X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach te chłopy :) tez mojemu mowie żeby jadł witaminki by miał zdrowe plemniki hihi :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 173cm i 56 kg i też powinnam przytyć ale waga ani drgnie niestety

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś czytałam w gazecie ze jak za dużo się przytyje to będzie źle dla serca kiedy się miało zawsze ta sama wagę.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ma zawsze te sama ;p jego rodzice tez nie naleza do chucherek. On byl szczuplejszy jak gral a po operacji kolana odpuscil totalnie. Niby cwiczy i nie jemy zle no ale nie chudnie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Ja 173cm i 56 kg i też powinnam przytyć ale waga ani drgnie niestety

    Chcialabym tyle ;p wazylam zawsze 54 potem 58... Teraz nawet nie napisze. Bo mimo ze zle nie wygladam, kazdy powtarza ze super to jednak waga nie klamie ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Ja juz mam zaraz czarne scenariusze.. Wczoraj mnie nawet tak swedzialy piersi. Takie dziwne bo nigdy tak nie mialam.


    Powiem tak :) że ja jak nie starałam się o dziecko to nigdy specjalnie siebie nie obserwowałam bo nie miałam takiej potrzeby i od momentu kiedy postanowiliśmy postarać się o drugie dziecko zaczęły się obserwacje. Ogólnie to zawsze jest tak że pewnie sytuacje miały miejsce już wiele razy tylko nie skupiałyśmy się na tym bo nie było potrzeby a teraz kiedy zaczęłyśmy się obserwować mamy wrażenie że pewne rzeczy przytrafiają się nam pierwszy raz.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Kiedyś czytałam w gazecie ze jak za dużo się przytyje to będzie źle dla serca kiedy się miało zawsze ta sama wagę.


    Mi kiedyś lekarz powiedział że chudszym żyje się łatwiej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Mi kiedyś lekarz powiedział że chudszym żyje się łatwiej :)

    Czy ja wiem :D o sobie bym tego nie powiedziała

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele. Tramwaj nie przyjechal mi zaden, a pociag odjechal mi nie otwierajac drzwi ;/ zajebiscie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja pierdziele. Tramwaj nie przyjechal mi zaden, a pociag odjechal mi nie otwierajac drzwi ;/ zajebiscie.

    Jak może pociąg przejechać i drzwi nie otworzyć??

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak zrobil... A autobus awaryjny przejechal. Ludzie ;p to szczyt wszystkiego.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    No tak zrobil... A autobus awaryjny przejechal. Ludzie ;p to szczyt wszystkiego.

    No masakra i co teraz.. Kiedy masz następny?

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja mam 164 :) Nie jestem ani gruba, ani szczupła, czuje się normalnie :) Mój za to... Jest olbrzymem :P i się śmieje, że odkąd jesteśmy nosi ciążę :P Choć był takim sportowcem, że mmm :D ale za dobrze gotuje i nic nie poradzę, a on nie potrafi nie żreć :P


    Haha to tak jak moj.. ;p ma taki brzuszek ;) odkad jestesmy razem to przytyl 20kg ! ;) za dobrze gotuje. ! I ja tez sie smieje ze on jest w ciazy zamiast mnie. A on mowi ze on ma kaloryfer ale sie cos zapowietrzyl ;p

    Czekamy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Haha to tak jak moj.. ;p ma taki brzuszek ;) odkad jestesmy razem to przytyl 20kg ! ;) za dobrze gotuje. ! I ja tez sie smieje ze on jest w ciazy zamiast mnie. A on mowi ze on ma kaloryfer ale sie cos zapowietrzyl ;p

    Dobre :) zapowietrzony kaloryfer ;)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Czy ja wiem :D o sobie bym tego nie powiedziała


    Ja kiedyś byłam strasznie chuda ważyłam 45 kg teraz ważę 58 kg. I odkąd mam pracę siedząca to tak przytyłam. Ale tak czuje sie teraz lepiej z taką waga tylko jeszcze gdyby mi tak brzuch nie odstawał no ale niestety nie można mieć wszystkiego :)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Haha to tak jak moj.. ;p ma taki brzuszek ;) odkad jestesmy razem to przytyl 20kg ! ;) za dobrze gotuje. ! I ja tez sie smieje ze on jest w ciazy zamiast mnie. A on mowi ze on ma kaloryfer ale sie cos zapowietrzyl ;p


    hahaha zapowietrzony kaloryfer dobre hahaha

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ja kiedyś byłam strasznie chuda ważyłam 45 kg teraz ważę 58 kg. I odkąd mam pracę siedząca to tak przytyłam. Ale tak czuje sie teraz lepiej z taką waga tylko jeszcze gdyby mi tak brzuch nie odstawał no ale niestety nie można mieć wszystkiego :)


    Dokladnie wszystkiego miec nie mozna.. Ja tez jestem jaka jestem. Moj maz mowi ze gdyby jadl to co ja to juz by go nie bylo. Ze jem jak wrobel. No a wygladam jak wrona ! :p hihi.

    Czekamy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ja kiedyś byłam strasznie chuda ważyłam 45 kg teraz ważę 58 kg. I odkąd mam pracę siedząca to tak przytyłam. Ale tak czuje sie teraz lepiej z taką waga tylko jeszcze gdyby mi tak brzuch nie odstawał no ale niestety nie można mieć wszystkiego :)

    Ja też mam brzuszek niestety. Przyjdzie wiosną wezmę sie za siebie. Mój to zimą biega dla mnie za zimno. Ale w czerwcu jedziemy w góry z pieczarkami musze mieć lepsza formę jak we wrześniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te spodnie mój mąż nosił w 2013-2014 roku.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/43a584535a9c.jpg

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osz kurcze.. Masakra jaka roznica. No moj kiedys tez byl taki chudy ;p ale nie chce zeby znowu taki byl. Bo nie pasowalny do mnie. Mi sie podobaja faceci jak maja troszke brzuszka ;)

    Czekamy...
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ