X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dyskusja się tutaj wywiązała. Ja od kiedy zamieszkałam z chłopakiem (mężem) to przytyłam 9 kg. I tak z 7l6 bym chciała zrzucić. Chodzę na siłownię ale diety nie potrafię trzymac
    .
    miałam skok temperatury 10 dni przed @, mam nadzieję że nie za pozno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2018, 11:05

    f1d9680377.png
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przytyłam odkąd mieszkam z chłopakiem ... właśnie na diecie jestem , jak narazie dobrze mi idzie :D 10 dni i 3 kg mniej . Myślę ,że nie jest źle. A mój chłopak jest bardzo szczupły , waży nie wiele więcej ode mnie także teraz niech on je za mnie i za siebie a ja popatrze :P

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym mu jakieś witaminy kupić , tylko jakie ?

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Osz kurcze.. Masakra jaka roznica. No moj kiedys tez byl taki chudy ;p ale nie chce zeby znowu taki byl. Bo nie pasowalny do mnie. Mi sie podobaja faceci jak maja troszke brzuszka ;)


    Mój mąż jest niski ale waży 74kg i wygląda dobrze ja tez nie lubię chudych facetów dla mnie facet musi mieć trochę wagi ja nie mówię tutaj o mięśniakach ale trochę więcej ciałka musi być:).

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    Chciałabym mu jakieś witaminy kupić , tylko jakie ?

    Mój mąż bierze cynk,selen i witaminę C :)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanie jak wy tutaj zamieszczacie zdjęcia? ja nigdy nie potrafiłam tego zrobić.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od nowego roku cały czas wybieram sie na siłownię a do dzisiaj nie dotarłam. Ale muszę bo w sierpniu lecimy na wakacje do Bułgarii i trzeba troszkę pozbyć się tego brzuszka :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    Chciałabym mu jakieś witaminy kupić , tylko jakie ?

    Fertilman plus :) podobno nie tylko podczas starań są dobre ale jak i facet ćwiczy :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Seli i Justyna za odpowiedz :) Musze mu coś kupić , niech też witaminy bierze .A w najblizszym czasie na badanie nasienia i mam nadzieje ze będzie dobrze :)

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    Dzieki Seli i Justyna za odpowiedz :) Musze mu coś kupić , niech też witaminy bierze .A w najblizszym czasie na badanie nasienia i mam nadzieje ze będzie dobrze :)

    Mój od razu wziął się za siebie, ćwiczenia, dieta. Bo wiadomo, że nie tylko kobieta powinna :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jakby miał jeszcze dietę to masakra . Jego waga byłaby niższa niż moja także raczej powinien przytyć :p Ale ćwiczenia by nie zaszkodziły ;) Musze mu dzisiaj powiedzieć ;)

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dieta to nie koniecznie dieta odchudzająca :) Chodzi o zdrowe żywienie, o :) np. kobieta powinna więcej nabiału, nie żadne light a facet właśnie light :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mieszkałam z byłym to tez udało mi się przytyć. Teraz jestem w ciągłym biegu i jest ciężko.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mojemu zamierzam kupić vitotal dla mężczyzn :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Ja 173cm i 56 kg i też powinnam przytyć ale waga ani drgnie niestety
    ja też miałam baaardzo długo taką wagę, ale teraz ostatnio udało mi się przytyć do 62 kg :P i troche nie mogę się przyzwyczaić do swojej nowej buzi (taka okrągła się nagle zrobiła :P). ALe przynajmniej waga jest w normie, a nie na granicy niedowagi :P także przy tym już zostanę :) a moj mąż... taki misiu z niego :P odchudzam go, ale jest cieżko. Chyba musi gdzieś podjadać w pracy jakieś słodkości i się nie przyznaje :)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi chcieć :P Mój podjada jak śpię albo źre w pracy :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Musi chcieć :P Mój podjada jak śpię albo źre w pracy :P

    Haha to tak jak moj. Z domu bierze chlebek czy bulki i twierdzi ze nic wiecej nie je. A jak piore robocze rzeczy to same papierki wyciagam ;p wiec ladne mi podjadanie ;) klamczuchy jedne. ;) a jeszcze co jakis czas sie przyznaje ze kupuje z 4 banany do tego ewentualnie paczka czasem. ;p

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu robię albo sałatkę,albo zupkę, albo jakieś danie :) ale mówi, że np. puszka coca coli albo ciasto mają w firmie :P Najgorzej jest jak ja chomikuje słodycze i jak ja nie widzę to on źre :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam duzo pochowanych slodyczy ale i tak znajdzie ;) i tylko papierki slychac jak szeleszcza ;p Moj maz pracuje fizycznie i dosc ciezko wiec nie bede mu zalowac jedzenia.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Ja tez mam duzo pochowanych slodyczy ale i tak znajdzie ;) i tylko papierki slychac jak szeleszcza ;p Moj maz pracuje fizycznie i dosc ciezko wiec nie bede mu zalowac jedzenia.

    Tu nie chodzi o żałowanie ;P Mój za to siedzi przy biurku i gra w gry przez 50 % pracy :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ