Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie [email protected]#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie [email protected]#

Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2018, 11:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dyskusja się tutaj wywiązała. Ja od kiedy zamieszkałam z chłopakiem (mężem) to przytyłam 9 kg. I tak z 7l6 bym chciała zrzucić. Chodzę na siłownię ale diety nie potrafię trzymac
    .
    miałam skok temperatury 10 dni przed @, mam nadzieję że nie za pozno

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2018, 11:05

f1d9680377.png
  • monikaa1990 Ekspertka

Wysłany: 8 stycznia 2018, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przytyłam odkąd mieszkam z chłopakiem ... właśnie na diecie jestem , jak narazie dobrze mi idzie :D 10 dni i 3 kg mniej . Myślę ,że nie jest źle. A mój chłopak jest bardzo szczupły , waży nie wiele więcej ode mnie także teraz niech on je za mnie i za siebie a ja popatrze :P

eikt9n73fxogpxgo.png
  • monikaa1990 Ekspertka

Wysłany: 8 stycznia 2018, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym mu jakieś witaminy kupić , tylko jakie ?

eikt9n73fxogpxgo.png
  • [email protected] Ekspertka

Wysłany: 8 stycznia 2018, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Osz kurcze.. Masakra jaka roznica. No moj kiedys tez byl taki chudy ;p ale nie chce zeby znowu taki byl. Bo nie pasowalny do mnie. Mi sie podobaja faceci jak maja troszke brzuszka ;)

Mój mąż jest niski ale waży 74kg i wygląda dobrze ja tez nie lubię chudych facetów dla mnie facet musi mieć trochę wagi ja nie mówię tutaj o mięśniakach ale trochę więcej ciałka musi być:).

Wysłany: 8 stycznia 2018, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:

Mój mąż bierze cynk,selen i witaminę C :)

Wysłany: 8 stycznia 2018, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanie jak wy tutaj zamieszczacie zdjęcia? ja nigdy nie potrafiłam tego zrobić.

Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od nowego roku cały czas wybieram sie na siłownię a do dzisiaj nie dotarłam. Ale muszę bo w sierpniu lecimy na wakacje do Bułgarii i trzeba troszkę pozbyć się tego brzuszka :)

• Seli Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:

Fertilman plus :) podobno nie tylko podczas starań są dobre ale jak i facet ćwiczy :)

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • monikaa1990 Ekspertka

Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Seli i Justyna za odpowiedz :) Musze mu coś kupić , niech też witaminy bierze .A w najblizszym czasie na badanie nasienia i mam nadzieje ze będzie dobrze :)

eikt9n73fxogpxgo.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    Dzieki Seli i Justyna za odpowiedz :) Musze mu coś kupić , niech też witaminy bierze .A w najblizszym czasie na badanie nasienia i mam nadzieje ze będzie dobrze :)

Mój od razu wziął się za siebie, ćwiczenia, dieta. Bo wiadomo, że nie tylko kobieta powinna :P

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• monikaa1990 Ekspertka

Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jakby miał jeszcze dietę to masakra . Jego waga byłaby niższa niż moja także raczej powinien przytyć :p Ale ćwiczenia by nie zaszkodziły ;) Musze mu dzisiaj powiedzieć ;)

eikt9n73fxogpxgo.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dieta to nie koniecznie dieta odchudzająca :) Chodzi o zdrowe żywienie, o :) np. kobieta powinna więcej nabiału, nie żadne light a facet właśnie light :)

dZhdp1.png

• werni Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mieszkałam z byłym to tez udało mi się przytyć. Teraz jestem w ciągłym biegu i jest ciężko.

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mojemu zamierzam kupić vitotal dla mężczyzn :)

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • czekamynadzidzie Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Ja 173cm i 56 kg i też powinnam przytyć ale waga ani drgnie niestety
    ja też miałam baaardzo długo taką wagę, ale teraz ostatnio udało mi się przytyć do 62 kg :P i troche nie mogę się przyzwyczaić do swojej nowej buzi (taka okrągła się nagle zrobiła :P). ALe przynajmniej waga jest w normie, a nie na granicy niedowagi :P także przy tym już zostanę :) a moj mąż... taki misiu z niego :P odchudzam go, ale jest cieżko. Chyba musi gdzieś podjadać w pracy jakieś słodkości i się nie przyznaje :)

4 lata starań...
    32 lata, endometrioza II st., niepłodność idiopatyczna
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół)
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół)
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️

nk 20%, asa (+), ana (+), apa (+), allo mlr 13%, cytokiny 😑 <<szczepienia>>

IO i hiperinsulinemia!!! -> po 3,5roku chyba mamy przyczynę!!!!! ✊✊✊<<siofor 3x500>>
    glukoza 93-188-101
    insulina 7-76-35
    Hiperinsulinemia osłabia komórki jajowe!

"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II
  • Seli Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi chcieć :P Mój podjada jak śpię albo źre w pracy :P

dZhdp1.png

• Czekamy Koleżanka

Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Musi chcieć :P Mój podjada jak śpię albo źre w pracy :P

Haha to tak jak moj. Z domu bierze chlebek czy bulki i twierdzi ze nic wiecej nie je. A jak piore robocze rzeczy to same papierki wyciagam ;p wiec ladne mi podjadanie ;) klamczuchy jedne. ;) a jeszcze co jakis czas sie przyznaje ze kupuje z 4 banany do tego ewentualnie paczka czasem. ;p

Czekamy...
  • Seli Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu robię albo sałatkę,albo zupkę, albo jakieś danie :) ale mówi, że np. puszka coca coli albo ciasto mają w firmie :P Najgorzej jest jak ja chomikuje słodycze i jak ja nie widzę to on źre :P

dZhdp1.png

• Czekamy Koleżanka

Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam duzo pochowanych slodyczy ale i tak znajdzie ;) i tylko papierki slychac jak szeleszcza ;p Moj maz pracuje fizycznie i dosc ciezko wiec nie bede mu zalowac jedzenia.

Czekamy...
  • Seli Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2018, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Ja tez mam duzo pochowanych slodyczy ale i tak znajdzie ;) i tylko papierki slychac jak szeleszcza ;p Moj maz pracuje fizycznie i dosc ciezko wiec nie bede mu zalowac jedzenia.

Tu nie chodzi o żałowanie ;P Mój za to siedzi przy biurku i gra w gry przez 50 % pracy :P

dZhdp1.png

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego