?

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dopisuję się do testujących nauczycielek pod koniec miesiąca :)
    dziś drugi dzień cyklu...coś czuje, że w tym miesiącu się uda :) Pozytywne nastawienie najważniejsze

  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny,
    Czy mogę dołączyć do wątku?;)
    My z mężem staramy się już w zasadzie 12 miesięcy;( tylko niestety po czasie dowiedzieliśmy się, że nie było sensu się starać bo Pani radiolog wykonując mojemu mężowi TK nie osłoniła go... A promieniowanie powoduje uszkodzenie plemników. Dwa razy byłam u ginekologa w dniach kiedy byłam pewna, że powinnam mieć owulację ale ginekolog powiedziała że ona na USG tego nie stwierdzi, więc obecnie jestem w trakcie szukania jakiegoś bardziej kompetentnego lekarza

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś nie potrafię się już nastawić ani w jedną ani w drugą stronę jakoś wiem że będzie jak zawsze. U mnie okres powinien przyjść 28 stycznia.

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie trudno powiedzieć kiedy, teraz mam @ dostałam 7.1 po 40 dniach od ostatniej, a przedtem różnie 34, 31, 29......ah szkoda gadać

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak na razie czekam na wizytę u ginekologa i zobaczymy co mi powie i tak muszę na nowo wszystkie badania robic hormonalne itd. Kurde tak siedze i myślę ze to juz 12 miesięcy minęło szok jak mi ten rok zleciał.

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ